JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться щороку Українським центром оцінювання якості освіти з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання для пробного ЗНО створюються у формі предметних тестів та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2020.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу:

• дізнатися порядок доступу до пункту тестування та робочого місця;
• ознайомитися зі структурою та змістом тестових зошитів;
• попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
• розрахувати час роботи з тестовими зошитами;
• психологічно налаштуватися на проходження основної сесії ЗНО;
• дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) у визначений час, та отримати результат за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
• оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Графік проведення пробного ЗНО у 2020 році:

21 березня – українська мова та література

28 березня – решта предметів, а саме: математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, – два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 28 березня.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні відбуватиметься з 03 січня до 24 січня 2020 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua).

Вартість та детальний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО-2020 буде розміщено на сайті Івано-Франківського РЦОЯО (www.test.if.ua).

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких розміщуватиметься інформація про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 27 березня, з інших предметів — 03 квітня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top