JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться щороку Українським центром оцінювання якості освіти з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання для пробного ЗНО створюються у формі предметних тестів та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2019.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу:

  • дізнатися порядок доступу до пункту тестування та робочого місця;
  • ознайомитися зі структурою та змістом тестових зошитів;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • розрахувати час роботи з тестовими зошитами;
  • психологічно налаштуватися на проходження основної сесії ЗНО;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) у визначений час, та отримати результат за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • оцінити власний рівень навчальних досягнень.


Графік проведення пробного ЗНО у 2019 році:

16 березняукраїнська мова та література

23 березня – решта предметів, а саме: математика, історія України, фізика, хімія, біологія, географія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, –  два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 23 березня.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні відбуватиметься з 08 січня до 31 січня 2019 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.if.ua).

Вартість та детальний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО-2019 буде розміщено на сайті Івано-Франківського РЦОЯО (www.test.if.ua).

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

·  16–18 березня (українська мова і література);

·23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів29 березня.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top