JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Мета. Актуалізувати і розширити знання дітей про життя і творчість видатного українського педагога і письменника; розвивати навички швидкого виразного читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті, знаходити описи, висловлювати оцінні судження; удосконалювати уміння творчо переказувати; збагачувати словник образними висловами; виховувати в учнів доброзичливе ставлення до оточуючих; формувати у дітей доброту, чуйність, повагу до старих і немічних, доброзичливе ставлення до рідних і друзів; навчати учнів оцінювати вчинки головних героїв оповідань, наслідувати їх позитивні риси, прагнути до самовдосконалення; розвивати мовлення; виховувати віру в силу любові, дружби, добра і справедливості.

Обладнання. Портрет В. Сухомлинського, емблемки - сердечка, малюнок сонечка, долоньки з паперу, виставка книг з творами В.Сухомлинського, смайлики для оцінювання, мультимедійна презентація, ІКТ.

Матеріал до уроку. Оповідання Василя Сухомлинського «Усмішка», «Скажи людині «Здрастуйте!», «Розділена радість», вірші Н. Красоткіної, прислів’я і приказки.

Увага!

В презентаціях не відображені ефекти анімації, які наявні на DVD - дисках, що входять в навчально - методичний комплект

М. Оліярчук,
вчитель Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top