JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Мета. Вчити учнів бачити і розуміти прекрасне як в природі, так і в житті, на картині, в музиці, поезії; формувати вміння добирати на задану тему вірші, прислів`я, загадки, прикмети та виразно читати їх; розвивати вміння висловлювати свої почуття і захоплення, зв’язно, красиво та інтонаційно правильно говорити, розширювати словниковий запас учнів, розвивати образне і логічне мислення, творчу думку, спостережливість, уяву; прищеплювати любов до природи рідного краю, плекати естетичний смак, почуття прекрасного, любов до рідного слова.

Обладнання. Картки для індивідуальної та групової роботи, малюнки із зображенням осені, сигнальні картки, презентація з фотографіями осінньої природи, великі жовті та багряні кленові листки, на внутрішній стороні яких написані зупинки під час подорожі: «Хвилинка-цікавинка», «Поетична галявина», «Осінь - очима художників», «Мелодія осені», «Джерело народної мудрості», «Галявина відпочинку», «Узлісся ерудитів; виставка книжок і малюнків «Читаємо про осінь, малюємо»; кросворд «Осінь», картки для учнів «Відгадай» із завданням для кросворда; таблиця із вправою для розширення кута зору, учні в костюмах місяців.

Матеріал до уроку. «Легенда про осінь», М. Бабенко казка «Зайчикова мандрівка», загадки, приказки і прислів’я про осінь, вірші В.Успенської «Осінь» та М. Бабенко «Осінній ліс», казка М. Бабенко «Чому листя опадає з дерев?».

Увага!

В презентаціях не відображені ефекти анімації, які наявні на DVD - дисках, що входять в навчально - методичний комплект

М. Кохан,
вчитель Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top