JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Мета. Дослідити поняття лицарства в романі, розкрити та проаналізувати образ головного героя, працювати з цитатами в тексті, використовувати їх під час cкладання характеристики; вчити цілісному сприйняттю літератури у взаємозв'язку з іншими видами мистецтва.

Розвивати усне зв'язне мовлення, навички виразного читання, дослідницької роботи; вміння узагальнювати матеріал, вдумливо читати текст, висловлювати власну думку про прочитане, аргументувати відповіді.

Формувати активну життєву позицію семикласників; виховувати моральні якості: людяність, порядність, благородство, любов до Батьківщини; пробуджувати інтерес до історичного минулого, виховувати усвідомлення шляхетності, важливість лицарства у сучасному житті.

Обладнання. Мультимедійна презентація, учнівський відеоролик, фрагмент художнього фільму «Балада про доблесного лицаря Айвенго» (турнір), відеоролик на пісню Висоцького «Балада про боротьбу», вірш Л. Костенко «Апологія лицарства», виставка з музею лицарства, замки – роботи учнів.

Тип уроку. Комбінований.

Методи і методичні прийоми. Словесні (розповідь, опис); наочні (спостереження, відеоролики, подорож в музей); за характером пізнавальної діяльності: ілюстративні, репродуктивні, проблемні, пошукові, дослідницькі, інтерактивні (обери позицію, продовжити речення).

Кожна епоха народжує свого героя.
Корейське народне прислів'я

Відео уроку

 

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top