JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Мета.
Вчити дітей виготовляти об’ємні іграшки-овочі на каркасній основі з паперу та фольги. Закріпити засвоєння основних прийомів виготовлення деталей з тіста.
Формувати навички скульптурного ліплення.
Розвивати творчу уяву, фантазію, художнє мислення.
Виховувати любов до українського народу, його традицій і культури.

Обладнання. готове солоне тісто, дощечка для роботи з пластиліном, каркаси на кожний з овочів з паперу, фольги та дротика, склянка з водою, пензлик, стека, зубочистка.

Конспект заняття

 

Мета.
збагатити уявлення вихованців про народні обереги, традиційні родинні реліквії та українську символіку;
заохочування дітей до пізнання історії та культурної спадщини українців;
виховувати любов, шану до народних традицій і звичаїв, почуття патріотизму та національної гідності.

Обладнання. зразки вишитих рушників і вишитих сорочок, квіти, стрічки на віночок традиційних кольорів у двох екземплярах, 1-2 короваї.

Сценарій

 

Мета.
залучати дітей з особливими потребами до творчості; ознайомити їх з технологією виготовлення об’ємних іграшок з солоного тіста, з використанням фарби для декорування виробів з солоного тіста, вчити правильної послідовності у процесі розфарбовування гарбуза, показати прийоми застосування елементів декору в оздобленні виробів;
розвивати різностороннє уявлення про природу, бачення та відчуття краси, формувати вміння поєднувати різні засоби виразності для передачі емоційно-естетичного ставлення до власної роботи, вираження свого настрою;
розвивати творчу уяву, фантазію, художнє мислення;
виховувати любов до своєї країни і свого народу, національну свідомість дітей через втілення національних традицій та побутових звичаїв українців.

Обладнання. готові спечені гарбузики з солоного тіста, фарби, палітра, пензлики, склянки з водою, гофрований зелений папір, картонний шаблон листка гарбуза, ножиці, клей-пістолет, серветки.

Конспект майстер-класу

 

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top