JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

ХАРАКТЕРИСТИКА
професійної педагогічної діяльності керівника гуртка
Надвірнянського районного еколого - натуралістичного центру

Кузнєцова Романа Ігоровича

Кузнєцов Роман Ігорович працює у Надвірнянському районному еколого-натуралістичному центрі для дітей та юнацтва на посаді керівника гуртків. Він є керівником гуртка «Юні охоронці природи», який працює при Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст.

За час своєї педагогічної діяльності зарекомендував себе як талановитий, творчий, майстерний педагог, професійно компетентний. Постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації, фахової досконалості. Належну увагу приділяє самоосвіті, вивченню новинок педагогічної літератури та передового досвіду педагогів-позашкільників.

Кузнєцов Р.І працює над педагогічною проблемою: «Формування творчої активності вихованців гуртка шляхом впровадження інноваційних методів навчання».

Навчання у гуртку «Юні охоронці природи» відкриває широкі перспективи для виховання відповідального ставлення вихованців до справи охорони природи, невід'ємно пов'язане з творчим розвитком особистості, розвитком здібностей, таланту. Педагог дбає також про моральне, національно-патріотичне, трудове, естетичне й етичне виховання гуртківців, про високу організованість і дисципліну під час занять, заохочує активність і самостійність гуртківців.

Роман Ігорович бачить в кожній дитині обдаровану особистість, розвиває у вихованців любов до природи, вчить їх наполегливості, прагнення до досконалості. Головна мета, яку ставить у своїй роботі педагога, – покладення всіх зусиль для всебічного і гармонійного розвитку вихованця, як особистості.

Заняття в гуртку проводить на високому професійному рівні з використанням інноваційних технологій, нетрадиційних освітніх методів. Велику увагу в роботі приділяє індивідуальному підходу. При підготовці до заняття звертає увагу на вікові особливості дітей, їх фізичний розвиток, рівень згуртованості та ін. Гурткові заняття насичені активною творчою діяльністю. Творча співпраця педагога і гуртківців, творчий пошук, максимум уваги до всіх видів роботи – все це забезпечує високий рівень гурткових занять. Підвищенню результативності занять та майстерності гуртківців в цілому сприяють похвала, заохочення та створення ситуації успіху.

Цікаво в нестандартній формі організовує педагог підсумкові заняття у гуртку, це конкурси, вікторини, ігри і т.д. Вони яскраві і мають на меті допомогти гуртківцям продемонструвати свої вміння, розкрити таланти, залучають їх до активної діяльності.

Для гуртківців проводяться цікаві і змістовні екскурсії, експедиції і походи з метою пізнання природи рідного краю, його біорізноманіття. Вихованці гуртка зі своїми науково-дослідницькими роботами брали активну участь у дитячому екологічному конгресі «Живи, Земле», Всеукраїнському конкурсі «Юний дослідник» та Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон».

Різнобічна робота педагога з розвитку творчих здібностей гуртківців на заняттях приносить значні результати. Вихованці гуртка є учасниками і переможцями різноманітних конкурсів і проектів різних рівнів.

Кузнєцов Р.І. бере активну участь у педагогічних радах Надвірнянського РЕНЦ, районних та обласних семінарах.

Роман Ігорович нагороджений дипломами Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top