JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 18,5 I
2 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 8 18 II
3 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 18 II
4 Павлюк Юліанна Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 18 II
5 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 17 III
6 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 17 III
7 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 16 III
8 Гаврильчук Назарій Іванович Пасічнянська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 16 III
9 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 15 III
10 Ців'юк Роксолана Мирославівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 14 III
11 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська ЗОШ І - ІІ ст. 8 13 III
12 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 12 III
13 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 12 III
14 Березицька Наталія Богданівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 11 IV
15 Хайнус Денис Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 10,5 V
16 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 10 VI - VIII
17 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 10 VI - VIII
18 Горішна Ірина Василівна Чорноославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 VI - VIII
19 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 8 9 VIII - XIII
20 Голіней Олександр Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 9 VIII - XIII
21 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 9 VIII - XIII
22 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 9 VIII - XIII
23 Семенюк Анна Ярославівна Делятинський НВК 8 9 VIII - XIII
24 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XIV - XVIII
25 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XIV - XVIII
26 Лейбюк Вікторія Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 8 XIV - XVIII
27 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 8 XIV - XVIII
28 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XIV - XVIII
29 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 7 XIX - XXIII
30 Цигура Анжеліка Вікторівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XIX - XXIII
31 Шкрумяк Ольга Богданівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 7 XIX - XXIII
32 Середюк Олег Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 7 XIX - XXIII
33 Гнитюк Анастасія Олексіївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 6 XXIV - XXVIII
34 Дараган Антон Володимирович Прикарпатський ВСЛ 8 6 XXIV - XXVIII
35 Іванків Романія Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XXIV - XXVIII
36 Максимчук Олоександра Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 6 XXIV - XXVIII
37 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 6 XXIV - XXVIII
38 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XXIX - XXXV
39 Ковалюк Квітослава Іванівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XXIX - XXXV
40 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 5 XXIX - XXXV
41 Попович Мирослава Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5 XXIX - XXXV
42 Шкрумеляк Ірина володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 5 XXIX - XXXV
43 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XXIX - XXXV
44 Cкасків Роксолана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 5 XXIX - XXXV
45 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 8 4 XXXVI
46 Пліш Сніжана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 2 XXXVII - XXXVIII
47 Шестерняк Микола Володимирович Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 2 XXXVII - XXXVIII
48 Білоус Анна Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 1 XXXIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 37 I
2 Мазурак Ольга Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 35,5 II
3 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 34 II
4 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 9 32 II
5 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 30 II
6 Голіней Наталія МИколаївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 28 III
7 Дзямулич Вікторія Михайлівна Добротівський НВК 9 28 III
8 Городенко Вікторія Анатоліівна Ліснотарновицький НВК 9 27 III
9 Заяць Роман Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 26,5 III
10 Півторак Олег Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 26 III
11 Романюк Марія Валеріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 25,5 III
12 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 25 III
13 Градюк Світлана Олексіївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 24 III
14 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 III
15 Битківська Любов Ярославівна Цуцилівський  НВК 9 23 III
16 Ментинська Марія Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 22,5 IV
17 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 22 V - VI
18 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 22 V - VI
19 Боричевська Олександра Миколаївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 21,5 VII - IX
20 Давиденко Оксана Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 21,5 VII - IX
21 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 21,5 VII - IX
22 Глушко Юлія Олександрівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 20 X - XV
23 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 20 X - XV
24 Федьків Тарас Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 20 X - XV
25 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 20 X - XV
26 Іванишин Діана Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 20 X - XV
27 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 19,5 XVI
28 Усачова Оксана Миколаївна Делятинський НВК 9 19 XVII - XVIII
29 Шпинта Надія Володимирівна Надвірнянська ліцей 9 19 XVII - XVIII
30 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 17 XIX - XX
31 Волошин Анастасія Сергіївна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 17 XIX - XX
32 Бігун Вікторія Миколаївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 15,5 XXI
33 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 15 XXII
34 Дзебчук Сергій Петрович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 14,5 XXII - XXIV
35 Михайлюк Марина Андріївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XXIII - XXIV
36 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 13 XXV
37 Госедло Аліна Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 12 XXVI
38 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 9 11 XVII
39 Гріздак Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 10 XXVIII
40 Кіселюк Роксолана Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 9 XXIX
41 Піщолін Богдан Юрійович Прикарпатський ВСЛ 9 8,5 XXX
42 Костюк Надія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 6,5 XXXI
43 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 6 XXXII - XXXIII
44 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 6 XXXII - XXXIII
45 Тимінська Ганна Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 4,5 XXXIV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максим'юк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 32 I
2 Копейкіна Ніна Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 27,5 II
3 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 25,5 III
4 Капущак Діана Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 24,5 III
5 Мельник Діана Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 23,5 III
6 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 10 23,5 III
7 Кепещук Іван Васильович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 18 III
8 Гультай Олеся Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 17 III
9 Шумський Віталій Андрійович Прикарпатський ВСЛ 10 17 III
10 Андрійчук Марія Мимколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 IV - V
11 Фединяк Софія Ігорівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 IV - V
12 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 16 VI
13 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 15,5 VII - VIII
14 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 15,5 VII - VIII
15 Головчук Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 14 IX - X
16 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 14 IX - X
17 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 13,5 XI - XII
18 Понайда Христина Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 13,5 XI - XII
19 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 13 XIII
20 Кухарчук Христина Любомирівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 12,5 XIV
21 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 12 XV
22 Боднар Христина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 11,5 XVI
23 Нагорняк Михайло Дмитрович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XVII - XXII
24 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XVII - XXII
25 Чернець Олександр Ігорович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XVII - XXII
26 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 10 9 XVII - XXII
27 Івасик Оксана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XVII - XXII
28 Маланюк Олексій Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 9 XVII - XXII
29 Брус Данієла Станіславівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 8,5 XXIII
30 Стрихар Ольга Володимирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 8 XXIV - XXXVI
31 Лукач Руслана Вікторівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 8 XXIV - XXVII
32 Лесюк Оксана Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 8 XXIV - XXVII
33 Дунець Христина Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 7 XXVII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельничук Марія-Антоніна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 11 39 I
2 Грещук Володимир Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 24 II
3 Гунерська Софія Василівна Ліснотарновицький НВК 11 24 II
4 Стасишин Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 23 II
5 Бойко Тетяна Любомирівна Делятинський НВК 11 18 III
6 Волощук Христина Василівна Надвірнянський ліцей 11 18 III
7 Федорук Василь Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 18 III
8 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 16 III
9 Мартинюк Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 16 III
10 Яворська Христина Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 15 IV
11 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 14 V
12 Гук Марія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 13 VI - VIII
13 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 13 VI - VIII
14 Стельмащук Яна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 13 VI - VIII
15 Андрейчук Мирослав Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 12 IX
16 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 11 X
17 Берчак Іванна Володимирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 10 XI - XIII
18 Гуцуляк Софія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 10 XI - XIII
19 Лукач Костянтин Тарасович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 10 XI - XIII
20 Закринична Іванна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 9 XIV - XV
21 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 9 XIV - XV
22 Вінтоняк Христина Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 8 XVI - XVII
23 Качанюк Василь Сергійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 8 XVI - XVII
24 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 7 XVIII - XIX
25 Хопта Христина Юріївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 7 XVIII - XIX
26 Вінтоняк Софія Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 6 XX - XXI
27 Гриняк Христина Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 6 XX - XXI
28 Битківська Василина Володимирівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 5 XXII
29 Дутчак Уляна Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 4 XXIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top