JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Прокоп'юк Ростислав Віталійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 93 I
2 Гаврилюк Ростислав Павлович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 90 I
3 Тимчук Андрій Петрович Кам'янецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 86 II
4 Ільків Віктор Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 81 II
5 Балацко Любомир Ростиславович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 80 II
6 Заяць Роман Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 78 III
7 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 78 III
8 Остап'юк Богдан Ліснотарновицький НВК 9 76 III
9 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 73 III
10 Мельник Андрій Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 71 III
11 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 71 III
12 Веркалець Владислав Романович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 68 IV
13 Шабадас Віктор Іванович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 67 V
14 Андріїв Степан Дмитрович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 60 VI
15 Дзебчук Михайло Михайлович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 60 VI
16 Молдавчук Сергій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 57 VII
17 Христан Ігор Романович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 57 VII
18 Гринюк Михайло Дмитрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 52 VIII
19 Хопта Ігор Романович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 49 IX
20 Грицюк Іван Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 47 X
21 Максімко Василь Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 47 X
22 Гребеняк Денис Юрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 44 XI
23 Угринчук Святослав Андрійович Волосівський  НВК 9 41 XII
24 Косюк Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 39 XIII
25 Цюрак Ілля Михайлович Добротівський НВК 9 39 XIII
26 Василишин Андрій Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 36 XIV
27 Лозяк Андрій Дмитрович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 35 XV
28 Онуфрак Олег Михайлович Цуцилівський  НВК 9 30 XVI
29 Велкий Богдан Михайлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 28 XVII
30 Вацик Роман Василович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 24 XVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Накладюк Степан Петрович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 90 I
2 Дмитрук Олег Васильович Ліснотарновицький НВК 11 81,4 II
3 Жупник Юрій Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 79 II
4 Андрейчук Мирослав Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 77 III
5 Нікольський Ростислав Олександрович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 69 III
6 Андрусишин Назар Дмитрович Волосівський  НВК 11 67,8 III

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top