JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Залуцький Роман Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 31 I
2 Грошовий Микола Петрович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 27 II
3 Середюк Назарій Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 25,5 II
4 Вінтоняк Ілля Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 20 III
5 Бондар Ростислав Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 15 IV - V
6 Северилов Степан Степанович Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15 IV - V
7 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 7 14,5 VI
8 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 12 VII
9 Серюга Валерія Валеріївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 11 VIII
10 Казюк Роксолана Миколаївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 10 IX
11 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 9,5 X
12 Бойчук Вероніка Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 9 XI - XIII
13 Городенко Тарас Миколайович Ліснотарновицький НВК 7 9 XI - XIII
14 Турчиняк Денис Мирославович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 9 XI - XIII
15 Костів Роман Михайлович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 8,5 XIV - XV
16 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 8,5 XIV - XV
17 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 8 XVI
18 Романішак Олександр Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 7 XVII - XVIII
19 Тимінський Андрій Васильович Чорнопотоківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 7 XVII - XVIII
20 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 6,5 XIX - XXI
21 Яновська Ольга Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 6,5 XIX - XXI
22 Пилип'юк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 6,5 XIX - XXI
23 Чуревич Софія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 6 XXII
24 Янцюк Вікторія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 5,5 XXIII
25 Іващук Роман Ігорович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 5 XXIV - XXVI
26 Петруняк Микола Ігорович Добротівський НВК 7 5 XXIV - XXVI
27 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 5 XXIV - XXVI
28 Варцаба Петра Петрівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 4,5 XXVII - XXVIII
29 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 4,5 XXVII - XXVIII
30 Глуха Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 4,5 XXVII - XXVIII
31 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 4 XXIX
32 Вівчарчук Тетяна Василівна Цуцилівський  НВК 7 3,5 XXX
33 Соломко Василь Мирославович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXXI
34 Бєлих Соломія Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 2 XXXII - XXXVII
35 Козак Лариса Іванівна Делятинський НВК 7 2 XXXII - XXXVII
36 Шкрум Соломія Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 2 XXXII - XXXVII
37 Яремчук Марія Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 2 XXXII - XXXVII
38 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 2 XXXII - XXXVII
39 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 1,5 XXXVIII
40 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 1 XXXIX - XXXXIII
41 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 1 XXXIX - XXXXIII
42 Джигіта Христина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 1 XXXIX - XXXXIII
43 Харишак Руслана Михайлівна Краснянська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 1 XXXIX - XXXXIII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 8 48 I
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 8 46 I
3 Лазарєв Володимир Олександрович Надвірнянський ліцей 8 23 II
4 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 17 III
5 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 16,5 III
6 Микитюк Володимир Романович Надвірнянський ліцей 8 9 IV
7 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 8 V - VI
8 Бочковська Юлія Олександрівна Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 8 V - VI
9 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 7,5 VII
10 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 7 VIII
11 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 6,5 IX
12 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 6 X - XIII
13 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 8 6 X - XIII
14 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 6 X - XIII
15 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 6 X - XIII
16 Бенюк Богдана Дмитрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5,5 XIV - XVII
17 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XIV - XVII
18 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XIV - XVII
19 Бонькова Елеонора Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 5,5 XIV - XVII
20 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 4,5 XVIII - XIX
21 Дзебчук Сергій Петрович Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 4,5 XVIII - XIX
22 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 8 3 XX - XXV
23 Дунець Андрій Володимирович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXV
24 Заліська Іванна Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 3 XX - XXV
25 Курчук Лілія Миколаївна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXV
26 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 3 XX - XXV
27 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 3 XX - XXV
28 Шкрумяк Ольга Богданівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 2,5 XXVI
29 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XXVII - XXVIII
30 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXVII - XXVIII
31 Остап'юк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 1,5 XXIX - XXX
32 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXIX - XXX
33 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 1 XXXI - XXXIII
34 Румежак Мар"яна Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 1 XXXI - XXXIII
35 Скасків Роксолана Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 1 XXXI - XXXIII
36 Цигура Анжеліка Вікторівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 0,5 XXXIV - XXXV
37 Яворський Андрій Романович Делятинський НВК 8 0,5 XXXIV - XXXV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянський ліцей 9 39 I
2 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 39 I
3 Яремчук Оксана Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 20 III
4 Віфлінзідер Ольга Володимирівна Надвірнянський ліцей 9 12,5 IV - VI
5 Данилюк Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 12,5 IV - VI
6 Данилюк Ольга Дмитрівна Надвірнянський ліцей 9 12,5 IV - VI
7 Лукаш Тетяна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 6 VII - VIII
8 Турчиняк Владислав Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 6 VII - VIII
9 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 IX
10 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 9 4,5 X
11 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 1,5 XI - XIV
12 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XI - XIV
13 Плошенко Теяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XI - XIV
14 Дунаєва Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 1,5 XI - XIV
15 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 1 XV - XXIII
16 Глазньова Юлія В'ячеславівна Цуцилівський  НВК 9 1 XV - XXIII
17 Глушко Юлія Олександрівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XV - XXIII
18 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XV - XXIII
19 Котяш Сергій Русланович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 1 XV - XXIII
20 Мельник Тетяна Михайлівна Добротівський НВК 9 1 XV - XXIII
21 Сугай Андрій Андрійович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XV - XXIII
22 Федьків Тарас Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XV - XXIII
23 Шовгенюк Василь Дмитрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 1 XV - XXIII
24 Волошин Анастасія Сергіївна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
25 Городенко Вікторія Анатоліівна Ліснотарновицький НВК 9 0,5 XXIV - XXXXI
26 Грицюк Мар'яна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
27 Жирій Денис Русланович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
28 Марич Іванна Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
29 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
30 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
31 Прокоп’юк Ростислав Віталійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 0,5 XXIV - XXXXI
32 Проскура Олександр Вікторович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
33 Томин Оксана Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
34 Тріщук Оксана Василівна Волосівський  НВК 9 0,5 XXIV - XXXXI
35 Фейло Юлія Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
36 Шовгенюк Людмила Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
37 Шовгенюк Марія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
38 Щербюк Уляна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
39 Шестерняк Микола Володимирович Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
40 Клим'юк Олег Любомирович Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 0,5 XXIV - XXXXI
41 Василенко Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 0,5 XXIV - XXXXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 39 I
2 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 10 35 II
3 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 10 IV
4 Климко Степан Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 8,5 V
5 Садрук Оксана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 4,5 VI
6 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 4 VII
7 Кузняк Тетяна Віталіївна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 3 VIII - IX
8 Копейкіна Ніна Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 3 VIII - IX
9 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 2,5 X - XI
10 Вацик Уляна Василівна Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 2,5 X - XI
11 Римарук Євген Євгенович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 2 XII
12 Білінкевич Дзвенислава Богданівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 1,5 XIII - XIV
13 Михайлюк Анна Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 1,5 XIII - XIV
14 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 1 XV - XXIII
15 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XV - XVIII
16 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XV - XVIII
17 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XV - XVIII
18 Андрухів Ірина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 10 0,5 XIX - XXX
19 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
20 Киселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 10 0,5 XIX - XXX
21 Колінковський Назар Юрійович Прикарпатський ВСЛ 10 0,5 XIX - XXX
22 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 0,5 XIX - XXX
23 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
24 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
25 Нагорняк Михайло Дмитрович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
26 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
27 Стебляк Христина Петрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
28 Токарук Марія Дмитрівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX
29 Савчин Микола Петрович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XIX - XXX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Пилип'як Юрій Васильович Надвірнянський ліцей 11 40 I
2 Сєрова Мирослава Олегівна Надвірнянський ліцей 11 39,5 II
3 Лахва Роксолана Степанівна Надвірнянський ліцей 11 38,5 II
4 Гав'юк Іванна Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 12 IV
5 Брунько Юрій Олексійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 10 V
6 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 7 VI
7 Лукач Костянтин Тарасович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 6 VII - VIII
8 Михальчук валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 6 VII - VIII
9 Вінтоняк Софі Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 5 IX - X
10 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 5 IX - X
11 Грицишен Валентин Анатолієвич Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 3 XI - XIV
12 Типусяк Марія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 3 XI - XIV
13 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 3 XI - XIV
14 Шапка Павло Андрійович Прикарпатський ВСЛ 11 3 XI - XIV
15 Воробець Іванна Сергіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XV - XIX
16 Дутчак Уляна Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XV - XIX
17 Качанюк Василь Сергійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XV - XIX
18 Ковків Богдан Степанович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XV - XIX
19 Цибик Тарас Афзалович Делятинський НВК 11 2 XV - XIX
20 Гулковська Ольга Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XX - XXVI
21 Ільницька Діана Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 1 XX - XXVI
22 Капущак Анна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 1 XX - XXVI
23 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XX - XXVI
24 Питлюк Христина Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XX - XXVI
25 Хопта Христина Юріївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XX - XXVI
26 Паньків Юлія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 1 XX - XXVI
27 Дмитрук Олег Васильович Ліснотарновицький НВК 11 0,5 XXVII - XXIX
28 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XXVII - XXIX
29 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XXVII - XXIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top