JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Возний Тарас Ігорович Надвірнянський ліцей 8 100 I
2 Холодецька Юлія Русланівна Надвірнянський ліцей 8 91 II
3 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 90 II
4 Вірстюк Ольга Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 85 II
5 Томин Володимир Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 83 II
6 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 79 III
7 Озорович Марія Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 77 III
8 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 74 III
9 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 8 73 III
10 Філіпов Станіслав Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 71 III
11 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 70 III
12 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 70 III
13 Білінкевич Віталія Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 68 III
14 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 68 III
15 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 68 III
16 Менюк Іванна Василівна Чорнопотоківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 67 IV
17 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 63 V
18 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 62 VI
19 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 61 VII
20 Бойко Соломія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 60 VIII
21 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 60 VIII
22 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 58 IX
23 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 8 58 IX
24 Попович Олеся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 58 IX
25 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 49 X
26 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 8 47 XI
27 Іванюк Євген Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 44 XII
28 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 44 XII
29 Шеремета Вероніка Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 41 XIII
30 Яцюк Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 40 XIV
31 Заліська Іванна Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 25 XV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кучера Христина Олексіївна Надвірнянський ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 110 I
2 Стефанюк Ірина Іванівна Надвірнянський ліцей 9 107 II
3 Тітов Ігор Тарасович Надвірнянський ліцей 9 103 II
4 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 95 II
5 Товпашко Анастасія Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 94 II
6 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 91 II
7 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 88 II
8 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 84 II
9 Бігун Вікторія Миколаївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 83 III
10 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 78 III
11 Федорів Діана Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 76 III
12 Домарацька Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 75 III
13 Лапшин Діана Олександрівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 72 III
14 Андрусяк Іванна Василівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 71 III
15 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 71 III
16 Прокоп’юк Ростислав Віталійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 69 III
17 Березовський Владислав Михайлович Прикарпатський ВСЛ 9 68 III
18 Півторак Олег Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 68 III
19 Олійник Тетяна Іванівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 67 IV
20 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 66 V
21 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 62 VI
22 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 62 VI
23 Дисько вікторія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 61 VII
24 Фейло Юлія Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 61 VII
25 Федорів Христина Богданівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 60 VIII
26 Халапенко Володимир Романович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 60 VIII
27 Крупей Віталія Миколаївна Добротівський НВК 9 58 IX
28 Макрицький Василь Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 58 IX
29 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 58 IX
30 Зельман Анастасія Русланівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 56 X
31 Смеречук Андрій Ярославович Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 54 XI
32 Томин Оксана Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 53 XII
33 Дячук Мар'яна ярославівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 50 XIII
34 Вовчук Тетяна Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 47 XIV
35 Панько Вероніка Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 44 XV
36 Фуфалько Ольга Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 42 XVI
37 Госедло Вікторія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 41 XVII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Яцків Юрій Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 113 I
2 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 10 108 II
3 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 105 II
4 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 99 II
5 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 99 II
6 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 98 II
7 Михайлюк Анна Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 98 II
8 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 94 II
9 Лесюк Оксана Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 93 II
10 Лука ЮрійТарасович Прикарпатський ВСЛ 10 89 III
11 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 84 III
12 Гуменюк Віталія Богданівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 79 III
13 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 78 III
14 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 77 III
15 Боднар Надія Миколаївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 70 III
16 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 68 IV
17 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 65 V
18 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 64 V
19 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 61 VI
20 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 56 VII
21 Цибик Уляна Афзалівна Делятинський НВК 10 56 VII
22 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 50 VIII
23 Максим'юк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 49 VIII
24 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 48 VIII
25 Михайлюк Марія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 40 IX
26 Олійник Ірина Дмитрівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 38 IX
27 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 32 X
28 Кепещук Юліана Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 28 XI
29 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 26 XII
30 Вінтоняк Мар'яна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 20 XIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Страхова Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 105 I
2 Шуметова Марина Вікторіна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 104,5 I
3 Томашик Ірина Романівна Надвірнянський ліцей 11 104 II
4 Стасишин Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 102 II
5 Брунько Юрій Олексійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 96 II
6 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 93 II
7 Дяченко Володимир Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 92 II
8 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 90 III
9 Пліщук Ірина Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 89 III
10 Порхуновська Анна Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 86 III
11 Скорина Яна Анатоліївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 86 III
12 Ільницька Діана Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 82 III
13 Собків Владислав Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 72 III
14 Туркова Діана Станіславівна Делятинський НВК 11 72 III
15 Ковальчук Христина Михайлівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 68 IV
16 Нищей Христина Ігорівна Делятинський НВК 11 67 V
17 Бичковська Ольга Валеріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 58 VI
18 Созанська Мар'яна Ігорівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 48 VII
19 Вінтоняк Христина Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 47 VIII
20 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 45 IX
21 Михальчук Валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 44 X
22 Данилюк Віталія Мирославівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 11 38 XI
23 Дутчак Уляна Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 36 XII
24 Типусяк Марія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 36 XII
25 Федюк Ірина Іванівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 35 XIII
26 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 26 XIV
27 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 23 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top