JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 24 I
2 Гальчак Андріана Анатоліївна Цуцилівський  НВК 6 22 II
3 Іванішак Ірина Василівна Добротівський НВК 6 20 II
4 Петрук Андрій Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 17 II
5 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 16 III
6 Николайчук Маряна Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 16 III
7 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 16 III
8 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 15 III
9 Гавринюк Аліна Богданівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 15 III
10 Логінова Яна Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 15 III
11 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 14 III
12 Микитин Олег Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 14 III
13 Ільницька Іванна Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 13 III
14 Мандзюк Богдана Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 12 IV
15 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 11 V
16 Буній Юлія Станіславівна Цуцилівський  НВК 6 10 VI - VII
17 Міщенко Володимир Юрійович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 10 VI - VII
18 Андрусяк Юлія Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VIII - XIII
19 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VIII - XIII
20 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 9 VIII - XIII
21 Ткачук Павло Віталійович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VIII - XIII
22 Яцюк Василь Володимирович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 9 VIII - XIII
23 Сіщук Уляна Михайлівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 9 VIII - XIII
24 Гвоздянчук Ярослав Володимирович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XIV - XVIII
25 Заліська Віталія Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 8 XIV - XVIII
26 Зарембюк Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 6 8 XIV - XVIII
27 Кудлейчук Вікторія Миколаївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XIV - XVIII
28 Насадюк Михайло Богданович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 8 XIV - XVIII
29 Богачко Владислав Олександрович Делятинський НВК 6 7 XIX
30 Процак Михайло Степанович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 5 XX - XXII
31 Руцький Владислав Павлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 5 XX - XXII
32 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 5 XX - XXII
33 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XXIII - XXV
34 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XXIII - XXV
35 Федак Олеся Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 4 XXIII - XXV
36 Гуцуляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 3 XXVI - XXXII
37 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 6 3 XXVI - XXXII
38 Остап'юк Вікторія Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 3 XXVI - XXXII
39 Панько Михайло Дмитрович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 6 3 XXVI - XXXII
40 Струк Олексій Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 3 XXVI - XXXII
41 Якубовський Андрій Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 3 XXVI - XXXII
42 Тимчук Ольга Романівна Камінецька ЗОШ І - ІІ ст. 6 3 XXVI - XXXII
43 Гнатюк Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 2 XXXIII - XXXV
44 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 2 XXXIII - XXXV
45 Генсьор Сергій Миколайович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 2 XXXIII - XXXV
46 Іконніков Олександр Леонідович Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 6 1 XXXVI - XL
47 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 1 XXXVI - XL
48 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 6 1 XXXVI - XL
49 Микитин Каміла Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 1 XXXVI - XL
50 Якубчак Софія Богданівна Волосівський  НВК 6 1 XXXVI - XL

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 25 I
2 Вінтоняк Ілля Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 19 II
3 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 7 16 II
4 Залуцький Роман Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 16 II
5 Пилипюк Андрій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 14 III
6 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 14 III
7 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 7 13 III
8 Фесик Анна Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 13 III
9 Остап"юк Дмитро Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 12 III
10 Шкрум Соломія Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 12 III
11 Лавринович Анна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 11 IV
12 Городенко Тарас Миколайович Ліснотарновицький НВК 7 10 V - X
13 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 10 V - X
14 Кіщук Віталій Мирославович Делятинський НВК 7 10 V - X
15 Попович Надія Петрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 10 V - X
16 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 10 V - X
17 Цапей Оксана Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 10 V - X
18 Каралаш Ярослав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 9 XI - XIII
19 Середюк Назарій Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 9 XI - XIII
20 Горішна Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 9 XI - XIII
21 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 8 XIV
22 Казюк Роксолана Миколаївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 7 XV - XVIII
23 Купчак Юлія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 7 XV - XVIII
24 Тимчук Вікторія Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 7 XV - XVIII
25 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 7 XV - XVIII
26 Белдик Остап Ігорович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 6 XIX - XXII
27 Насадюк Андрій Андрійович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 6 XIX - XXII
28 Янцюк Вікторія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 6 XIX - XXII
29 Добжинецький Роман Романович Камінецька ЗОШ І - ІІ ст. 7 6 XIX - XXII
30 Петруняк Микола Ігорович Добротівський НВК 7 5 XXIII - XXV
31 Стебляк Євген Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 5 XXIII - XXV
32 Стефурак Денис Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 5 XXIII - XXV
33 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 4 XXVI - XXVII
34 Соломко Василь Мирославович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 4 XXVI - XXVII
35 Гуцько Олег Андрійович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXVIII - XXXI
36 Костів Роман Михайлович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXVIII - XXXI
37 Осташук Вадим Тарасович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXVIII - XXXI
38 Тороус Ірина Михайлівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 3 XXVIII - XXXI
39 Карманська Соломія Олегівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 2 XXXII
40 Кузьмич Анна Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 1 XXXIII
41 Грідзак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 7 0 XXXIV - XXXVI
42 Петріщак Олег Віталійович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 0 XXXIV - XXXVI
43 Путінцева Тетяна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 7 0 XXXIV - XXXVI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 8 19 I
2 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 8 18 II
3 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 8 17 II
4 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 16 II
5 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 16 II
6 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 16 II
7 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 14 III
8 Кінаш Вікторія Михайлівна Надвірнянський ліцей 8 12 III
9 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 IV
10 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V - IX
11 Бучковська Юлія Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V - IX
12 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V - IX
13 Тимчук Марія Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V - IX
14 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 9 V - IX
15 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 8 X - XI
16 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 8 X - XI
17 Анрейчук Анна Ярославівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XII
18 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 8 5 XIII
19 Букатюк Роман Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 4 XIV - XIX
20 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 4 XIV - XIX
21 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 4 XIV - XIX
22 Хайнус Денис Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 4 XIV - XIX
23 Цигура Анжеліка Вікторівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 4 XIV - XIX
24 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 8 4 XIV - XIX
25 Березицька Наталія Богданівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXIX
26 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 3 XX - XXIX
27 Гринів Ілона Тарасівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXIX
28 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXIX
29 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 3 XX - XXIX
30 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXIX
31 Пирожук Уляни Миколаївни Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 3 XX - XXIX
32 Чуйко Анна Дмитрівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXIX
31 Шпитко Надія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 3 XX - XXIX
32 Савчук Ірина Ігорівна Камінецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 3 XX - XXIX
33 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXX - XXXII
34 Крайлюк Михйло Васильович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXX - XXXII
35 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXX - XXXII
36 Михайлюк Іван Андрійович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXXIII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянський ліцей 9 30 I
2 Пекарська Ярина Тарасівна Надвірнянський ліцей 9 28 I
3 Данилюк Ольга Дмитрівна Надвірнянський ліцей 9 25 II
4 Куцах Андрій Ігорович Надвірнянський ліцей 9 23 II
5 Кузюра Ольга Валентинівна Надвірнянський ліцей 9 22 II
6 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 17 III
7 Катрич Роман Володимирович Прикарпатський ВСЛ 9 16 III
8 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 15 III
9 Городенко Вікторія Анатоліівна Ліснотарновицький НВК 9 14 III
10 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 13 III
11 Дячук Мар"яна Ярославівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 11 IV
12 Клим'юк Олег Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 9 V - VII
13 Крупей Віталія Миколаївна Добротівський НВК 9 9 V - VII
14 Федьків Тарас Михайлович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 9 V - VII
15 Данилюк Юлія Володимірівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 8 VIII - IX
16 Нагорняк Михайло Іванович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 8 VIII - IX
17 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 7 X
18 Ментинська Марія Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 6 XI
19 Лейбюк Мирослава Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 5 XII - XIII
20 Лукаш Тетяна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 5 XII - XIII
21 Градюк Світлана Олексіївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 4 XIV - XVII
22 Данилюк Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 4 XIV - XVII
23 Котяш Сергій Русланович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 4 XIV - XVII
24 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 4 XIV - XVII
25 Джигіта Ірина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 3 XVIII - XXIII
26 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 9 3 XVIII - XXIII
27 Тріщук Оксана Василівна Волосівський  НВК 9 3 XVIII - XXIII
28 Фейло Юлія Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 3 XVIII - XXIII
29 Волошин Анастасія Сергіївна Камінецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 3 XVIII - XXIII
30 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 3 XVIII - XXIII
31 Корж Вадим Михайлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 2 XXIV - XXVIII
32 Микитин Віталій Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 2 XXIV - XXVIII
33 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 2 XXIV - XXVIII
34 Пилип’юк Аліна Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XXIV - XXVIII
35 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XXIV - XXVIII
36 Веприняк Аліна Володимирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIX - XXXVI
37 Давиденко Оксана Русланівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIX - XXXVI
38 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 1 XXIX - XXXVI
39 Лукач Романа Віталіївна Цуцилівський  НВК 9 1 XXIX - XXXVI
40 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIX - XXXVI
41 Мельник Андрій Іванович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIX - XXXVI
42 Накладюк Надія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIX - XXXVI
43 Яремчук Васлентина Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIX - XXXVI
44 Кудлейчук Іван Дмитрович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 0 XXXVII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 18 II
2 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 10 17 II
3 Питлюк Діана Іванівна Надвірнянський ліцей 10 12 III
4 Дідик Назарій Васильович Надвірнянський ліцей 10 7 IV
5 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 5 V - IX
6 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 5 V - IX
7 Сорочинський Михайло Олегович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 5 V - IX
8 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 10 5 V - IX
9 Юрчилюк Роман Іванович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 5 V - IX
10 Вацик Уляна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 4 X - XI
11 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 4 X - XI
12 Веляник Дмитро Ігорович Прикарпатський ВСЛ 10 3 XII - XV
13 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 3 XII - XV
14 Путлюк Мар'яна Миколаївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 3 XII - XV
15 Стрихар Ольга Володимирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 3 XII - XV
16 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 2 XVI - XVII
17 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 2 XVI - XVII
18 Андрухів Ірина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 10 1 XVIII - XXIV
19 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVIII - XXIV
20 Головчук Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVIII - XXIV
21 Кузняк Тетяна Віталіївна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVIII - XXIV
22 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVIII - XXIV
23 Псарук Роман Васильович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVIII - XXIV
24 Попович Василина Петрівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 1 XVIII - XXIV
25 Білусяк Ірина Ярославівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 0 XXV - XXIX
26 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 0 XXV - XXIX
27 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 0 XXV - XXIX
28 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 0 XXV - XXIX
29 Тимчук Діана Любомирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 0 XXV - XXIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сєрова Мирослава Олегівна Надвірнянська ліцей 11 32 I
2 Лахва Роксола Степанівна Надвірнянська ліцей 11 30 I
3 Гаврильчук Ігор Іванович Надвірнянська ліцей 11 28 II
4 Стасів Діана Володимирівна Надвірнянська ліцей 11 27 II
5 Гіль Вікторія Андріївна Надвірнянська ліцей 11 24 II
6 Пилип'як Юрій Васильович Надвірнянська ліцей 11 19 III
7 Брунько Юрій Олексійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 17 III
8 Федишин Вікторія Єдуардівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 11 IV
9 Завальнюк Любомир Олексійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 10 V
10 Шапка Павло Андрійович Прикарпатський ВСЛ 11 8 VI
11 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 6 VII - VIII
12 Ковків Богдан Степанович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 6 VII - VIII
13 Войціцький Олександр Валентинович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 4 IX - XIV
14 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 4 IX - XIV
15 Михальчук Валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 4 IX - XIV
16 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 4 IX - XIV
17 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 4 IX - XIV
18 Стефурак Євгенія Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 4 IX - XIV
19 Воробець Іванна Сергіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 3 XV - XVIII
20 Порхуновська Анна Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 3 XV - XVIII
21 Федюк Анастасія Миколаівна Ліснотарновицький НВК 11 3 XV - XVIII
22 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 3 XV - XVIII
23 Наливайко Йосип Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XIX - XX
24 Яремчук Наталія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 2 XIX - XX
25 Гав'юк Іванна Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 1 XXI - XXIV
26 Качанюк Василь Сергійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XXI - XXIV
27 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XXI - XXIV
28 Цибик Тарас Афзалович Делятинський НВК 11 1 XXI - XXIV
29 Лукач Костянтин Тарасович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 0 XXV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top