JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 51 I
2 Данилюк Юлія Володимірівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 50 I
3 Шийко Іван Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 50 I
4 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 48 II
5 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 44 II
6 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 41 II
7 Олійник Тетяна Іванівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 39 II
8 Волощин Анастасія Сергіївна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 39 II
9 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 37 III
10 Ломпас Діана Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 37 III
11 Марич Іванна Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 37 III
12 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 37 III
13 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 36 III
14 Шпинта Надія Володимирівна Надвірнянська ліцей 9 36 III
15 Штогрин Дмитор Юрійович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 36 III
16 Томин Оксана Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 35,5 III
17 Городенко Катерина Миколаівна Ліснотарновицький НВК 9 35 III
18 Лейбюк Мирослава Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 35 III
19 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 35 III
20 Валовський Володимир Валерійович Прикарпатський ВСЛ 9 34 III
21 Фейло Юлія Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 33 IV - V
22 Шовгенюк Людмила Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 33 IV - V
23 Бойко Марина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 32 VI
24 Садрук Сніжана Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 31,5 VII
25 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 31 VIII - IX
26 Синяк Ольга Василівна Цуцилівський  НВК 9 31 VIII - IX
27 Котяш Сергій Русланович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 30 X - XI
28 Нагорняк Михайло Іванович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 30 X - XI
29 Римарук Мар'яна Василівна Добротівський НВК 9 28 XII
30 Микитишин Христина Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 26 XIII
31 Хіміч Назар Юрійович Пнівська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 25 XIV
32 Шуфлін Кароліна Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 24,5 XV
33 Микитин Віталій Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 23 XVI - XVII
34 Романюк Марія Валеріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 23 XVI - XVII
35 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 21 XVIII
36 Тріщак Оксана Василівна Волосівський НВК 9 19 XIX
37 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 18 XX - XXI
38 Мороз Михайло Юрійович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 18 XX - XXI
39 Глушко Юлія Олександрівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 17,5 XXII
40 Яремчук Валентина Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 13 XXIII
41 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 11 XXIV
42 Грицюк Мар'яна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 8 XXV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бережна Христина Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 68 I
2 Капущак Діана Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 66 I
3 Сенчук Оксана Іванівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 55 II
4 Більчак Надія Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 49 II
5 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 49 II
6 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 46 II
7 Павелюк тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 41 II
8 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 41 II
9 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 38 III
10 Садрук Оксана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 34,5 III
11 Головчук Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 33 III
12 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянська ліцей 10 33 III
13 Кепещук Іван Васильович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 32 III
14 Грушка Іванна Іванівна Надвірнянська ліцей 10 30 III
15 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 30 III
16 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 29 III
17 Шайда Андрій Романович Прикарпатський ВСЛ 10 28 III
18 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 26 IV
19 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 25 V
20 Зеленчук Євген Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 22 VI
21 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 19 VII - VIII
22 Ковальчишин Леся Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 19 VII - VIII
23 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 16,5 IX - X
24 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 10 16,5 IX - X
25 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 16 XI - XII
26 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 16 XI - XII
27 Івасюк Станіслав Карлович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 14 XIII - XIV
28 Мустафін Степан Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 14 XII - XIV
29 Косюк Михайло Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 13 XV - XVIII
30 Максим`юк Христина Мирославівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 13 XV - XVIII
31 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 13 XV - XVIII
32 Тимінська Мар"яна Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 13 XV - XVIII
33 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 11 XIX - XXI
34 Осташук Юрій Юрійович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 11 XIX - XXI
35 Головченко Денис Юрійович Пнівська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 11 XIX - XXI
36 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XXII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 61 I
2 Козій Вадим Михайлович Прикарпатський ВСЛ 11 46 II
3 Бойко Тетяна Любомирівна Делятинський НВК 11 45 II
4 Балабан Вікторія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 33 III
5 Грещук Володимир Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 33 III
6 Вінтоняк Софія Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 28 IV
7 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 27 V
8 Івасик Василь Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 22 VI
9 Сокира Іван Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 21 VII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top