JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимчук Тетяна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 22 I
2 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 20 II
3 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 17 III
4 Половко Анна Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 16 IV
5 Дем'янчук Ірина Романівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 15,5 V
6 Труфан Володимир Васильович Цуцилівський  НВК 5 15 VI
7 Бойко Мар'яна Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 5 15 VI
8 Марій Софія Володимирівна   5 15 VI
9 Дужак Наталія Петрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 14 VII
10 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 5 14 VII
11 Демидюк Анастасія Тарасівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 13 VIII
12 Непеляк Марія Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 13 VIII
13 Грещук Вікторія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 5 12,5 IX
14 Луців Наталія Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 12 X
15 Голинська Юлія Олександрівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 12 X
16 Белдик Наталія Іванівна Саджавська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 11,5 XI
17 Андріїв Марія Дмитрівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 11 XII
18 Цуркан Тамара Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 11 XII
19 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 11 XII
20 Боднарук Аліна Андріївна Делятинський НВК 5 10 XIII
21 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 10 XIII
22 Сіщук Анастасія Андріївна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 9,5 XIV
23 Голіней Євгеній Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 5 9 XV
24 Ковалюк Анастасія Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 5 9 XV
25 Шкрумяк Анна Богданівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 9 XV
26 Струц Тетяна Володимирівна Делятинський НВК 5 8,5 XVI
27 Климюк Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 8 XVII

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 21,5 I
2 Максим'юк Богдана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 21 I
3 Павлюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 20 II
4 Дячук Вікторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 19 III
5 Копчук Аліна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 19 III
6 Цомпель Софія Ліснотарновицький НВК 6 18 IV
7 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 17 V
8 Волошин Роксолана Ліснотарновицький НВК 6 17 V
9 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 17 V
10 Остапюк Софія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 16 VI
11 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 16 VI
12 Гуш Ірина Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 16 VI
13 Овчаренко Ілона Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 15 VII
14 Котрич Віталій Васильович Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 15 VII
15 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 14 VIII
16 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 14 VIII
17 Мандзюк Богдана Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 14 VIII
18 Струц Марта Юрівна Делятинський НВК 6 14 VIII
19 Косюк Валентина Орестівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 14 VIII
20 Катрич Вікторія Богданівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 14 VIII
21 Гуцуляк Петро Петрович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 12 IX
22 Сіщук Уляна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 12 IX
23 Буній Юлія Станіславівна Цуцилівський  НВК 6 9 X
24 Боднарук Діана Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 9 X
25 Карманський Ростислав Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 9 X
26 Заремблюк Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 6 5 XI

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Глюздин Вікторія Романівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 19 I
2 Лавринович Анна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 19 I
3 Боднарук Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 16 II
4 Романюк Андрій Миколайович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 16 II
5 Кухарчук Мар'яна Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 16 II
6 Янко Яна Павлівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 16 II
7 Чуревич Софія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 16 II
8 Осташук Володимир Васильович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 15 III
9 Мельник Ольга Віталіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 15 III
10 Ткачук Анастасія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 15 III
11 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 15 III
12 Горішний Денис Васильович Чорноославська ЗОШ I-III ст. 7 15 III
13 Лесюк Василь Романович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 15 III
14 Городенко Тарас Миколайович Ліснотарновицький НВК 7 14 IV
15 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 14 IV
16 Сладецька Яна Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 14 IV
17 Луців Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 14 IV
18 Реміцька Аліна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 13 V
19 Обідняк Ельвіра Ігорівна Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 12 VI
20 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 12 VI
21 Путімцева Тетяна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 7 11 VII
22 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 10 VIII
23 Соломон Роксолана Ярославівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 10 VIII
24 Марунчак Василина Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 10 VIII
25 Боднарук Микола Павлович Делятинський НВК 7 9 IX
26 Баб'як Христина Василівна Делятинський НВК 7 8 X
27 Грещук Андрій Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 8 X
28 Довбенюк Вікторія Русланівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 4 XI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 24 I
2 Білінкевич Віталія Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 23 II
3 Павлюк Юліанна Василівна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 22 III
4 Попович Леся Василівна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 22 III
5 Нагорняк Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 21 IV
6 Гнатюк Андрій Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 21 IV
7 Гурмак Наталія Василівна Ліснотарновицький НВК 8 20 V
8 Ріпа Лілія Миколаївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 20 V
9 Максим'юк Уляна Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 19 VI
10 Шкрумяк Ольга Богданівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 19 VI
11 Кузик Катерина Ігорівна Делятинський НВК 8 18 VII
12 Полатайко Таїсія Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 17 VIII
13 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 16 IX
14 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 15 X
15 Яремчук Соломія Ярославівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 15 X
16 Сенюк Віра Делятинський НВК 8 13 XI
17 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 12 XII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кучера Христина Олексіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. 31 9 22 I
2 Велка Анна Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 20 II
3 Вірста Василь Іванович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 18 III
4 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 17,5 IV
5 Демидюк Марія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 16,5 V
6 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 15 VI
7 Боженюк Любов Михайлівна Делятинський НВК 9 14 VII
8 Гуцуляк Анна Петрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 14 VII
9 Петруняк Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 9 12 VIII
10 Шеверук Роксолана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 12 VIII
11 Романюк Марія Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 11,5 IX
12 Хопта Назарій Володимирович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 IX
13 Нищей Ірина Делятинський НВК 9 10 X
14 Томин Оксана Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 8 XI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 23 I
2 Амброзяк Ірина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 22 II
3 Максим'юк Христина Мирославівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 21 III
4 Бобало Іванна Іванівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 20 IV
5 Марчук Аліна Миколаївна Саджавська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 20 IV
6 Вацик Роман Сергійович Делятинський НВК 10 19 V
7 Киселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 10 19 V
8 Нагорняк Нестор Іванович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 19 V
9 Савуляк Анна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 18 VI
10 Гуменюк Віталія Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 18 VI
11 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 15 VII
12 Дідик Роксолана Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 13 VIII
13 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 11 IX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сокира Іван Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 24 I
2 Ломпас Іван Романович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 23 II
3 Гедзик Павло Іванович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 21 III
4 Кухтар Дмитро Петрович Саджавська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 21 III
5 Битківська Василина Володимирівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 19 IV
6 Нищей Христина Ігорівна Делятинський НВК 11 19 IV
7 Лукач Костянтин Тарасович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 15 V
8 Вінтоняк Софія Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 14 VI
9 Костенко Сергій Олександрович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 13 VII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top