JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Рудак Діана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 33,25 I
2 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 33,25 I
3 Мацьків Ірина Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 32,5 II
4 Казюк Роксолана Миколаївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 32,25 II
5 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 32 II
6 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 31 II
7 Котулич Іванна Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 30,75 II
8 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 30,25 II
9 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 30,25 II
10 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 7 29,75 III
11 Товпашко Олеся Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 29 III
12 Мельник Ольга Віталіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 28,75 III
13 Бойчук Вероніка Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 28,75 III
14 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 28,5 III
15 Шкрум Соломія Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 28 III
16 Соломон Софія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 26,5 III
17 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 25,75 III
18 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 25,5 III
19 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 7 25,25 III
20 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 25,25 III
21 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 7 25 III
22 Кузьмин Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 24,25 IV
23 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 7 23,75 V
24 Юркевич Вікторія Андріївнк Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 23,5 VI
25 Бондар Ростислав Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 23,25 VII
26 Чуревич Софія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 23,25 VII
27 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 22,5 VIII
28 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 22,25 IX
29 Тимінський Андрій Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 20,5 X
30 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 19,75 XI
31 Куфрик Софія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 19,75 XI
32 Цапей Оксана Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 18,25 XII
33 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 18 XIII
34 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 17 XIV
35 Бєлех Соломія Ігорівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 7 15,25 XV
36 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 13,75 XVI
37 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька ЗОШ І - ІІ 7 13,5 XVII
38 Вацик Романа Романівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 XVII
39 Гринюк Марія Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 13,05 XVIII
40 Іванюк Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 12 XIX

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 47 I
2 Козак Юлія Васлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 43,8 II
3 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 43,4 II
4 Онуфрак Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 41,8 II
5 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 41,5 II
6 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 41,3 II
7 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 41 II
8 Мотрук Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 40,3 II
9 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 36 III
10 Холодецька Юлія Русланівна Надвірнянська ліцей 8 35,8 III
11 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 35,3 III
12 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 35,3 III
13 Іваночко Софія Юріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 35,2 III
14 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 34,5 III
15 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 34,2 III
16 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 34,1 III
17 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 33,8 III
18 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 33,5 III
19 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 33,2 III
20 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 33 III
21 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 32,5

IV

22 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 32,2 IV
23 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 31,2 IV
24 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 30,7 IV
25 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 30,3 IV
26 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 29,8 V
27 Березицька Наталія Богданівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 27,8 VI
28 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 8 27,8 VI
29 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 27,3 VII
30 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 27,2 VIII
31 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 8 26 IX
32 Орловська Вікторія Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 24,8 X
33 Румежак Мар'яна Ігорівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 24,2 XI
34 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 23 XII
35 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 22,7 XIII
36 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 8 21,8 XIV
37 Остап'юк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 21,5 XV
38 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 20,2 XVI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 46,05 I
2 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 41,1 II
3 Градюк Світлана Олексіївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 40,2 II
4 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 39,25 II
5 Лукаш Тетяна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 38,6 II
6 Іроденко Іванна Василівна Надвірнянська ліцей 9 38,1 II
7 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 38 II
8 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 34,8 III
9 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 33,6 III
10 Лацко Яна Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 30,6 III
11 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 30,5 III
12 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 30 III
13 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 29,6 III
14 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 29,25 III
15 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 28,3 III
16 Дячук Валентина Володимирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 27,9 III
17 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 9 27,8 III
18 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 27,5 III
19 Балацко Ольга Ростиславівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 26 IV
20 Ломпас Діана Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 25,3 V
21 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 25,2 V
22 Псарук Уляна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 25,1 VI
23 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 25 VI
24 Семеняк Юрій Володимирович Прикарпатський ВСЛ 9 24,6 VII
25 Волошик Анастасія Сергіївна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 24,3 VIII
26 Гринів Аліна Володимирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 24,1 IX
27 Крупей Віталія Миколаївна Добротівський НВК 9 23,8 X
28 Лукач Романа Віталіївна Цуцилівський  НВК 9 23,5 XI
29 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 23,5 XI
30 Бойко Богдана Михайлівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 22,3 XII
31 Заяць Роман Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 21,5 XIII
32 Товпашко Анастасія Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 21,3 XIV
33 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 21,3 XIV
34 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 20,3 XV
35 Шовгенюк Марія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 20 XVI
36 Гріздак Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 9 19,8 XVII
37 Городенко Катерина Миколаївна Ліснотарновицький НВК 9 19,6 XVII
38 Вовчук Тетяна Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 19,2 XVIII
39 Боричевська Олександра Михайлівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 18,45 XIX
40 Щербюк Уляна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 17,5 XX
41 Шестерняк Микола Володимирович Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 17 XXI
42 Угринчук Святослав Андрійович Волосівський  НВК 9 15,8 XXII
43 Фуфалько Ольга Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XXIII
44 Дімнич Олеся Андріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 12,5 XXIV
45 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 9,5 XXV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 50 I
2 Дронюк Анастасія Миколаївна Надвірнянський ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 46,25 II
3 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 46,25 II
4 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 44,5 II
5 Вацик Уляна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 44,5 II
6 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 42,25 III
7 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 40,25 III
8 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 39,5 III
9 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 10 38 III
10 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 37,5 III
11 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 35,75 III
12 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 35 III
13 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 34,5 III
14 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 34 III
15 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 33,25 III
16 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 33,25 III
17 Лесюк Оксана Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 33 III
18 Терентюк Надія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 27,25 IV
19 Максим'юк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 27,25 IV
20 Кіщук Неля Мирославівна Делятинський НВК 10 26,5 V
21 Рудяк Денис Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 24,75 VI
22 Іванців Романія Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 24,5 VII
23 Ілів Наталія Ярославівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 23,75 VIII
24 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 21,75 IX
25 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 21,75 IX
26 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 21,75 IX
27 Кепещук Юліяна Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 21 X
28 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 20,5 XI
29 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 10 19,75 XX
30 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 19,5 XXI
31 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 18,5 XXII
32 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 17,5 XXIII
33 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 17 XXIV
34 Труняк Христина Ігорівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 XXV
35 Шпинта Уляна Іванівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 16,5 XXV
36 Дзюма Олексій Сергійович Прикарпатський ВСЛ 10 15 XXVI
37 Настуняк Олександра Михайлівна Ліснотарновецький НВК 10 13,5 XXVII
38 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 9,75 XXVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 41,2 I
2 Йосипенко Ліна Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 41 I
3 Гук Марія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 41 I
4 Порхуновська Анна Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 37 II
5 Стасишин Ольга Володиммирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 36,5 II
6 Типусяк Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 11 35 II
7 Генюк Богдана Іванівна Надвірнянський ліцей 11 33,7 II
8 Шуметова Марина Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 32,4 II
9 Пристай Юрій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 32,1 II
10 Петруняк Ольга Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 31,9 III
11 Ільницька Діана Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 31,3 III
12 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 29,5 III
13 Бойко Тетяна Любомирівна Делятинський НВК 11 27,5 III
14 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 26,5 III
15 Федюк Анастасія Миколаївна Ліснотарновицький НВК 11 26,2 III
16 Гуцуляк Софія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 25,5 IV
17 Нагорняк Оксана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 25,2 V
18 Ковальчук Христина Михайлівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 25 VI
19 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 24,2 VII
20 Пліщук Ірина Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 VIII
21 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 19 IX
22 Яремчук Наталія Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 16,3 X
23 Битківська Василина Володимирівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 16 XI
24 Созанська Мар'яна Ігорівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 15 XII
25 Михальчук Валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 14,5 XIII
26 Ілів Назар Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 14,5 XIII
27 Данилюк Віталія Мирославівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 11 14,5 XIII
28 Іванишин Марія Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 12,5 XIV
29 Шибіста Марія Михайлівна Волосівський  НВК 11 8,5 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top