JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

3 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дем'янчук Олексый Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 3 27 I
2 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 3 26,5 II
3 Абель Андрій Петрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 23,5 III
4 Кузів Вікторія Вікторіївна Переріслянська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 23,5 III
5 Крик Андріана Андріївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 3 23 IV
6 Сядро Ольга Андріївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 3 23 IV
7 Герей Христина Петрівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 3 22,5 V
8 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський  НВК 3 22,5 V
9 Федяк Христина Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 3 22,5 V
10 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 3 22 VI
11 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 3 22 VI
12 Галик софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 21 VII
13 Голіней Юлія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 21 VII
14 Нищей Віталій Ігорович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 21 VII
15 Маковійчук Аліна Миколаївна Добротівський НВК 3 21 VII
16 Пилипій Юлія Володимирівна Делятинський НВК 3 19,5 VIII
17 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 3 19 IX
18 Гекманюк Назарій Іванович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 3 19 IX
19 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 3 19 IX
20 Свердел Катерина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 17,5 X
21 Лейбюк Інна Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 17 XI
22 Рудницький Михайло Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 3 17 XI
23 Михальчук Арсен Сергійович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 3 16,5 XII
24 Мороз Віра Сергіївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 3 16,5 XII
25 Плошенко Михайло Іванович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 3 16,5 XII
26 Бідочко Ольга Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 15,5 XIII
27 Котюк Марія Петрівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 3 15,5 XIII
28 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 3 15,5 XIII
29 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 3 14,5 XIV
30 Грабовецька Яна Романівна Мирненська ЗОШ І ст. 3 13,5 XV
31 Кінаш Руслана Русланівна Волосівський  НВК 3 13 XVI
32 Пилипюк Артем Миколайович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 3 13 XVI
33 Каратніцька Анна Зеновіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 3 12,5 XVII
34 Івасюк Ігор Сергійович Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 12,5 XVII
35 Курчук Іван Миронович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 3 11,5 XV
36 Данилюк Каріна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 3 11,5 XVIII
37 Клим'юк Вікторія Орестівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №4 3 10 XIX
38 Куцин Денис Романович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 3 9,5 XX
39 Риндер Владислав Романович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 3 7,5 XXI
40 Позняк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 3 7,5 XXI
41 Яремчук Ганна Іванівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 7 XXII

4 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 4 23,5 I
2 Дем'янчук Христина Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 20 II
3 Охремчук Максим Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 20 II
4 Найда Соломія Ярославівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 4 16 III
5 Мацюк Тетяна Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 4 15,5 IV
6 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 4 15,5 IV
7 Юсько Артур Іванович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 4 15,5 IV
8 Литвак Софія Михайлівна Переріслянська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 15,5 IV
9 Осташук Анна Орестівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 4 15 V
10 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 4 13,5 VI
11 Федак Тетяна Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 4 13,5 VI
12 Нагорний Ростислав Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 13 VII
13 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 4 12,5 VIII
14 Богатчук Анатолій Ігорович Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 4 12,5 VIII
15 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 4 12 IX
16 Кувік Соломія Ярославівна Делятинський НВК 4 11,5 X
17 Стельмащук Давид Юрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 11,5 X
18 Клим'юк Дарина Іванівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 4 11 XI
19 Ніколаєва Валерія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 11 XI
20 Павелюк Вікторія Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 4 11 XI
21 Мацько Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 4 10,5 XII
22 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський  НВК 4 10,5 XII
23 Маровецька Яна Тарасівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 4 10 XIII
24 Четвертуха Дарія Романівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 4 10 XIII
25 Кметюк Аліна Василівна Добротівський НВК 4 9,5 XIV
26 Шпитко Ірина Тарасівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 4 9,5 XIV
27 Волошинюк Марія Миколаівна Ліснотарновицький НВК 4 9 XV
28 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 4 9 XV
29 Голубко Олег Сергійович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 4 8,5 XVI
30 Грищук Вікторія Андріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 8 XVII
31 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський  НВК 4 8 XVII
32 Шовгенюк Богдана Дмитрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 8 XVII
33 Бакота Марія - Домініка Степанівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 4 7,5 XVIII
34 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 7,5 XVIII
35 Волочій Софія Богданівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 4 7 XIX
36 Павлюк Єлизавета Тарасівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 4 7 XIX
37 Вівчарик Анастасія Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 4 6,5 XX
38 Гайдаш Вікторія Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 4 6,5 XX
39 Дубіщак Вікторія Михайлівна Мирненська  ЗОШ I ст. 4 6,5 XX
40 Микитюк Аліна Вікторівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 4 6 XXI
41 Тимчук Лілія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ І ст. №4 4 4,5 XXII
42 Стефанчук Юлія Миколаївна Битківська ЗОШ І ст. 4 4 XXIII
43 Ходорко Іван Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 4 2 XXIV
44 Ковалюк Ігор Петрович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 4 0,5 XXV

5 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Пилип'як Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 24,25 I
2 Плотник Тетяна Миколаївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 5 21,25 II
3 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 5 20,5 II
4 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 5 19,5 III
5 Пристай Анастасія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 19,25 III
6 Бариляк Назар Романович Цуцилівський НВК 5 19 III
7 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 18,75 IV
8 Дереш Яна Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 18,5 IV
9 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський НВК 5 18,5 IV
10 Молдавчук Вікторія Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 18,25 IV
11 Долинська Оксана Ігорівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 18,25 IV
12 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 18 IV
13 Співак Олександр Вікторович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 5 18 IV
14 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 5 17,75 V
15 Глинчак Діана Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 17,75 V
16 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 5 17,75 V
17 Яковіщук Максим Любомирович Добротівський НВК 5 17,5 VI
18 Плитус Андрій Володимирович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 17,25 VII
19 Півторак Вікторія Миколаївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 17,25 VII
20 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 5 17,25 VII
21 Дячук Софія Володимирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 17 IX
22 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 5 17 IX
23 Кінаш Надія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 16,75 X
24 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 16,75 X
25 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 15,75 XI
26 Гошівська Анастасія Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 5 15,25 XII
27 Білінська Яна Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 15,25 XII
28 Жебчук Богдан Сергійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 15,25 XII
29 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 5 15 XIII
30 Гвоздячук Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 5 14,75 XIV
31 Кіндратюк Євген Юрійович Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 14,25 XV
32 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 5 14,25 XV
33 Пленюк Владислава Іванівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 5 13,75 XVI
34 Попович Леся Дмитрівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 12,75 XVII
35 Парфанович Юлія Романівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 5 12,75 XVII
36 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 12,75 XVII
37 Олексюк Тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 5 12,5 XVIII
38 Хопта Валентин Сергійович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 12,5 XVIII
39 Горбовий Станіслав Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 10,5 XIX

6 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 24,5 I
2 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 23 II
3 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 22,25 II
4 Гальчак Андріана Анатоліївна Цуцилівський  НВК 6 21,75 III
5 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 6 21,75 III
6 Гвоздянчук Ярослав Володимирович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 20,75 III
7 Баюрчак Анна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 20,5 III
8 Томин Софія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 20,5 III
9 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 20,25 III
10 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 19,25 IV
11 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 18,5 V
12 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 18,5 V
13 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 18,5 V
14 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 18 VI
15 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 17,25 VII
16 Римарук Тетяна Богданівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 17 VIII
17 Ряба Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 17 VIII
18 Кернадук Нестор Петрович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 16,25 IX
19 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 6 16,25 IX
20 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 16 X
21 Кузенко Катерина Юріївна Делятинський НВК 6 15,75 XI
22 Татарчук Валентин Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 15 XII
23 Одокій Павло Володимирович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 15 XII
24 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 14,75 XIII
25 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 6 14,75 XIII
26 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 14,25 XIV
27 Берчак Анна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 14 XV
28 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 13,5 XVI
29 Стрембецька Ольга Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 13,5 XVI
30 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 12,75 XVII
31 Кіяшко Жанна Михайлівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 12,5 XVIII
32 Лозинський Любомир Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 12 XIX
33 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 6 12 XIX
34 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 11,75 XX
35 Добротовська Яна Василівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 11,5 XXI
36 Микитин Каміла Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 9,25 XXII
37 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 6 8,25 XXIII
38 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 6 8 XXIV
39 Семенюк Тетяна Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 6 6,25 XXV

7 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Котулич Іванна Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 28,5 I
2 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 28,25 I
3 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 26 II
4 Казюк Роксолана Миколаївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 25,5 II
5 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 25,5 II
6 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 24,5 III
7 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 24,25 III
8 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 24 III
9 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 23,75 IV
10 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 22,75 V
11 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 22,5 VI
12 Греманюк Христина Дмитрівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 7 22 VII
13 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 22 VII
14 Бойчук Вероніка Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 21,5 VIII
15 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 21,5 VIII
16 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 7 21 IX
17 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 20,25 X
18 Криска Сергій Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 20,25 X
19 Щербюк Соломія Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 20 XI
20 Вяхірєва Лідія Миколаївна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 18,75 XII
21 Дем'янець Сніжана Володимирівна Цуцилівський  НВК 7 18,75 XII
22 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 17,75 XIII
23 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 7 17,75 XIII
24 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 7 17,5 XIV
25 Шкрум Соломія Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 17,25 XV
26 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 7 16 XVI
27 Цепей Оксана Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 16 XVI
28 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 15,75 XVII
29 Вертипорох Марія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15,75 XVII
30 Пірнак Любомир Васильович Добротівський НВК 7 15,5 XVIII
31 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 15,25 XIX
32 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 7 15,25 XIX
33 Куфрик Софія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 14,75 XX
34 Савчук Олена Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 14,5 XXI
35 Фіщук Леся Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 14,25 XXII
36 Гандзюк Валерія Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 13,75 XXIII
37 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 13,75 XXIII
38 Вовчук Тетяна Юріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 XXIV
39 Микитин Надія Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 12,75 XXV
40 Козак Лариса Іванівна Делятинський НВК 7 12,5 XXVI
41 Свідрак Михайло Васильович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 10,75 XXVII
42 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 9 XXVIII

8 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 35,5 I
2 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянський ліцей 8 33 II
3 Дмитрук Роксолана Іванівна Надвірнянський ліцей 8 32,5 II
4 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 30,5 II
5 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 30,5 II
6 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 29 III
7 Козак Юлія Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 28,5 III
8 Мельник Ірина Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 28,5 III
9 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 28,5 III
10 Мотрюк Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 27 III
11 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 27 III
12 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 27 III
13 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 26 IV
14 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 25,5 V
15 Попович Ганна Михайлівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 25,5 V
16 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 25,5 V
17 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 25,5 V
18 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 25,5 V
19 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 25 VI
20 Струк Юлія Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 24 VII
21 Цигура Анжеліна Вікторівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 22 VIII
22 Березицька Наталія Богданівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 22 VIII
23 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 IX
24 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 8 21 X
25 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 21 X
26 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 XI
27 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 20 XII
28 Микитюк Ілона Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 19,5 XIII
29 Дзебчук Руслана Михайлівна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 19,5 XIII
30 Вацик Олексій Сергійович Делятинський НВК 8 19 XIV
31 Лайщук Анатолій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 18 XV
32 Михайлюк Іванна Богданівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 17 XVI
33 Шпинта Юлія Володимирівна Надвірнянський ліцей 8 16,5 XVII
34 Остапюк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 16 XVIII
35 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 15 XIX
36 Михайлюк Діана Володимирівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 13,5 XX
37 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 13 XXI

9 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 31,25 I
2 Данилюк Юлія Володимірівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 30,5 II
3 Лозяк Мар'яна Василівна Надвірнянський ліцей 9 30,25 II
4 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 30,25 II
5 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 30,25 II
6 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 28 III
7 Ментинська Марія Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 27 III
8 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 26,5 III
9 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 26 III
10 Городенко Катерина Миколаівна Ліснотарновицький НВК 9 25,75 IV
11 Лукаш Тетяна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 25,75 IV
12 Градюк Світлана Олексіївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 25,5 V
13 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 24,75 VI
14 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 24,75 VI
15 Лацко Яна Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 23,75 VII
16 Мандзюк Надія Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 23,75 VII
17 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 23,75 VII
18 Волошин Анастасія Сергіївна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 23,5 VIII
19 Лейбюк Мирослава Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 21,75 IX
20 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 21,25 X
21 Грицюк Марія Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 21,25 X
22 Битківська Любов Ярославівна Цуцилівський  НВК 9 20,75 XI
23 Дімнич Олеся Андріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 20,75 XI
24 Лешко Уляна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 20,5 XII
25 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 20 XIII
26 Глушко Юлія Олександрівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 19,75 XIV
27 Котяш Сергій Русланович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 19,75 XIV
28 Угринчук Святослав Андрійович Волосівський  НВК 9 19,25 XV
29 Ключевська Юлія Василівна Делятинський НВК 9 19 XVI
30 Василенко Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 18,75 XVII
31 Крупей Віталія Миколаївна Добротівський НВК 9 18,5 XVIII
32 Ломпас Діана Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 18 XIX
33 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 17,25 XX
34 Шестерняк Микола Володимирович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 16,5 XXI
35 Гріздак Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 15 XXII
36 Лапшин Діана Олександрівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 15 XXII
37 Боричевська Олександра Миколаївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 14,75 XXIII
38 Балацко Ольга Ростиславівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XXIV
39 Садрук Сніжана Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 11,25 XXV
40 Пітчук Андрій Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 10,5 XXVI

10 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 31 I
2 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 10 28,5 II
3 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 27 II
4 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 26,35 III
5 Максим'юк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 24,65 III
6 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 24,4 III
7 Вацик Уляна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 23,75 III
8 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 23,15 III
9 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 22,4 IV
10 Садрук Оксана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 21,95 V
11 Терентюк Надія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 21,25 VI
12 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 21 VII
13 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 20,15 VIII
14 Кіщук Неля Мирославівна Делятинський НВК 10 19,3 IX
15 Третяк Анна Русланівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 19,2 X
16 Токарук Марія Дмитрівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 19,1 XI
17 Іванців Романія Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 18 XII
18 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 16,3 XIII
19 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 16 XIV
20 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 14,55 XV
21 Сорочинський Михайло Олегович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 14,45 XVI
22 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 14,3 XVI
23 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 13,75 XVII
24 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 13,75 XVII
25 Гнатишин Тетяна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 13,45 XVIII
26 Яремчук Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 10 12,4 XIX
27 Кузюк Леся Василівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 11,65 XX
28 Карп'як Микола Андрійович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 10,25 XXI
29 Бойко Михайло Михайлович Ліснотарновицький НВК 10 8,15 XXII

11 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Страхова Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 33 I
2 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 31,75 II
3 Порхуновська Анна Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 28,75 III
4 Дяченко Володимир Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 26,75 III
5 Кухтарук Ольвія Василівна Делятинський НВК 11 26,75 III
6 Томашик Ірина Романівна Надвірнянський ліцей 11 26,5 III
7 Генюк Богдана Іванівна Надвірнянський ліцей 11 24,5 IV
8 Шуметова Марина Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 24 V
9 Нагорняк Оксана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 23,5 VI
10 Пристай Юрій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 21,5 VII
11 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 21,5 VII
12 Найко Марія Олегівна Ліснотарновицький НВК 11 19 VIII
13 Мельник Марія Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 18,75 IX
14 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 17,75 X
15 Михальчук Валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 17,25 XI
16 Яремчук Христина Ярославівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 16,5 XII
17 Грещук Володимир Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 16,5 XII
18 Гуцуляк Софія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 15,5 XIII
19 Яремчук Наталія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 15,5 XIII
20 Стельмащук Яна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 15 XIV
21 Шибіста Марія Михайлівна Волосівський  НВК 11 14,5 XV
22 Крук Анастасія Миколаївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 14,5 XV
23 Цюрак Владислава Володимирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 13,75 XVI
24 Фучко Марія Валеріївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 13 XVII
25 Созанська Мар'яна Ігорівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 13 XVII
26 Кисляк Вікторія Богданівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 12,5 XVIII
27 Янцюк Богдана Любомирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 12,25 XIX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top