JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Холодецька Юлія Русланівна Надвірнянський ліцей 8 36 I
2 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 8 34 II
3 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 31 II
4 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 30 II
5 Гаврилюк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 29 III
6 Андрушко Сергій Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 29 III
7 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 8 28 III
8 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
9 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 23 III
10 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 23 III
11 Ковальчук Віталій Сергійович Волосівський НВК 8 23 III
12 Божак Лілія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 22 IV
13 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 21 V
14 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 VI - VII
15 Охремчук Володимир Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 20,5 VI - VII
16 Хабайлюк Мар'яна Романівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 20 VIII - XI
17 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 20 VIII - XI
18 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 20 VIII - XI
19 Синчишин Ярослав Андрійович Прикарпатський ВСЛ 8 20 VIII - XI
20 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 18 XII - XIII
21 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 18 XII - XIII
22 Мотрук Тетяна Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 17,5 XIV - XV
23 Менюк Іванна Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 17,5 XIV - XV
24 Гринішак Олег Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 17 XVI
25 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 15,5 XVII
26 Степанюк Маряна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 15,5 XVII
27 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 15 XVIII - XIX
28 Грещук Христина Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 15 XVIII - XIX
29 Анрейчук Анна Ярославівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 14,5 XX
30 Нагорняк Світлана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 14 XXI - XXII
31 Онуфрак Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 14 XXI - XXII
32 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 13 XXIII - XXIV
33 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 8 13 XXIII - XXIV
34 Пліш Сніжана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 8 12 XXV
35 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 11 XXVI - XXIX
36 Шпитко Аліна Юріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 11 XXVI - XXIX
37 Мельник Ірина Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 11 XXVI - XXIX
38 Скасків Роксолана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 11 XXVI - XXIX
39 Шпитко Надія Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 10 XXX - XXXI
40 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 10 XXX - XXXI
41 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 9,5 XXXII
42 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 9 XXXIII - XXXIV
43 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 9 XXXIII - XXXIV
44 Цигура Анжеліка Вікторівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XXXV - XXXVI
45 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 8 8 XXXV - XXXVI
46 Мельник Дмитро Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 7 XXXVII
47 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 6 XXXVIII
48 Шкрумяк Ольга Богданівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 5,5 XXXIX
49 Томин Володимир Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XL
50 Дзебчук Іванна Дмитрівна Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 3 XLI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 34 I
2 Боричевська Олександра Михайлівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 33 I
3 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 32 II
4 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 31 II
5 Шуфлин Кароліна Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 29 II
6 Крупей Віталія Миколаївна Добротівський НВК 9 27 II
7 Ковальчук Олександр Олегович Надвірнянський ліцей 9 26,5 III
8 Кучера Христина Олексіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 26 III
9 Штогрин Дмитро Юрійович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 25 III
10 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 III
11 Ментинська Марія Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 24 III
12 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 23 III
13 Півторак Олег Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 23 III
14 Ломпас Діана Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 21 IV
15 Котяш Сергій Русланович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 20 V
16 Городенко Вікторія Анатоліївна Ліснотарновицький НВК 9 19,5 VI
17 Городенко Катерина Миколаївна Ліснотарновицький НВК 9 19 VII - IX
18 Збіглей Марія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 19 VII - IX
19 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 9 19 VII - IX
20 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 18,5 X
21 Панівник Галина Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 18 XI - XII
22 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 9 18 XI - XII
23 Томин Оксана Михайлівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 17 XIII - XVI
24 Ігнатюк Любомир Миколайович Прикарпатський ВСЛ 9 17 XIII - XVI
25 Пекарська Ярина Тарасівна Надвірнянський ліцей 9 17 XIII - XVI
26 Дзебчук Сергій Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 17 XII - XVI
27 Волошин Анастасія Сергіївна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 16 XVII - XVIII
28 Зеленко Діана Анатоліївна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XVII - XVIII
29 Горганюк Оксана ВАсилівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 14 XIX - XX
30 Івасюк Анна-Марія Андріївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XIX - XX
31 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 12,5 XXI - XXII
32 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 12,5 XXI - XXII
33 Угринчук Святослав Андрійович Волосівський  НВК 9 12 XXIII - XXIV
34 Михайлюк Марина Андріївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 12 XXIII - XXIV
35 Нагорняк Михайло Іванович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XXV - XXVI
36 Романюк Михайло Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 11,5 XXV - XXVI
37 Гріздак Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 9 11 XXVII
38 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 10,5 XXVIII - XXIX
39 Максимишин Ольга Русланівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 10,5 XXVIII - XXIX
40 Панків Христина Сергіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 10 XXX
41 Синяк Ольга Василівна Цуцилівський  НВК 9 9 XXXI - XXXIII
42 Мороз Михайло Юрійович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 9 XXXI - XXXIII
43 Вірста Василь Іванович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 9 XXXI - XXXIII
44 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 8,5 XXXIV
45 Лешко Уляна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 7,5 XXXV - XXXVI
46 Грицюк Мар'яна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 7,5 XXXV - XXXVI
47 Василенко Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 5 XXXVII
48 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 4,5 XXXVIII
49 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 4 XXXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 34 I
2 Іванішак Назарій Васильович Надвірнянський ліцей 10 30 II
3 Гладиш Катерина Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 29 II
4 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 29 II
5 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 28 II
6 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 26 III
7 Іванців Романія Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 23 III
8 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 23 III
9 Питлюк Діана Іванівна Надвірнянський ліцей 10 22 III
10 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 22 III
11 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 22 III
12 Глинчак Тетяна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 21 IV
13 Кепещук Іван Васильович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 20 V
14 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 19 VI
15 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 17 VII
16 Вацик Михайло Богданович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 16 VIII
17 Павелюк Тетяна Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 15 IX
18 Іванюк Діана Ігорівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 14 X
19 Медулька Олег Вікторович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 12 XI - XIII
20 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 12 XI - XIII
21 Яремчук Марія Василівна Надвірнянський ЗОШ - інтернат І - ІІІ ст. 10 12 XI - XIII
22 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 11 XIV - XVIII
23 Боднар Христина іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 11 XIV - XVIII
24 Синоверський Михайло Миколайович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 11 XIV - XVIII
25 Хмарук Євгенія Олександрівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 11 XIV - XVIII
26 Шумський Віталій Андрійович Прикарпатський ВСЛ 10 11 XIV - XVIII
27 Кузняк Тетяна Віталіївна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XIX - XXIII
28 Капущак Діана Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 10 XIX - XXIII
29 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XIX - XXIII
30 Нагорняк Нестор Іванович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 10 XIX - XXIII
31 Киселюк Ростислав Святославович Делятинський НВК 10 10 XIX - XXIII
32 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XXIV
33 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 8 XXV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 38 I
2 Пилип'як Юрій Васильович Надвірнянський ліцей 11 36 I
3 Генюк Богдана Іванівна Надвірнянський ліцей 11 33,5 II
4 Паник Станіслав Євгенович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 33 II
5 Сокира Іван Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 30,5 II
6 Федюк Анастасія Миколаївна Ліснотарновицький НВК 11 30,5 II
7 Петруняк Ольга Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 28,5 III
8 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 28 III
9 Козій Вадим Михайлович Прикарпатський ВСЛ 11 28 III
10 Кухтар Дмитро Петрович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 27 III
11 Олійник Діана Володимирівна Надвірнянський ліцей 11 26 III
12 Пристай Юрій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 25 III
13 Грещук Володимир Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 24,5 III
14 Вінтоняк Софія Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 22,5 IV
15 Пацак Сергій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 20,5 V
16 Битківська Василина Володимирівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 19,5 VI - VII
17 Гедзик Павло Іванович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 19,5 VI - VII
18 Андрейчук Мирослав Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 15 VIII
19 Пліщук Ірина Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 14 IX
20 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 12 X
21 Цибик Тарас Афзалович Делятинський НВК 11 11 XI
22 Дутчак Уляна Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 10 XII
23 Воробець Іванна Сергіївна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 8,5 XIII
24 Качанюк Василь Сергійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 8 XIV
25 Кіч Богдан Валерійович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 7 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top