JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 5 23 I
2 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 5 22 I
3 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 20,5 II
4 Романішак Євген Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 20 II
5 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 19 III
6 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 19 III
7 Дячук Софія Володимирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 18,5 III
8 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 5 18 III
9 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 17,5 III
10 Бариляк Оксана Романівна Волосівський  НВК 5 17 III
11 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 5 17 III
12 Герба Валентина Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 5 17 III
13 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 17 III
14 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 16,5 IV
15 Шовгенюк Йордана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 16 V
16 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 5 16 V
17 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 16 V
18 Петруняк Марія Василівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 5 15,5 VI
19 Распопова Олена Валерівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 15,5 VI
20 Григорук Наталія Іванівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 15 VII
21 Божак Сергій Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 5 15 VII
22 Міщук Ілона Романівна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 14,5 VIII
23 Бариляк Назарій Романович Цуцилівський  НВК 5 14,5 VIII
24 Обідняк Микола Юрійович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 5 14 IX
25 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька ЗОШ І - ІІІ ст. 5 14 IX
26 Олексюк Тетяна Богданівна Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ст. 5 13,5 X
27 Грещук Вікторія Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 13,25 X
28 Бариляк Оксана Романівна Волосівський НВК 5 13 XI
29 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 12,5 XII
30 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 5 12 XIII
31 Меланюк Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 12 XIII
32 Струк Аліна Тарасівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 11 XIV
33 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 5 11 XIV
34 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 5 10 XV
35 Котик Анна Володимирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 5 9,5 XVI
36 Янцюк Владислав Іванович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 9,5 XVI
37 Мороз Іванна Юріївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 5 4,5 XVII

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 30 I
2 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 26 II
3 Баюрчак Анна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 24,75 II
4 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 24 II
5 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 22,25 III
6 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 6 22 III
7 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 21 III
8 Жмур Анастасія віталіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 6 20,5 III
9 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 6 20 III
10 Гавринюк Аліна Богданівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 20 III
11 Ломпас Соломія Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 20 III
12 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 6 19,5 III
13 Николайчук Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 18,5 III
14 Гвоздянчук Ярослав Володимирович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 18,25 III
15 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 18 III
16 Косило Катерина Михайлівна Делятинський НВК 6 18 III
17 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 17,5 IV
18 Хомяк Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 17,5 IV
19 Зінько Ольга Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 17 V
20 Боднар Вікторія Володимірівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 6 17 V
21 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 16,5 VI
22 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 6 16,5 VI
23 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 6 16 VII
24 Дем'янців Тетяна Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16 VII
25 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 15,5 VIII
26 Ковцуняк Руслана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 15,25 VIII
27 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 14,5 IX
28 Заліська Віталія Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 6 14,5 IX
29 Остапюк Василь Васильович Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 13,5 X
30 Гебиш Богдана Ігорівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 13,5 X
31 Токарук Тетяна Василівна Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ст. 6 13,5 X
32 Берчак Анна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 12,75 XI
33 Гуменюк Надія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 6 12 XII
34 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 6 11,5 XIII
35 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 6 11,5 XIII
36 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька ЗОШ І - ІІІ ст. 6 11 XIV
37 Остап'юк Вікторія Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 6 10,5 XV
38 Малий Остап Васильович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 9 XVI
39 Ющук Христина Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 6 9 XVI

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 22,25 I
2 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 21,5 II
3 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 21,25 II
4 Семанюк Маряна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 20 II
5 Шкрум Соломія Миколаївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 20 II
6 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 19,5 II
7 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 19,5 II
8 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 19,25 II
9 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 19 II
10 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 17,75 III
11 Косюк Іван Ігорович Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ст. 7 17,25 III
12 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 7 16,25 III
13 Говпашко Олеся Юрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 16,25 III
14 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 16 III
15 Кухарук Квітослава Андріївна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 16 III
16 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 7 15,75 IV
17 Бондар Ростислав Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 15,25 V
18 Паньків Юлія Дмитрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15 VI
19 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 15 VI
20 Горішна Іванна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 7 14,75 VII
21 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 7 14,75 VII
22 Кузьмин Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 14,5 VIII
23 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 14,5 VIII
24 Дем'янець Сніжанна Володимирівна Цуцилівський  НВК 7 14,5 VIII
25 Луців Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 14,25 IX
26 Чуревич Софія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 14,25 IX
27 Осташук Назарій Орестович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 7 14,25 IX
28 Цюрак Cніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 13,75 X
29 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 7 13,5 XI
30 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 13,5 XI
31 Романіщак Уляна Богданівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 11,75 XII
32 Харишак Руслана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 10,75 XIII
33 Криска Сергій Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 9,75 XIV
34 Добжинецький Роман Романович Каміннецька ЗОШ І - ІІІ ст. 7 9,5 XV
35 Петруняк Микола Ігорович Добротівський НВК 7 8,5 XVII
36 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 7,5 XVIII
37 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 4,75 XIX
38 Шпитко Марія Василівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 7 2,75 XX

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянський ліцей 8 22,25 II
2 Холодецька Юлія Русланівна Надвірнянський ліцей 8 22,25 II
3 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 22 II
4 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 21,25 III
5 Скрипняк Дарія ОЛександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 21 III
6 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 III
7 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 III
8 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 19,5 III
9 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 19 III
10 Попович Леся Володимирівна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 18,5 III
11 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 18,25 III
12 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 8 18 III
13 Мельник Аніта Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 18 III
14 Тимчук Марія Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 17,25 IV
15 Голіней Марина Михайлівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 17 IV
16 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 15,5 V
17 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський НВК 8 15,5 V
18 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 14,75 VI
19 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 14,5 VI
20 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 14,5 VI
21 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 14,25 VII
22 Остап'юк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 14 VIII
23 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 8 14 VIII
24 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 13,75 IX
25 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 13,5 X
26 Заліська Іванна Богданівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 13 XI
27 Крайлюк Михайло Васильович Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 13 XI
28 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 13 XI
29 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 12 XII
30 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 11 XIII
31 Герба Богдана Володимирівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10,5 XIV
32 Савчук Ірина Ігорівна Каміннецька ЗОШ І - ІІІ ст. 8 9,75 XV
33 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 9 XVI
34 Жупник Катерина Дмитрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 8,25 XVII
35 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ст. 8 8,25 XVII
36 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 5 XVIII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 31,5 I
2 Градюк Світлана Олексіївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 31 I
3 Іроденко Іванна Василівна Надвірнянський ліцей 9 31 I
4 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 30,5 II
5 Глушко Юлія Олександрівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 30 II
6 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 29 II
7 Майструк Христина Ігорівна Добротівський НВК 9 28,5 III
8 Шестирняк Микола Володимирович Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 27 III
9 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 26,5 III
10 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 26 III
11 Лукаш Тетяна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 24,5 III
12 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 24 III
13 Вінтоняк Діана Степанівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 23,5 IV
14 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 IV
15 Штогрин Дмитро Юрійович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 23 V
16 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 23 V
17 Гріздак Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 21,5 VI
18 Жирій Денис Русланович Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 21 VII
19 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 20 VIII
20 Косюк Христина Ігорівна Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ст. 9 20 VIII
21 Мандзюк Надія Михайлівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 19,5 IX
22 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 18,5 X
23 Фуфалько Ольга Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 17 XI
24 Демидюк Марія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 17 XI
25 Угринчук Святослав Андрійович Волосівський  НВК 9 17 XI
26 Дімнич Олеся Андріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 16,5 XII
27 Романюк Марія Валеріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 15,5 XIII
28 Боричевська Олександра Михайлівна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 14,5 XIV
29 Городенко Вікторія Анатоліївна Ліснотарновицький НВК 9 14,5 XIV
30 Товпашко Анастасія Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 14,5 XIV
31 Балацко Ольга Ростиславівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XV
32 Волошин Анастасія Сергіївна Каміннецька ЗОШ І - ІІІ ст. 9 14 XV
33 Попович Юлія Тарасівна Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 13,5 XVI
34 Лацко Яна Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 13,5 XVI
35 Панько Анжеліка Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 12 XVII
36 Космірак Вероніка Михайлівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XVIII
37 Томенчук Марко Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 10 XIX
38 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 8,5 XX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 36 I
2 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 10 35,5 I
3 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 33,5 II
4 Понайда Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 33 II
5 Лесюк Ольга Ігорівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 32 II
6 Андрійчук Марія Миколаївна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 31 II
7 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 31 II
8 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 26,5 III
9 Михальчук Ірина Петрівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 25 III
10 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 25 III
11 Максим'юк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 24 IIІ
12 Терентюк Надія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 20,5 IV
13 Попович Василь Петрович Фитьківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 19 V
14 Мельник Діана Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 16,5 VI
15 Семенюк Максим Ярославович Делятинський НВК 10 16 VII
16 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 14 VII
17 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 12,5 X
18 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 12,5 X
19 Неільчук Святослава Степанівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 12 XI
20 Михайлюк Марія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 11,5 XII
21 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 11,5 XII
22 Петлюк Мар'яна Миколаївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 10,5 XIII
23 Вінтоняк Мар'яна Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 9 XIV
24 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 7,5 XV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Томашик Ірина Романівна Надвірнянський ліцей 11 25,5 II
2 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 23,25 II
3 Нагорняк Оксана Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 21,75 III
4 Стасів Діана Володимирівна Надвірнянський ліцей 11 20,5 III
5 Балабан Вікторія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 19,25 III
6 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 18,5 III
7 Порхуновська Анна Юріївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 18,5 III
8 Гунерська Софія Василівна Ліснотарновицький НВК 11 16,75 IV
9 Петруняк Ольга Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 14,75 V
10 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 14,5 VI
11 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 13,75 VII
12 Мартинюк Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 13,75 VII
13 Михальчук Валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 12,25 VIII
14 Гуцуляк Софія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 10,75 IX
15 Вінтоняк Софія Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 10,5 X
16 Цюрак Владислава Володимирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 9,25 XI
17 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 8,75 XII
18 Пристай Юрій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 7,25 XIII
19 Мельник Вікторія Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 7 XIV
20 Яремчук Христина Ярославівна Бистрицька ЗОШ І - ІІІ ст. 11 7 XIV
21 Качанюк Василь Сергійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 5,5 XV
22 Ванжура Діана Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 11 3 XVI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top