JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 44 I
2 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 36,75 II
3 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 35,5 III
4 Горішна Іванна Василівна Чорноославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 34,45 IV - V
5 Цюрак Cніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 34,3 IV - V
6 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 33,15 VI
7 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 28,5 VII - VIII
8 Джигіта Христина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 27 VII - VIII
9 Паньків Юлія Дмитрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 24,12 IX
10 Чуревич Софія Ярославівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 23,7 IX - X
11 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 7 22,8 XI - XII
12 Белдик Остап Ігорович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 22,5 XI - XII
13 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 20,5 XIII
14 Остап'юк Дмитро Васильович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 7 19 XIV - XVII
15 Костів Роман Михайлович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 18,75 XIV - XVI
16 Торб'як Іванна Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 18,5 XIV - XVI
17 Василинюк Лідія Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 16 XVII
18 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 10 XVIII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 8 21,6 II
2 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 8 19 III
3 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 17 IV
4 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 11 V
5 Віняк Христина Миронівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 8,8 VII - VIII
6 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 8,25 VII
7 Тимчук Марія Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 7,7 VIII - IX
8 Марчук Марта Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 7,6 VII - VIII
9 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 7,5 IX - X
10 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 8 7,5 IX - X
11 Клюфінський Михайло Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 5,8 XI
12 Микитин Тетяна Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XII - XV
13 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XII - XV
14 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 5,5 XII - XV
15 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 5 XVI - XVII
16 Мартиняк Ольга Юріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 5 XVI - XVII
17 Савчин Ірина Ігорівна Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 4,5 XVII - XX
18 Максимюк Марія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 4,5 XVII - XX
19 Бохінська Марія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 4,5 XVII - XX
20 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 4,5 XVII - XX
21 Кляра Олександра Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 4 XXI
22 Питлюк Тетяна Тарасівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 3,5 XXII - XXIII
23 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XXII - XXIII
24 Савчин Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 3 XXIV - XXV
25 Кузюк Ірина Богданівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 3 XXIV - XXV
26 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 2 XXVI - XXVIII
27 Заяць Анастасія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 2 XXVI - XXVIII
28 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 2 XXVI - XXVIII
29 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXIX - XXXI
30 Курчук Лілія Миколаївна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXIX - XXXI
31 Пирожук Ольга Романівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXIX - XXXI
32 Хабайлюк Мар'яна Романівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXXII - XXXV
33 Мельник Дмитро Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 1 XXXII - XXXV
34 Хайнус Денис Іванович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 1 XXXII - XXXV
35 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 1 XXXII - XXXV
36 Дзебчук Іванна Дмитрівна Максимецька  ЗОШ I-II ст. 8 0,5 XXXVI - XXXVII
37 Іванків Романія Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 0,5 XXXVI - XXXVII
38 Крайлюк Михайло Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XXXVIII - XXXIX
39 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 0 XXXVIII - XXXIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 22,25 II
2 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 20,25 III
3 Петруняк Дмитро Васильович Надвірнянський ліцей 9 15,75 IV
4 Лейбюк Софія Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 13,25 V
5 Іроденко Іванна Василівна Надвірнянський ліцей 9 11,5 VI
6 Лукаш Тетяна Василівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 11 VII
7 Крупей Віталія Миколаївна Добротівський НВК 9 10 VII
8 Дунаєв Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 9,75 VIII
9 Мельник Іванна Богднівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 9 IX - X
10 Панівник Галина Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 9 IX - X
11 Градюк Світлана Олексіївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 8,75 XI
12 Півторак Олег Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 8 XI - XIII
13 Горганюк Оксана ВАсилівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 8 XII - XIV
14 Турчиняк Владислав Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 8 XII - XIII
15 Джигіта Ірина Андріївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 6,75 XV - XVI
16 Микитин Віталій Васильович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 6,75 XV - XVI
17 Костів Тетяна Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 XVII - XIX
18 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 5,5 XVII - XIX
19 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 5,5 XVII - XIX
20 Онуфрак Олег Михайлович Цуцилівський  НВК 9 4,5 XXV
21 Городенко Вікторія Анатоліівна Ліснотарновицький НВК 9 3,75 XX
22 Семків Уляна Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 3,5 XXI - XXII
23 Дячук Мар"яна Ярославівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 3,5 XXI - XXII
24 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 3,25 XXIII
25 Веприняк Аліна Володимирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 2,75 XXIV
26 Волошин Анастасія Каміннецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 2,5 XXV
27 Боричевська Олександра Миколаївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 2,25 XXVI
28 Косюк Микола Володимирович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XXVII - XXXI
29 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XXVII - XXXI
30 Давиденко Оксана Русланівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XXVII - XXXI
31 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 2 XXVII - XXXI
32 Федьків Тарас Миколайович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 2 XXVII - XXXI
33 Вовчук Тетяна Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 1,75 XXXII - XXXIII
34 Тріщук Оксана Василівна Волосівський  НВК 9 1,75 XXXII - XXXIII
35 Максимишин Ольга Русланівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XXXIV - XXXVI
36 Гаштанюк Андрій Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 1,5 XXXIV - XXXVI
37 Яремчук Валентина Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XXXIV - XXXVI
38 Мельник Яна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 1 XXXVII - XXXIX
39 Панько Анжеліка Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXXVII - XXXIX
40 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 1 XXXVII - XXXIX
41 Мартинюк Наля Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 0,75 XL
42 Сидорук Ольга Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XLI
43 Мороз Михайло Юрійович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 0,25 XLII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 32 I
2 Воробець Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 28 II
3 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 10 20,5 III
4 Боднар Христина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 20 III
5 Ілів Наталія Ярославівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 12 V
6 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 11 VI
7 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 9 VII
8 Мельник Діана Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 8,5 VIII - IX
9 Бережна Христина Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 8,5 VIII - IX
10 Капущак Діана Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 6,5 X
11 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 5,5 XI - XIII
12 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 5,5 XI - XIII
13 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 5,5 XI - XIII
14 Вацик Уляна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 5 XIV
15 Попович Максим Петрович Волосівський  НВК 10 4,1 XVII - XIX
16 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 4 XVI
17 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 3,5 XVII - XX
18 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 3,5 XVII - XX
19 Лукаш Юрій Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 3,5 XVII - XX
20 Андрухів Ірина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 10 3,5 XVII - XX
21 Дмитрук Назарій Васильович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 3 XXI
22 Шовгенюк Іван Ілліч Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 2,5 XXII - XXV
23 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 2,5 XXII - XXV
24 Ковків Надія Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 2,5 XII - XXV
25 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 2,5 XXII - XXV
26 Йосипенко Владислава Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 1,5 XXVI - XXVII
27 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 1,5 XXVI - XXVII
28 Голота Роман Степанович Прикарпатський ВСЛ 10 0,5 XXVIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Волощук Христина Василівна Надвірнянський ліцей 11 22,25 II
2 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 14 IV
3 Сташинин Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 12,5 V
4 Мельничук Марія-Антоніна Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 11 10,25 VI
5 Федишин Вікторія Едуардівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 8 VII
6 Шапка Павло Андрійович Прикарпатський ВСЛ 11 6,5 VIII
7 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 5,5 IX - X
8 Павлюк Ірина Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 4,75 X
9 Ільницька Діана Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 4,125 XI
10 Гук Марія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 4 XII
11 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 3,9 XIII - XIV
12 Дутчак Уляна Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 3,9 XIII - XIV
13 Бабчук Едуард Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 3,75 XV
14 Федюк Анастасія Миколаівна Ліснотарновицький НВК 11 3,625 XVI
15 Стельмащук Яна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 3 XVII - XVIII
16 Дяченко Володимир Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 3 XVII - XVIII
17 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 2,5 XIX
18 Грицишен Валентин Анатолійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 1,625 XX
19 Гав'юк Іванна Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 1,375 XXI
20 Шибіста Марія Михайлівна Волосівський  НВК 11 1,125 XXII
21 Михальчук Валентина Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XXIII - XXIV
22 Яковішак Катерина Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 1 XXIII - XXIV
23 Пригродський Ярослав Андрійович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 0,75 XXV - XXVI
24 Хопта Христина Юріївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 0,75 XXV - XXVI
25 Мандзюк Арсен Миколайович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 0,5 XXVII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top