JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Чіх Богдан Іванович Парищенська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 72 I
2 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 71 I
3 Данилюк Ольга Дмитрівна Надвірнянський ліцей 9 65 II
4 Попович Михайло Олександрович Надвірнянський ліцей 9 60 II
5 Семанюк Віталій Богданович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ 9 53 III
6 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська ЗОШ 9 46 III
7 Маковійчук Денис Сергійович Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 34 III
8 Кіяшко Андрій Володимирович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 9 28 IV
9 Зеленчук Олег Васильович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 28 IV
10 Дубіщак Олег Любомирович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 27 V
11 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський НВК 9 25 VI
12 Вірста Дмитро Михайлович ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 9 22 VIII
13 Мельник Тетяна Михайлівна Добротівська ЗОШ І-ІІ ст. 9 19 X
14 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 9 14 XIII
15 Лавринович Анна Любомирівна ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 9 13 XIV
16 Дячук Мар'яна Ярославівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 9 XVII
17 Вовчук Тетяна Сергіївна Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ 9 8 XVIII
18 Балацко Ольга Ростиславівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІст 9 3 XX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ковтко Юрій Андрійович Надвірнянський ліцей 10 66 I
2 Дзюма Олексій Сергійович Надвірнянський ВС ліцей 10 54 II
3 Алєксєєв Іван В’ячеславович Надвірнянський ВС ліцей 10 49 II
4 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 46 III
5 Голіней Андрій Михайлович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 39 III
6 Осташук Ольга Михайлівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 36 III
7 Ковальчишин Леся Андріївна Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 10 34 III
8 Бартосик Роман Романович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 33 IV
9 Семенюк  Максим  Ярославович Делятинський НВК 10 29 VI
10 Іконов Олександр Валерійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 23 VIII
11 Плошенко Надія Іванівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 22 IX
12 Понайда Христина Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 18 XI
13 Карп'як Микола Андрійович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 10 17 XII
14 Гуменюк Юрій Васильович Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 17 XII
15 Гаврильчук Андрій Романович Волосівський НВК 10 16 XIII
16 Мельник Віталій Іванович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 13 XV
17 Петлюк Маряна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 10 XVII
18 Гуменюк Олег Любомирович Назавизівська ЗОШ І-ІІІст 10 10 XVII
19 Андрейчук Мирослав Васильович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ 10 9 XVIII
20 Гринюк Андрій Михайлович Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 7 XIX
21 Лейбюк Михайло Васильович Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 4 XX
22 Зеленчук Євген Васильович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 3 XX
23 Бойко Михайло Михайлович Ліснотарновецький НВК 10 1 XX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гіль Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 11 65 I
2 Романчук Валентина Петрівна Надвірнянський ліцей 11 61 II
3 Мандзюк Арсен Миколай Молодківська ЗОШІ-ІІІст 11 47 II
4 Брунько Юрій Олексійович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 47 II
5 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 41 III
6 Костів Володимир Михайлович Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 11 41 III
7 Шапка Павло Андрійович Надвірнянський ВС ліцей 11 38 III
8 Кисляк Петро Петрович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 11 35 III
9 Качоровська С.Р. Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 34 III
10 Нищей Х.І. Делятинський НВК 11 33 IV
11 Балабан Вікторія Василівна Переріслянська ЗОШ І-ІІІст 11 32 V
12 Семенишин Іван Миронович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 31 VI
13 Котяш Роман Іванович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 29 VIII
14 Соболь Михайло Богданович Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 29 VIII
15 Чубай Артем Володимирович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 11 26 X
16 Яковішак Катерина Ярославівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІст 11 25 XI
17 Ягнич Андрій Михайлович Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 23 XII
18 Сопилюк Назар Васильович Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 23 XII
19 Вінтоняк Софія Петрівна ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 11 19 XIV
20 Дяченко Володимир Васильович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 19 XIV
21 Варлан Євген Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 18 XV
22 Завальнюк Любомир Олексійович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 17 XVI
23 Реміцька Діана Назарівна Волосівський НВК 11 16 XVII
24 Пацак Сергій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 11 15 XVIII
25 Наливайко Йосип Іванович Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 12 XIX
26 Гав'юк Іванна Петрівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст 11 10 XX
27 Вінтоняк Олег Романович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 10 XX
28 Дідичук Ірина Анатоліївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 9 XXI
29 Боднарук Дмитро Петрович Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 6 XXII
30 Данилюк Віталія Мирославівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 6 XXII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top