JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Юнгер Марк Максимович Прикарпатський ВСЛ 8 69 I
2 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 8 61 I
3 Гаврилюк Адріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 54 II
4 Горішна Святослава Романівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 53 II
5 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 8 52 II
6 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 49,5 II
7 Клюфінський Андріан Михайлович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 49 II
8 Бучковська Юлія Олександрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 48 III
9 Ільків Марія Іванівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 48 III
10 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 45 III
11 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 45 III
12 Завальнюк Надія Юріївна Добротівський НВК 8 45 III
13 Шовгенюк Вікторія Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 45 III
14 Гук Анастасія Романівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 39 III
15 Максимчук Олександра Петрівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 38 III
16 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 8 37 IV
17 Ткачук Христина Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 36 V - VI
18 Бончак Софія Андріївна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 36 V - VI
19 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 35,5 VII
20 Хабайлюк Мар'яна Романівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 35 VIII - IX
21 Жарко Роман Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 35 VIII - IX
22 Максимюк Марія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 35 VIII - IX
23 Румежак Маряна Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 35 VIII - XI
24 Галюк Андрій Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 34 XII
25 Кудина Анатолій Валентинович Цуцилівський  НВК 8 33,5 XIII
26 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська ЗОШ I-III ст. 8 32 XVI
27 Римарук Ростислав Михайлович Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 31 XV
28 Яремчук Михайла Михайловича Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 8 30,5 XVI
29 Іванюк Євген Дмитрович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 29 XVII
30 Березицька Наталія Богданівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 28,5 XVIII
31 Шкрумеляк Ірина Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 28 XIX - XX
32 Сенатович Олександр Миколайович< Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 28 XIX - XX
33 Чернець Яни Ігорівни Волосівський  НВК 8 27,5 XXI
34 Псуй Надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 27 XXII
35 Шкрум'як Ольга Богданівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 26,5 XXIII
36 Гринішак Олег Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 26 XXIV
37 Грицюк Каріна Михайлівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 XXV
38 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 22 XXVI - XXVII
39 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 22 XXVI - XXVII
40 Тимчук Марія Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 21,5 XXVIII - XXIX
41 Онуфрак Марія Петрівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 21,5 XXVIII - XXIX
42 Дем'янець Іванна Іванівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат І - ІІІ ст. 8 20,5 XXX - XXXI
43 Кіндратюк Уляна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 XXX - XXXI
44 Дутчак Леся Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 20 XXXII
45 Остапюк Ірина Володимирівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 19,5 XXXIII
46 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 18 XXXIV
47 Луців Михайло Миронович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 17 XXXV
48 Будзак Микола Васильович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 8 15 XXXVI
49 Горганюк Назар Романович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 14 XXXVII
50 Ковальчишин Андрій Михайлович Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 13 XXXVIII
51 Яворський Андрій Романович Делятинський НВК 8 8 XXXIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Волошин Анастасія Сергіївна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 74 I
2 Данилюк Юлія Володимірівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 70 I
3 Штогрин Дмитро Юрійович Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 9 63 II
4 Мишкевич Надія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 62 II
5 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 57 II
6 Тітов Ігор Тарасович Надвірнянський ліцей 9 55 II
7 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 55 II
8 Тріщук Денис Русланович Надвірнянський ліцей 9 54 II
9 Шуфлин Кароліна Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 47,5 III
10 Фейло Юлія Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 46 III
11 Довбенюк Йордана Романівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 44,5 III
12 Кінаш Володимир Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 44 III
13 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 43 III
14 Питлюк Сергій Тарасович Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 41 III
15 Дімнич Олеся Андріївна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 39 III
16 Вірста Василь Івванович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 39 III
17 Ментинська Марія Сергіївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 38 III
18 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 36,5 IV
19 Нагорняк Марія Дмитрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 36 V
20 Кіяшко Лілія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 35 VI
21 Городенко Вікторія Анатаоліївна Ліснотарновицький НВК 9 34 VII
22 Битківська Любов Ярославівна Цуцилівський  НВК 9 33,5 VII - IX
23 Давиденко Оксана Русланівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 33,5 VIII - IX
24 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 9 33 X - XI
25 Валовський Володимир Віталійович Прикарпатський ВСЛ 9 33 X - XI
26 Бідащук Денис Дмитрович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 32 XII - XIII
27 Глушко Юлія Олександрівна Зеленська ЗОШ І - ІІІ ст 9 32 XII - XIII
28 Романюк Михайло Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 31 XIV
29 Майструк Христина Ігорівна Добротівський НВК 9 30,5 XV
30 Гріздан Вікторія Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат І - ІІІ ст. 9 29 XVI - XIX
31 Мартинюк Наталія Анатоліївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 29 XVI - XIX
32 Романюк Марія Валеріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 29 XVI - XIX
33 Котяш Сергій Русланович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 29 XVI - XIX
34 Яремчук Валентина Іванівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 27,5 XX - XXI
35 Павлишин Роман Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 27 XX - XXI
36 Ванчуляк Уляна Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 25,5 XXII - XXIV
37 Дзебчук Сергій Петрович Максимецька ЗОШ І - ІІ ст. 9 25,5 XXII - XXIV
38 Максимишин Ольга Русланівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 25,5 XXII - XXIV
39 Михайлюк Марина Андріївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 24,5 XXV
40 Молдавчук Сергій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 24 XXVI - XXVII
41 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 24 XXVI - XXVII
42 Угринчук Святослав Андрійович Волосівський  НВК 9 22,5 XXVIII
43 Госедло Вікторія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 20,5 XXIX
44 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 18 XXX
45 Мороз Михайло Юрійович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 17 XXXI
46 Панько Анжеліка Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 9 14 XXXII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басюга Ірина Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 86 I
2 Мустафін Степан Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 78 I
3 Кепещук Іван Васильович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 76 I
4 Лацко Богдана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 70 II
5 Боднар Марія Миколаївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 70 II
6 Дубінська Вероніка Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 69 II
7 Шайда Андрій Романович Прикарпатський ВСЛ 10 67 II
8 Шпинта Тетяна Володимирівна Надвірнянський ліцей 10 66 II
9 Кравець Діана Володимирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 64 III
10 Питлюк Діана Іванівна Надвірнянський ліцей 10 63 III
11 Бережна Христина Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 62 III
12 Зварич Тетяна Ярославівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 59 III
13 Стах Мар'яна Олександрівна Ліснотарновицький НВК 10 59 III
14 Ковальчишин Леся Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 58 III
15 Гладиш Катерина Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 57 III
16 Маланюк Ганна Мирославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 56 III
17 Зеленчук Євген Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 54 III
18 Паньків Олександр Васильович Надвірнянський ліцей 10 53 III
19 Кузюк Оксана Богданівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 48 III
20 Василаш Володимир Ігорович Волосівський  НВК 10 45 IV
21 Щербін Віта Михайлівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 43 V - VI
22 Воробець Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 43 V - VI
23 Кушнірук Василь Миколайович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 10 41 VII
24 Максим'юк Сніжана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 38 VIII
25 Лука ЮрійТарасович Прикарпатський ВСЛ 10 35 IX
26 Вацик Уляни Василівни Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 33 X
27 Нагорняк Михайло Дмитрович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 32 XI - XII
28 Попович Василь Петрович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 32 XI - XII
29 Дунець Христина Романівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 10 31 XIII - XIV
30 Сайко Валентина Борисівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 31 XIII - XIV
31 Косюк Михайло Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 30 XV - XVI
32 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ - інтернат 10 30 XV - XVI
33 Гегна Володимир Михайлович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 28 XVII
34 Вергун Уляна Іванівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 10 26 XVIII
35 Осташук Юрій Юрійович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 10 22 XIX
36 Якуб'як Іван Романович Делятинський НВК 10 20 XX
37 Лукач Руслан Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 19 XXI
38 Гнатишин Тетяна Петрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 18 XXII
39 Бевзюк Іванна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 10 12 XXIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сідляр Ірина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 75 I
2 Лахва Роксолана Степанівна Надвірнянський ліцей 11 71 I
3 Лукач Костянтин Тарасович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 61 II
4 Пилип'як Юрій Васильович Надвірнянський ліцей 11 59 II
5 Козій Вадим Михайлович Прикарпатський ВСЛ 11 49 II
6 Рудак Андрій Тарасович Прикарпатський ВСЛ 11 47 II
7 Гунерська Софія Василівна Ліснотарновицький НВК 11 46 II
8 Сокира Іван Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 45 II
9 Балабан Вікторія Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 40 III
10 Нищей Христина Ігорівна Делятинський НВК 11 38 III
11 Івасик Василь Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 38 III
12 Грицишен Валентин Анатолієвич Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 38 III
13 Пацак Сергій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 38 III
14 Чуревич Іван Дмитрович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 38 III
15 Гаргат Юлія Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 11 34 IV - VII
16 Кіндратюк Юлія Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 34 IV - VII
17 Ковальчук Христина Михайлівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 34 IV - VII
18 Голіней Михайло Михайлович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 34 IV - VII
19 Мельник Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 33 VIII
20 Соболь Михайло Богданович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 31 IX - X
21 Андрейчук Мирослав Васильович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 31 IX - X
22 Федюк Соломія Василівна Волосівський  НВК 11 30 XI
23 Дідичук Ірина Анатоліївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 29 XII
24 Битківська Василина Володимирівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 11 26 XIII
25 Гуцуляк Софія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 25 XIV
26 Сташинин Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 24 XV
27 Дутчак Уляна Михайлівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 19 XVI
28 Ванжура Діана Василівна Чорноославська  ЗОШ I-III ст. 11 18 XVII - XVIII
29 Ломпас Василь Іванович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 18 XVII - XVIII
30 Качанюк Василь Сергійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 11 17 XIX - XX
31 Шуметова Марина Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 17 XIX - XX
32 Вінтоняк Софія Петрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 16 XXI
33 Куцик Наталія Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 9 XXII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top