JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Белдик Ярослав Ігорович Ланчинська гімназія 5 31 I
2 Ільків Ірина Назарівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 5 30 II
3 Демидюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 5 29 II
4 Хабайлюк Анжеліка Василівна Гаврилівський ліцей 5 26 II
5 Мартишкіна Вероніка Михайлівна Гаврилівський ліцей 5 23 II
6 Гресько Михайло Степанович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 5 22 II
7 Лавріщук Юлія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 20 III
8 Буртик Надія Василівна Пасічнянський ліцей 5 19 III
9 Залевська Квітослава Володимирівна Делятинський ліцей №2 5 19 III
10 Василишин Надія Миколаївна Чорнопотоківський ліцей 5 18 III
11 Колопенко Оксана Василівна Чорнопотоківський ліцей 5 17 IV
12 Максімко Павло Васильович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 17 IV
13 Попович Іван Андрійович Фитьківський ліцей 5 17 IV
14 Федорів Василь Степанович Краснянська ЗОШ I-III ст. 5 16 V
15 Жупник Катерина Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 15 VI
16 Савчук Олександр Андрійович Парищенська ЗОШ I-III ст. 5 15 VI
17 Менделюк Ольга Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 5 14 VII
18 Синяк Євген Дмитрович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 5 14 VII
19 Цибак Артур Ігорович Делятинський ліцей №1 5 14 VII
20 Голубко Лілія Сергіївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 5 13 VIII
21 Стасюк Дмитро Петрович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 5 12 IX
22 Каратник Володимир Михайлович Делятинський ліцей №3 5 9 X

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Яновська Марія - Магдалина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 6 35 I
2 Тимків Надія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 33 II
3 Кіселюк Максим Мар'янович Делятинський ліцей №1 6 33 II
4 Гуменюк Станіслав Назарович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 6 29 III
5 Семків Ірина Тарасівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 6 29 III
6 Шпинта Софія Андріївна Пасічнянський ліцей 6 29 III
7 Шовгенюк Микола Миколайович Чорнопотоківський ліцей 6 26 IV
8 Бойчук Діана Романівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 24 V
9 Будник Святослав Вадимович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 24 V
10 Щербюк Ольга Мирославівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Марійки Підгірянки 6 24 V
11 Баран Ілона Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 23 VI
12 Дунець Йордана Володимирівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 23 VI
13 Олексюк Володимир Васильович Фитьківський ліцей 6 21 VII
14 Шулятицька Софія Романівна Цуцилівський НВК 6 20 VIII
15 Галич Наталія Василівна Делятинський ліцей №2 6 20 VIII
16 Гавриляк Роман Миколайович Гаврилівський ліцей 6 19 IX
17 Зубко Роман Романович Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 19 IX
18 Михайлюк В'ячеслав Федорович Делятинський ліцей №3 6 19 IX
19 Головчук Діана Михайлівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 19 IX
20 Юзьків Євген Віталійович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 17 X
21 Ровенко Вікторія Анатоліївна Цуцилівський НВК 6 16 XI
22 Лахва Іван Степанович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 13 XII

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Николайчук Антон Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 7 32 I
2 Дерещук Софія Володимирівна Цуцилівський НВК 7 30 II
3 Абрат Софія Богданівна Цуцилівський НВК 7 29 II
4 Семкович Діана Василівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 29 II
5 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 28 III
6 Романюк Аліна Петрівна Гаврилівський ліцей 7 27 III
7 Пирожук Вероніка Миколаївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 26 III
8 Мисливчук Анна - Марія Олегівна Делятинський ліцей №2 7 26 III
9 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянський ліцей 7 25 III
10 Крик Андріана Андріївна Пасічнянський ліцей 7 25 III
11 Остап'юк Дмитро Васильович Фитьківський ліцей 7 25 III
12 Огерук Каріна Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 24 IV
13 Піняк Діана Михайлівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 24 IV
14 Шовгенюк Христина Миколаївна Чорнопотоківський ліцей 7 24 IV
15 Сербенюк Вікторія Володимирівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 23 V
16 Боднарук Володимир Михайлович Делятинський ліцей №1 7 21 VI
17 Байляк Руслан Романович Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 20 VII
18 Гладка Христина Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 19 VIII
19 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 19 VIII
20 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 19 VIII
21 Шпитко Петро Васильович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 19 VIII
22 Білінкевич Івіліна Олексіївна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 16 IX
23 Лесюк Любомир Миколайович Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 11 X

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 8 51 I
2 Михайлюк Ніна Миколаївна Пасічнянський ліцей 8 46 II
3 Кіндратюк Андріана Андріївна Фитьківський ліцей 8 44 II
4 Щербан Святослав Михайлович Цуцилівський НВК 8 42 II
5 Вольвин Надія Володимирівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 41 II
6 Нагорняк Іван Андрійович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 40 III
7 Непеляк Діана Андріївна Переріслянський ліцей 8 39 III
8 Марчук Євгенія Андріївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 37 III
9 Несторак Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 35 III
10 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 32 IV
11 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 30 V
12 Луців Андрій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 27 VI
13 Мигалюк Вікторія Делятинський ліцей №1 8 27 VI
14 Павлюк Софія Сергіївна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 26 VII
15 Стефанчук Юлія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 24 VIII
16 Пліс Діана Андріївна Делятинський ліцей №2 8 21 IX
17 Гаврилюк Христина Романівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 16 X

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 49 I
2 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 48 II
3 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 48 II
4 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 45 III
5 Науменко Юлія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 44 III
6 Луців Наталія Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 42 III
7 Букатюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 35 IV
8 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 35 IV
9 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 34 V
10 Співак Олександр Вікторович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 29 VI
11 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянський ліцей 9 27 VII
12 Труфан Володимир Васильович Цуцилівський НВК 9 27 VII
13 Галич Христина Василівна Делятинський ліцей №2 9 24 VIII
14 Гекманюк Анастасія Михайлівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 21 IX
15 Турчиняк Наталія Михайлівна Делятинський ліцей №1 9 21 IX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мороз Марія Богданівна Гаврилівський ліцей 10 42 I
2 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 10 38 II
3 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 36 II
4 Квашніна Вероніка Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 32 III
5 Боднар Тетяна Миколаївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 20 III

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Боднарук Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 11 29 I
2 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 11 27 II
3 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 27 II
4 Томич Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 10 IV
5 Брайляк Діана Ярославівна Делятинський ліцей №2 11 9 V

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top