JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Андрусишин Евеліна Мирославівна Фитьківський ліцей 6 28 I
2 Тимкув Надія Василівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 6 27 I
3 Голіней Святослав Іванович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 6 24 II
4 Ковалюк Владислав Андрійович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 6 23 II
5 Фіняк Платон Андрійович Делятинський ліцей №2 6 23 II
6 Багрій Володимир Тарасович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 6 20 II
7 Голубчак Андрій Богданович Переріслянський ліцей 6 20 II
8 Гарбуз Владислав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 19 II
9 Савчук Аліна Дмитрівна Цуцилівський НВК 6 17 III
10 Будник Святослав Вадимович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 14 III
11 Дудишин Михайло Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 14 III
12 Костик Олександра Євгенівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 14 III
13 Федорчук Ігор Іванович Добротівська гімназія 6 14 III
14 Шоломон Ангеліна Денисівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 14 III
15 Бойчук Діана Романівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 13 III
16 Гнатишин Кароліна Тарасівна Делятинський ліцей №1 6 13 III
17 Угринюк Ксенія Романівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 6 13 III
18 Мочарна Аліна Ігорівна Переріслянський ліцей 6 12 IV
19 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківський ліцей 6 10 V
20 Дзебчук Тарас Іванович Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 8 VI-X
21 Лукач Захар Сергійович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 6 8 VI-X
22 Тимканич Євген Віталійович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 8 VI-X
23 Шологонюк Анастасія Тарасівна Фитьківський ліцей 6 8 VI-X
24 Панько Уляна Дмитрівна Чорноославський ліцей 6 8 VI-X
25 Гаврищук Іван Ярославович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 7 XI-XX
26 Гвоздянчук Андріан Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 7 XI-XX
27 Грабівчук Яна Михайлівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 6 7 XI-XX
28 Гугляк Ангеліна Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 7 XI-XX
29 Дунець Віталій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 7 XI-XX
30 Крицький Владислав Андрійович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 7 XI-XX
31 Нестерук Ілля Русланович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 7 XI-XX
32 Рослик Вадим Володимирович Лоївська ЗОШ I-III ст. 6 7 XI-XX
33 Чіх Богдан Романович Парищенська ЗОШ I-III ст. 6 7 XI-XX
34 Угринчук Олег Андрійович Волосівський ліцей 6 7 XI-XX
35 Маслій Віталій Ігорович Гаврилівський ліцей 6 4 XXI
36 Ковальчук Вікторія Олегівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 3 XXII
37 Петрик Владислав Володимирович Парищенська ЗОШ I-III ст. 6 2 XXIII
38 Вацик Максим Дмитрович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 6 0 XXIV-XXIX
39 Глуханюк Назар Андрійович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 0 XXIV-XXIX
40 Кукудяк Ілона Іванівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 6 0 XXIV-XXIX
41 Момот Назарій Володимирович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 6 0 XXIV-XXIX
42 Приведенець Андрій Степанович Ланчинська гімназія 6 0 XXIV-XXIX
43 Щербюк Олег Мирославович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 0 XXIV-XXIX

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Горичук Іван Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 21 I
2 Дем'янчук Олексій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 20 II
3 Куєвда Влада Олександрівна Гаврилівський ліцей 7 20 II
4 Богачевська Ілона Віталіївна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 16 III
5 Сербенюк Вікторія Володимирівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 16 III
6 Галик Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 15 III
7 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 15 III
8 Мельник Ростислав Дмитрович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 14 IV-VII
9 Пирожук Михайло Миколайович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 14 IV-VII
10 Півторак Остап Васильович Ланчинська гімназія 7 14 IV-VII
11 Стефанюк Анастасія Василівна Переріслянський ліцей 7 14 IV-VII
12 Якубів Одег Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 13 VIII
13 Стельмащук Анна Юріївна Делятинський ліцей №1 7 12 IX
14 Самборський Олексій Петрович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 10 X
15 Абрат Софія Богданівна Цуцилівський НВК 7 8 XI-XV
16 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 7 8 XI-XV
17 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 8 XI-XV
18 Сердюк Богдана Миколаївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 8 XI-XV
19 Романюк Святослав Володимирович Волосівський ліцей 7 8 XI-XV
20 Кінашевський Денис Іванович Добротівська гімназія 7 7 XVI-XIX
21 Котюк Марія Петрівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 7 XVI-XIX
22 Питлюк Анастасія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 7 XVI-XIX
23 Курчук Іван Миронович Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 7 7 XVI-XIX
24 Дричак Ірина Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 6 XX-XXIV
25 Іроденко Роман Іванович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 6 XX-XXIV
26 Кепещук Валентин Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 6 XX-XXIV
27 Кепещук Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 6 XX-XXIV
28 Непеляк Сергій Богданович Переріслянський ліцей 7 6 XX-XXIV
29 Гресько Давид Олегович Добротівська гімназія 7 5 XXV-XXVI
30 Риндер Владислав Романович Делятинська гімназія 7 5 XXV-XXVI
31 Глушак Владислав Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 3 XXVII-XXVIII
32 Оленчук Руслана Юріївна Чорнопотоківський ліцей 7 3 XXVII-XXVIII
33 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 2 XXIX
34 Шовгенюк Христина Миколаївна Чорнопотоківський ліцей 7 1 XXX

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 16 II
2 Швеюк Денис Іванович Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 16 II
3 Іроденко Анна Андріївна Надвірнянський ліцей 8 12 III
4 Молитовник Павло Олегович Гаврилівський ліцей 8 12 III
5 Ніколаєва Валерія Володимирівна Надвірнянський ліцей 8 9 IV-VI
6 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківський ліцей 8 9 IV-VI
7 Штогрин Олег Ігорович Надвірнянський ліцей 8 9 IV-VI
8 Втерковський Тадей Вікторович Надвірнянський ліцей 8 8 VII
9 Бень Олександр Михайлович Прикарпатський ВСЛ 8 7 VIII-IX
10 Григораш Ілля Романович Надвірнянський ліцей 8 7 VIII-IX
11 Брунько Олег Олексійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 5 X-XI
12 Данилюк Сфія Іванівна Ланчинська гімназія 8 5 X-XI
13 Кіндратюк Адріана Андріївна Фитьківський ліцей 8 4 XII-XIII
14 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 4 XII-XIII
15 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 3 XIV-XV
16 Циб Ноомі Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 3 XIV-XV
17 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 2 XVI-XXI
18 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 2 XVI-XXI
19 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 2 XVI-XXI
20 Корчук Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 2 XVI-XXI
21 Микитишин Назарій Юрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 2 XVI-XXI
22 Стасишин Валентина Василівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 8 2 XVI-XXI
23 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 8 1 XXII-XXVII
24 Начавило Артур Едуардович Делятинський ліцей №3 8 1 XXII-XXVII
25 Онуфрак Ольга Іванівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 1 XXII-XXVII
26 Худецький Станіслав Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 1 XXII-XXVII
27 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 1 XXII-XXVII
28 Бойкович Павло Ярославович Волосівський ліцей 8 1 XXII-XXVII
29 Гордіца Роман Миколайович Цуцилівський НВК 8 0 XXVIII-XXX
30 Мілінчук Ігор Дмитрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 0 XXVIII-XXX
31 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 0 XXVIII-XXX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянський ліцей 9 25 I
2 Риндич Юлія Василівна Надвірнянський ліцей 9 14 II
3 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 9 13 III
4 Воробець Олег Миронович Надвірнянський ліцей 9 7 IV
5 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 4 V
6 Дем'янів Марія Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 3 VI-IX
7 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 3 VI-IX
8 Семенюк Наталія Василівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 3 VI-IX
9 Феддоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 3 VI-IX
10 Ковалюк Вікторія Іванівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 2 X-XII
11 Панівник Михайло Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 2 X-XII
12 Мельник Христина Василівна Чорноославський ліцей 9 2 X-XII
13 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 9 1 XIII-XIX
14 Боднар Антоніна Миколаївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 1 XIII-XIX
15 Вовчук Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 1 XIII-XIX
16 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 9 1 XIII-XIX
17 Касіянчук Андрій Русланович Делятинська гімназія 9 1 XIII-XIX
18 Лавринович Денис Русланович Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 1 XIII-XIX
19 Сидорук Андрій Володимирович Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 9 1 XIII-XIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 10 30 I
2 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківський ліцей 10 23 II
3 Сенатович Вероніка Василівна Надвірнянський ліцей 10 23 II
4 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 10 9 IV
5 Гнатюк Назар Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 7 V
6 Поташник Роман Миколайович Прикарпатський ВСЛ 10 6 VI
7 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 10 4 VII-VIII
8 Циб ДаніелаВадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 4 VII-VIII
9 Голіней Вероніка Степанівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 3 IX-XI
10 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 3 IX-XI
11 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 3 IX-XI
12 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянський ліцей 10 2 XII
13 Глюздин МаріяРоманівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 1 XIII-XVI
14 Квітчук Давид Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 1 XIII-XVI
15 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 10 1 XIII-XVI
16 Гришиняк Софія Василівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 1 XIII-XVI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 11 29 I
2 Глуха Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 11 27 II
3 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 15 III
4 Романюк Андрій Миколайович Гаврилівський ліцей 11 13 III
5 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 11 9 IV
6 Микитин Іван Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 7 V
7 Волощук Денис Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 4 VI
8 Рубінський Микола Васильович Переріслянський ліцей 11 2 VII
9 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 11 1 VIII-X
10 Насадюк Тетяна Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 1 VIII-X
11 Торбяк Іванна Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 1 VIII-X

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top