JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 8 27 I
2 Бродович Софія Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 26 II
3 Кіндратюк Адріана Андріївна Фитьківський ліцей 8 22 II
4 Корчук Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 22 II
5 Томин Анна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 22 II
6 Романович Юлія Іванівна Ліснотарновицький НВК 8 21,5 III
7 Данилюк Софія Іванівна Ланчинська гімназія 8 21 III
8 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 21 III
9 Яремчук Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст 8 21 III
10 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 20 III
11 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 20 III
12 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківський ліцей 8 19 III
13 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 8 18,5 III
14 Боднарук Леся Любомирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 17 IV-VII
15 Остапюк Роман Романович Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 17 IV-VII
16 Циб Ноомі Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 17 IV-VII
17 Яремчук Софія Русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 8 17 IV-VII
18 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 16 VIII-X
19 Мочарна Вероніка Василівна Переріслянський ліцей 8 16 VIII-X
20 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 16 VIII-X
21 Вітвіцька Вікторія Олександрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 15 XI-XII
22 Бендус Ярослава Петрівна Чорноославський ліцей 8 15 XI-XII
23 Жолобчук Євгенія Василівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 14,5 XIII-XIV
24 Іваночко Вікторія Тарасівна Надвірнянський ліцей 8 14,5 XIII-XIV
25 Кметюк Аліна Василівна Добротівська гімназія 8 14 XV-XIX
26 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 14 XV-XIX
27 Мацюк Віталій Степанович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 14 XV-XIX
28 Павлюк Софія Сергіївна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 14 XV-XIX
29 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 14 XV-XIX
30 Александрова Юліанна Леонідівна Делятинський ліцей №3 8 13 XX-XXIII
31 Дмитришин Владислав Володимирович Прикарпатський ВСЛ 8 13 XX-XXIII
32 Ковцуняк Віта Дмитрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 13 XX-XXIII
33 Іванишин Володимир Володимирович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 8 13 XX-XXIII
34 Гавриляк Ельвіра Іванівна Переріслянський ліцей 8 12 XXIV-XXV
35 Годзюр Наталія Русланівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 12 XXIV-XXV
36 Тимінська Юлія Іванівна Чорнопотоківський ліцей 8 11 XXVI-XXVII
37 Лахва Адріана Андріївна Надвірнянська гімназія 8 11 XXVI-XXVII
38 Кости Олексій Васильович Делятинський ліцей №1 8 9 XXVIII-XXX
39 Соломко Ігор Васильович Волосівський ліцей 8 9 XXVIII-XXX
40 Худецький Станіслав Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 9 XXVIII-XXX
41 Білоус Володимир Михайлович Гаврилівський ліцей 8 8 XXXI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 9 32,5 I
2 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 32 II
3 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 27 II
4 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 25,5 II
5 Рудак Таміла Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 24,5 II
6 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 9 23 III
7 Гринаджук Наталія Іванівна Переріслянський ліцей 9 22,5 III
8 Йосерчук Василь Богданович Ліснотарновицький НВК 9 22 III
9 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 21,5 III
10 Семенюк Юлія Юріївна Ланчинська гімназія 9 20,5 III
11 Гаврильчук Тетяна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 20 III
12 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 19,5 III
13 Мочернюк Вікторія Василівна Ланчинська гімназія 9 18 III
14 Струк Аліна Юріївна Надвірнянський ліцей 9 18 III
15 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 17,5 IV-V
16 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 17,5 IV-V
17 Белдик Арсен Ігорович Ланчинська гімназія 9 16 VI
18 Козловський Андрій Васильович Добротівська гімназія 9 15,5 VII-XI
19 Матвіїв Назарій Тарасович Прикарпатський ВСЛ 9 15,5 VII-XI
20 Твердохліб Сергій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 15,5 VII-XI
21 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянський ліцей 9 15,5 VII-XI
22 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 9 15,5 VII-XI
23 Зьола Юлія Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 15 XII-XIII
24 Пилип'як Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 15 XII-XIII
25 Лопатчук Іван Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 9 14,5 XIV
26 Сенич Христина Василівна Надвірнянська гімназія 9 14 XV
27 Госедло Наталія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 13 XVI-XIX
28 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 13 XVI-XIX
29 Ковалюк Анастасія Андріївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 13 XVI-XIX
30 Семанюк Володимир Віталійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 13 XVI-XIX
31 Співак Олександр Вікторович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 12 XX
32 Казнодій Юліяна Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 9 XXI
33 Твердохліб Ігор Русланович Волосівський ліцей 9 8,5 XXII
34 Амброзяк Юліана Михайлівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 8 XXIII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 34 I
2 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 10 26 II
3 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 10 25 II
4 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 23 II
5 Прошак Марія Григорівна Делятинський ліцей №1 10 22 III
6 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 10 22 III
7 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 18 III
8 Букатюк Ірина Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 17 III
9 Капац Ілля Сергійович Надвірнянський ліцей 10 17 III
10 Остапюк Василь Васильович Фитьківський ліцей 10 17 III
11 Гнатюк Назар Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 14 IV-VI
12 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 14 IV-VI
13 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 14 IV-VI
14 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 12 VII
15 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 10 11 VIII-IX
16 Ханенко Анна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 11 VIII-IX
17 Зубко Ольга Василівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 10 X-XIV
18 Колопенюк Олександр Віталійович Прикарпатський ВСЛ 10 10 X-XIV
19 Куца Віра Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 10 X-XIV
20 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 10 10 X-XIV
21 Білінкевич Віталія Михайлівна Делятинський ліцей №2 10 10 X-XIV
22 Бутрин Мар'яна Іванівна Делятинський ліцей №2 10 9 XV-XVIII
23 Миньо Катерина Михайлівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 9 XV-XVIII
24 Тимінська Роксолана Степанівна Чорнопотоківський ліцей 10 9 XV-XVIII
25 Хімей Ліана Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 9 XV-XVIII
26 Мельник Валентин Русланович Волосівський ліцей 10 8 XIX
27 Госедло Антоніна Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 6 XX
28 Квітчук Давид Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 4 XXI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 11 34 I
2 Полатайко Марк Богданович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 32 II
3 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівський ліцей 11 31 II
4 Бондар Ростислав Володимирович Делятинський ліцей №3 11 28 II
5 Слободян Лідія Павлівна Делятинський ліцей №2 11 28 II
6 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 25 III
7 Насадюк Тетяна Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 24 III
8 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 23 III
9 Клюшта Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 23 III
10 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 11 22 III
11 Балабан Аліна Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 21 III
12 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 21 III
13 Соломон Роксолана Ярославівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 20 IV
14 Щерб'юк Соломія Василівна Чорноославський ліцей 11 20 IV
15 Кушніренко Лев-Олесь Мирославович Прикарпатський ВСЛ 11 19 V-VI
16 Бакота Давид Іванович Переріслянський ліцей 11 19 V-VI
17 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 18 VII-VIII
18 Попов Олексій Андрійович Волосівський ліцей 11 18 VII-VIII
19 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 17 IX-X
20 Осташук Вадим Тарасович Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 17 IX-X
21 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 16 XI-XII
22 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 16 XI-XII
23 Солодовник Владислав Сергійович Прикарпатський ВСЛ 11 15 XIII
24 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 12 XIV
25 Римарук Діана Любирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 11 XV
26 Грещук Андрій Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 9 XVI
27 Іванюк Юліана Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 7 XVII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top