JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 40,75 I
2 Нечай Ольга олександрівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 38,75 II
3 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 38,25 II
4 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 37,25 II
5 Блажин Ольга Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 35 III
6 Шерстюк Ангеліна Олегівна Делятинський ліцей №1 7 35 III
7 Рендзяк Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 33,75 III
8 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 32,75 III
9 Крик Андріана Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 31 III
10 Голіней Роксолана Миколаївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 30,75 III
11 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський НВК 7 30,75 III
12 Свердел Катерина Олександрівна Делятинський ліцей №3 7 30,75 III
13 Бойчук Аліна Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 30,25 III
14 Кінашевська Олеся Олексіївна Добротівська гімназія 7 30,25 III
15 Стефанюк Анастасія Василівна Переріслянський ліцей 7 29,75 IV
16 Кузів Вікторія Вікторівна Переріслянський ліцей 7 29,5 V
17 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 28 VI
18 Дричак Ірина Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 27,25 VII
19 Мороз Віра Сергіївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 26,75 VIII
20 Пилип Юлія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 26,5 IX
21 Романюк Святослав Володимирович Волосівський ліцей 7 23,75 X
22 Білінкевич Івіліна Олександрівна Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 22,5 XI
23 Том'як Юлія Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 22 XII
24 Пендорак Роман Зіновійович Делятинський ліцей №2 7 21,75 XIII
25 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківський ліцей 7 21,5 XIV
26 Остап'юк Катерина Чорнопотоківський ліцей 7 21,25 XV
27 Яремчук Мар’яна Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 20,5 XVI
28 Яремчук Марія Ігорівна Максимецька ЗОШ I-II ст. 7 17,75 XVII
29 Онуфрак Аліна Миколаївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 13,75 XVIII
30 Глущук Софія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 13 XIX
31 Жолобчук Владислава Дмитрівна Чорноославський ліцей 7 11 XX
32 Риндер Владислав Романович Делятинська гімназія 7 8,25 XXI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дідик Вікторія Чорнопотоківський ліцей 8 45 I
2 Дем'янчук Христина Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 39 II
3 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 8 37,25 II
4 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 36,5 III
5 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 35,75 III
6 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 8 35,5 III
7 Грищук Вікторія Андріївна Делятинський ліцей №3 8 34,25 III
8 Сіщук Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 34,25 III
9 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 34 III
10 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 33,5 III
11 Николайчук Кароліна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 33,5 III
12 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 32,5 III
13 Осташук Анна Орестівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 31,75 III
14 Павелюк Вікторія Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 29,75 IV
15 Тимінська Юлія Чорнопотоківський ліцей 8 29,75 IV
16 Слободян Андрій Васильович Надвірнянський ліцей 8 29,5 V
17 Боднарук Леся Любомирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 29,25 VI
18 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 27 VII
19 Найда Соломія Ярославівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 26,75 VIII
20 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 24 IX
21 Лахва Адріана Андріївна Надвірнянська гімназія №5 8 23,5 X
22 Стефанюк Ксенія Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 23 XI
23 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 22,75 XII
23 Дмитришин Владислав Володимирович Прикарпатський ВСЛ 8 22,5 XIII
24 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський ліцей 8 22 XIV
25 Струк Тетяна Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 21 XV
26 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 8 20,25 XVI
27 Годзюр Наталія Русланівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 20 XVII
28 Четвертуха Дарія Романівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 8 20 XVII
29 Кувік Соломія Ярославівна Делятинський ліцей №1 8 18,5 XVIII
30 Крайлюк Віталій Васильович Чорноославський ліцей 8 15 XIX
31 Гекманюк Діана Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ ст. 8 14,75 XX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянський ліцей 9 40 I
2 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 9 32 II
3 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 32 II
4 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 29,25 III
5 Мороз іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 28,75 III
6 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 28,25 III
7 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 9 28,25 III
8 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 9 27,5 III
9 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 27,5 III
10 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 9 27,5 III
11 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 27,5 III
12 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 26,25 III
13 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 26 III
14 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 25,5 III
15 Міщук Ілона Романівна Надвірнянський ліцей 9 25 III
16 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 9 23,75 IV
17 Крайлюк Інна Миколаївна Чорноославський ліцей 9 23 V
18 Дячук Софія Володимирівна Делятинський ліцей №3 9 22 VI
19 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 9 21,75 VII
20 Рудак Таміла Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 21 VIII
21 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 19,25 IX
22 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 18,5 X
23 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 18 XI
24 Марій Софія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 16,75 XII
25 Югас Ганна Василівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 15,5 XIII
26 Ясінська Марія Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XIV
27 Мочарна Юлія Ігорівна Ліснотарновицький НВК 9 14,25 XV
28 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 12,75 XVI
29 Сенич Христина Василівна Надвірнянська гімназія №5 9 12,5 XVII
30 Семенюк Юлія Юріївна Делятинська гімназія 9 11,75 XVIII
31 Букатюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 11,25 XIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківський ліцей 10 49,5 I
2 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 10 46,25 II
3 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 10 46 II
4 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 10 43,5 III
5 Сенатович Вероніка Василівна Надвірнянський ліцей 10 40,75 III
6 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянський ліцей 10 40 III
7 Кіяшко Іванна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 39 III
8 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 10 35,5 III
9 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 34,25 III
10 Гуцуляк Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 34,25 III
11 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 31,25 IV
12 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 30,75 V
13 Бутрин Маріанна Іванівна Делятинський ліцей №2 10 30,5 VI
14 Гавалюк Валентин Анатолійович Прикарпатський ВСЛ 10 30,5 VI
15 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 27 VII
16 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 10 24,25 VIII
17 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 23,5 IX
18 Гладиш Руслана Сергіївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 22,5 X
19 Гринишак Софія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 21,5 XI
20 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 10 21,25 XII
21 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 10 14,5 XIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Климковецький Маркіян Богданович Надвірнянський ліцей 11 52,05 I
2 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 11 50 II
3 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 47,3 II
4 Котулич Іванна Василівна Надвірнянський ліцей 11 46,6 III
5 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 45,35 III
6 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 45,05 III
7 Палійчук Марія Чорнопотоківський ліцей 11 43,25 III
8 Костик Ольга Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 41,95 III
9 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 40,65 III
10 Іваночко Даніель Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 40,25 III
11 Попович Неля Іванівна Делятинський ліцей №2 11 36,1 IV
12 Козак Лариса Іванівна Делятинський ліцей №2 11 34,95 V
13 Янцюк Вікторія Василівна Надвірнянський ліцей 11 34 VI
14 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 11 33,3 VII
15 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 31,5 VIII
16 Ковалюк Любов Сергіївна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 31,5 VIII
17 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 11 29,45 IX
18 Джигіта Христина Андріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 28,95 X
19 Вяхірева Лідія Миколаївна Чорноославський ліцей 11 27,95 XI
20 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 27,9 XII
21 Косюк Іван Ігорович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 11 27,6 XIII
22 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 21,7 XIV
23 Кисляк Анастасія Миколаївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 14,5 XV
24 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 13,85 XVI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top