JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 46 I
2 Накладюк Володимир Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 35 II
3 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 25 III
4 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 23 III
5 Дем'янчук Олексій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 22 III
6 Гекманюк Назарій Іванович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 18 III
7 Питлюк Анастасія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 16 IV
8 Риндер Владислав Романович Делятинська гімназія 7 14,5 V
9 Ковтко Остап Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 14 VI-VII
10 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 14 VI-VII
11 Вірста Денис Юрійович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 7 12 VIII
12 Куєвда Влада Олександрівна Гаврилівський ліцей 7 10 IX-X
13 Романюк Михайло Васильович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 7 10 IX-X
14 Романюк Святослав Володимирович Волосівський ліцей 7 9,5 XI
15 Кепещук Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 9 XII
16 Свердел Катерина Олександрівна Делятинський ліцей №3 7 7 XIII-XIV
17 Сербенюк Вікторія Володимирівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 7 XIII-XIV
18 Чуйко Анна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 6 XV
19 Воробець Владислав Васильович Гаврилівський ліцей 7 5 XVI-XX
20 Михальчук Арсен Сергійович Середньомайданський ліцей 7 5 XVI-XX
21 Пирожук Михайло Миколайович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 5 XVI-XX
22 Синоверський Святослав Андрійович Переріслянський ліцей 7 5 XVI-XX
23 Яремин Євген Андрійович Ланчинський ліцей 7 5 XVI-XX
24 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківський ліцей 7 4 XXI-XXIII
25 Кінашевський Денис Іванович Добротівська гімназія 7 4 XXI-XXIII
26 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 4 XXI-XXIII
27 Клюшта Софія Павлівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 3 XXIV
28 Бучинська Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 2 XXV-XXIX
29 Гресько Давид Олегович Добротівська гімназія 7 2 XXV-XXIX
30 Левченко Олег Павлович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 2 XXV-XXIX
31 Стельмащук Анна Юріївна Делятинський ліцей №1 7 2 XXV-XXIX
32 Якубів Олег Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 2 XXV-XXIX
33 Яремчук Мар'яна Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 1,5 XXX
34 Берчак Олег Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 1 XXXI-XXXIV
35 Глушак Владислав Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 1 XXXI-XXXIV
36 Лесюк Любомир Миколайович Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 1 XXXI-XXXIV
37 Щербан Іван Степанович Цуцилівський НВК 7 1 XXXI-XXXIV
38 Мандзюк Назарій Володимирович Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 0,5 XXXV-XXXVI
39 Панівник Петро Михайлович Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 7 0,5 XXXV-XXXVI
40 Пинчук Марія Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 0 XXXVII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Іроденко Анна Андріївна Надвірнянська ліцей 8 39 I
2 Штогрин Олег Ігорович Надвірнянська ліцей 8 37 II
3 Григораш Ілля Романович Надвірнянська ліцей 8 33 II
4 Карманський Євген Олегович Надвірнянська ліцей 8 26 III
5 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 15,5 IV
6 Анруняк Тарас Миколайович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 12,5 V
7 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 9,5 VI
8 Бойко Єлизавета Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 9 VII-IX
9 Циб Ноомі Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 9 VII-IX
10 Тимінська Юлія Василівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 8 9 VII-IX
11 Стрелець Артем Владиславович Прикарпатський ВСЛ 8 8 X
12 Дутчак Микола Дмитрович Цуцилівський НВК 8 7,5 XI
13 Худецький Станіслав Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 7 XII-XIII
14 Валуйська Марія Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 8 7 XII-XIII
15 Пліщук Сергій Іванович Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 6,5 XIV-XV
16 Брунько Олег Олексійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 6,5 XIV-XV
17 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XVI
18 Остапюк Роман Романович Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 5 XVII-XVIII
19 Білоус Володимир Михайлович Гаврилівський ліцей 8 5 XVII-XVIII
20 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 4 XIX-XXI
21 Бенеш Дмитро Станіславович Фитьківський ліцей 8 4 XIX-XXI
22 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 4 XIX-XXI
23 Струк Тетяна Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 3,5 XXII-XXIV
24 Тимчук Лілія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XXII-XXIV
25 Шваюк Денис Іванович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XXII-XXIV
26 Голембйовський Максим Назарович Переріслянський ліцей 8 1,5 XXV-XXVI
27 Павлюк Софія Сергіївна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XXV-XXVI
28 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 0 XXVII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ліцей 9 32 I
2 Міщук Ілона Романівна Надвірнянська ліцей 9 26 II
3 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 9 19 III
4 Іванків Тарас Михайлович Надвірнянська ліцей 9 11 IV
5 Лавринович Денис Русланович Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 9 V
6 Марущак Назар Олександрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 7 VI
7 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5,5 VII
8 Потапов Андріан Андрійович Делятинський ліцей №3 9 5 VIII-IX
9 Томин Яна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 5 VIII-IX
10 Дячук Інна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 9 4,5 X
11 Крайнюк Інна Миколаївна Чорноославський ліцей 9 4 XI
12 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 3,5 XII-XIII
13 Яремчук Христина Русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 3,5 XII-XIII
14 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 9 3 XIV-XVI
15 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 3 XIV-XVI
16 Квітчук Андріан Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 3 XIV-XVI
17 Госедло Наталія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 2 XVII-XIX
18 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданський ліцей 9 2 XVII-XIX
19 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 2 XVII-XIX
20 Пилип"як Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 1,5 XX-XXI
21 Ясінська Марія Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XX-XXI
22 Порох Марія Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXII-XXIII
23 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XXII-XXIII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ліцей 10 41,5 I
2 Татарчук Валентин Андрійович Надвірнянська ліцей 10 19,5 III
3 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянська ліцей 10 17 III
4 Бойчук Ганна Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 9 IV
5 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 7 V
6 Гнатюк Назар Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 6 VI
7 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 5 VII
8 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 10 4,5 VIII
9 Гавалюк Еудженіо Прикарпатський ВСЛ 10 4 IX
10 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 10 1,5 X-XI
11 Ментинська Анна-Марія Ігорівна Делятинський ліцей №1 10 1,5 X-XI
12 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 1 XII-XIII
13 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 1 XII-XIII
14 Квітчук Давид Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 0,5 XIV-XV
15 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 0,5 XIV-XV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Депутат Денис Богданович Надвірнянська ліцей 11 27 I
2 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянська ліцей 11 23 II
3 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянська ліцей 11 17 III
4 Середюк Назар Іванович Надвірнянська ліцей 11 15 IV
5 Романюк Андрій Миколайович Гаврилівський ліцей 11 12 V
6 Самочко Денис Миколайович Прикарпатський ВСЛ 11 11 VI
7 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 8 VII
8 Палійчук Марія Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 11 6 VIII-IX
9 Рубінський Микола Васильович Переріслянський ліцей 11 6 VIII-IX
10 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 5 X-XII
11 Волощук Денис Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 5 X-XII
12 Микитин Іван Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 5 X-XII
13 Торбяк Іванна Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 3 XIII
14 Залозецький Віталій Васильович Делятинський ліцей №1 11 2 XIV-XV
15 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданський ліцей 11 2 XIV-XV
16 Хопта Іван Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 1 XVI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top