JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Назавизівська ЗОШ I-III ст. Мала Анна Василівна 9 43 I
2 Молодківська ЗОШ I-III ст. Демидюк Анастасія Тарасівна 9 40 I
3 Надвірнянський ліцей Струк Аліна Юріївна 9 38 II
4 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 Бойко Ю.І. 9 36 II
5 Гвіздська ЗОШ I-III ст. Зеленчук Марія Ярославівна 9 32 II
6 Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. Мороз Іванна Сергіївна 9 32 II
7 Каміннецька ЗОШ I-II ст. Лесів Софія Віталіївна 9 31 III
8 Каміннецька ЗОШ I-II ст. Парфанович Юлія Романівна 9 31 III
9 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 Чуфус С.С. 9 31 III
10 Середньомайданська ЗОШ I-III ст. Ковальчук Юлія Ярославівна 9 30 III
11 Краснянська ЗОШ I-III ст. Петруняк Марія Василівна 9 29 III
12 Ланчинська гімназія Белдик Арсен Ігорьович 9 28 III
13 Тисменичанська ЗОШ I-III ст. Федорів Іванна Романівна 9 28 III
14 Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. Пекарук Лідія Степанівна 9 28 III
15 Гаврилівський ліцей Лацко Анастасія Іванівна 9 28 III
16 Добротівська гімназія Іваніщак Марія Богданівна 9 27 III
17 Гвіздська ЗОШ I-III ст. Янцюк Владислав Іванович 9 27 III
18 Лоївська ЗОШ I-III ст. Поп'юк Божена Віталіївна 9 26 III
19 Прикарпатський ВСЛ Фуштей Віктор Миколайович 9 26 III
20 Фитьківський ліцей Барабаш Ростислав Романович 9 25 IV
21 Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського Капанюк Ярослав Ігорович 9 25 IV
22 Гаврилівський ліцей Куєвда Вікторія Олександрівна 9 25 IV
23 Гвіздська ЗОШ I-III ст. Ковалюк Вікторія Іванівна 9 23 V
24 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 Якименко ЮліанаОлегівна 9 23 V
25 Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка Голіней Любомир Володимирович 9 22 VI
26 Чорнопотоківський ліцей Дячук Інна Михайлівна 9 22 VI
27 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 Кузюра Тетяна Валентинівна 9 22 VI
28 Пнівська ЗОШ I-III ст. Савуляк Віолетта Миронівна 9 22 VI
29 Стримбівська ЗОШ I-II ст. Співак Олександр Вікторовмч 9 22 VI
30 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 Федорчук Вікторія Юріївна 9 21 VII
31 Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка Балабан Владислав Васильович 9 19 VIII
32 Делятинський ліцей №1 Шерстюк Єлисей Олегович 9 18 IX
33 Парищенська ЗОШ I-III ст. Рудак Таміла Михайлівна 9 17 X
34 Прикарпатський ВСЛ Матвіїв Назарій Тарасович 9 16 XI
35 Делятинський ліцей №2 Галич Христина Василівна 9 15 XII
36 Пасічнянська ЗОШ I-III ст. Гультай Сніжана Василівна 9 15 XII
37 Фитьківський ліцей Сіщук Анастасія Андріївна 9 14 XIII
38 Делятинський ліцей №3 Данілова Аліна Миколаївна 9 13 XIV
39 Делятинський ліцей №2 Романюк Роксолана Юріївна 9 13 XIV
40 Делятинська гімназія Касіянчук Андрій Русланович 9 12 XV
41 Назавизівська ЗОШ I-III ст. Порох Марія Василівна 9 12 XV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 Гуцуляк Владислава Володимирівна 10 44 I
2 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 Бойчук Ганна Юріївна 10 42 II
3 Переріслянський ліцей Стефак Анастасія Михайлівна 10 32 II
4 Надвірнянський ліцей Гуменюк Надія Миколаївна 10 27 III
5 Гаврилівський ліцей Одокій Павло Володимирович 10 26 III
6 Пасічнянська ЗОШ I-III ст. Гуш Ірина Миколаївна 10 21 III
7 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 Дем'янчук Валентина Ігорівна 10 20 IV
8 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 Кіяшко Іванна Михайлівна 10 19 V
9 Гвіздська ЗОШ I-III ст. Гаврилюк Вероніка Мирославівна 10 17 VI
10 Прикарпатський ВСЛ Кадар Іван Іванович 10 17 VI
11 Надвірнянський ліцей Шкрум Юліан Володимирович 10 17 VI
12 Прикарпатський ВСЛ Заруба Анатолій Михайлович 10 16 VII
13 Делятинський ліцей №3 Литвак Павло Ростиславович 10 11 VIII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гаврилівський ліцей Одокій Іванна Володимирівна 11 46 I
2 Прикарпатський ВСЛ Яценко Микола Миколайович 11 35 II
3 Чорнопотоківський ліцей Шовгенюк Микола Іванович 11 32 III
4 Чорнопотоківський ліцей Остап'юк дмитро Васильович 11 27 III
5 Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 Мельник Діана Іванівна 11 19 IV
6 Гвіздська ЗОШ I-III ст. Насадюк Тетяна Василівна 11 19 IV
7 Гвіздська ЗОШ I-III ст. Семенюк Наталія Михайлівна 11 17 V
8 Пасічнянська ЗОШ I-III ст. Кушнірук Вікторія Володимирівна 11 15 VI
9 Прикарпатський ВСЛ Савчук Віктор Володимирович 11 15 VI
10 Молодківська ЗОШ I-III ст. Соломон Роксолана Ярославівна 11 13 VII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top