JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

3 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельник Ірина Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 27,5 I
2 Космірак Злата Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 27 II
3 Паньків Анастасія Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 3 25 III
4 Гречух Володимир Петрович Чорнопотоківський ліцей 3 24 IV
5 Підчимсана Вероніка Миколаївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 3 24 IV
6 Федоришин Вікторія Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 3 24 IV
7 Осташук Ангеліна Іванівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №4 3 23 V
8 Болотова Аліна Олександрівна Переріслянський ліцей 3 22 VI
9 Гриджук Остап Назарійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 22 VI
10 Гикавець Марта Романівна Волосівський ліцей 3 21,5 VII
11 Дмитрук Іванна Вікторівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 3 21,5 VII
12 Кавка Вероніка Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 3 21,5 VII
13 Поварчук Максим Чорноославський ліцей 3 21,5 VII
14 Жемуляєв Олександр Юрійович Делятинська гімназія 3 20,5 VIII
15 Жупник Софія Олександрівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 3 20,5 VIII
16 Михайлюк Кароліна Юріївна Делятинський ліцей №3 3 20,5 VIII
17 Годзюр Вероніка Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 20 IX
18 Поп'юк Назарій Віталійович Лоївська ЗОШ I-III ст. 3 20 IX
19 Федорак Яна Володимирівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 3 20 IX
20 Байляк Олег Романович Краснянська ЗОШ I-III ст. 3 19 X
21 Гринішак Вероніка Іванівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 3 19 X
22 Дуб'як Ірина Ігорівна Гаврилівський ліцей 3 18,5 XI
23 Дутчак Яна Ігорівна Цуцилівський НВК 3 18,5 XI
24 Яремчук Юліанна Ігорівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 3 18,5 XI
25 Тороус Адріана Андріївна Ланчинська гімназія 3 18 XII
26 Дереш Євгенія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 3 17,5 XIII
27 Клим'юк Михайло Любомирович Делятинський ліцей №2 3 17,5 XIII
28 Міщук Ангеліна Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 3 17,5 XIII
29 Білейчук Вероніка Василівна Ліснотарновицький НВК 3 16 XIV
30 Вірстюк Тетяна Дмитрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 3 16 XIV
31 Грицуак Антон Павлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 16 XIV
32 Гугляк Станіслав Миколайович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 3 14,5 XV
33 Іванишак Артем Ігорович Добротівська гімназія 3 14,5 XV
34 Андрусяк Христина Миколавна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 3 12,5 XVI
35 Білик Віра Миколаївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 3 12,5 XVI
36 Дувірак Христина Назарівна Делятинський ліцей №1 3 9,5 XVII
37 Легоняк Марко Васильович Фитьківський ліцей 3 7 XVIII

4 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Плитус Андріана Ярославівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 4 25,5 I
2 Жога Олександр Степанович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 24,5 II
3 Носкова Дарина Андріївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 4 23 III
4 Гуш Яна Русланівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №2 4 22 IV
5 Грицяк Ірина Іванівна Гаврилівський ліцей 4 21,5 V
6 Василюк Юлія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 4 20 VI
7 Грабівчук Ярина Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 4 20 VI
8 Кублінський Максим Андрійович Переріслянський ліцей 4 20 VI
9 Вівчарик Анастасія Андріївна Делятинська гімназія 4 18 VII
10 Самуляк Тетяна Віталіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 4 18 VII
11 Білоус Аріна Романівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 4 17,5 VIII
12 Костенко Вікторія Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 4 17,5 VIII
13 Савчук Яна Дмитрівна Цуцилівський НВК 4 17,5 VIII
14 Климчук Роксолана Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 17 IX
15 Міщук Євгенія Василівна Фитьківський ліцей 4 17 IX
16 Онуфрак Віталіна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 4 17 IX
17 Станіщук Анастасія Андріївна Делятинський ліцей №2 4 17 IX
18 Глинчак Лідія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 16,5 X
19 Хопта Софія Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 4 16,5 X
20 Байляк Ольга Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 16 XI
21 Ломпас Тетяна Богданівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 16 XI
22 Рабінчак Віра Миколаївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 4 16 XI
23 Дідоводюк Андріана Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 4 15,5 XII
24 Ткачук Каріна Миколаївна Делятинський ліцей №1 4 15 XIII
25 Римарук Владислав Романович Добротівська гімназія 4 14,5 XIV
26 Сугай Денис Михайлович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 4 14 XV
27 Оперук Олег тарасович Волосівський ліцей 4 13,5 XVI
28 Павлик Давид Іванович Краснянська ЗОШ I-III ст. 4 12,5 XVII
29 Мартинюк Єлизавета Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 4 12 XVIII
30 Гурмак Адріана Богданівна Ліснотарновицький НВК 4 11,5 XIX
31 Цюрпіт Анастасія Василівна Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. 4 11,5 XIX
32 Грицюк Степан Ігорович Лоївська ЗОШ I-III ст. 4 10,5 XX
33 Данилюк Роман Юрійович Ланчинська гімназія 4 10,5 XX
34 Мандзюк Євген Юрійович Молодківська ЗОШ I-III ст. 4 9,5 XXI
35 Яцурак Андрій Віталійович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 4 8,5 XXII
36 Григорчук Богдан Сергійович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 4 7 XXIII
37 Смоляр Яна Олександрівна Делятинський ліцей №3 4 6,5 XXIV
38 Тимінська Іванна Миколаївна Чорнопотоківський ліцей 4 6,5 XXIV
39 Іванишин Софія Ігорівна Максимецька ЗОШ I-II ст. 4 6 XXV
40 Спасюк Софія Ярославівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 4 4 XXVI

5 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Литвак Єлизавета Михайлівна Цуцилівський НВК 5 29 I
2 Кучеренко Юлія Володимирівна Делятинський ліцей №1 5 28,5 II
3 Гаджега Ярина Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 27,75 II
4 Герба Богдан Васильович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 5 27 III
5 Демидюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 5 26,75 III
6 Лукяненко Марта Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 26,75 III
7 Королевич Денис Олегович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 5 26,25 IV
8 Накладюк Андрій Андрвйович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 5 26 V
9 Савчук Олександр Андрійович Парищенська ЗОШ I-III ст. 5 26 V
10 Хабайлюк Анжеліка Василівна Гаврилівський ліцей 5 26 V
11 Белдик Ярослав Ігорьович Ланчинська гімназія 5 25,75 VI
12 Залевська Квітослава Володимирівна Делятинський ліцей №2 5 24,75 VII
13 Синоверський Дмитро Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 24,75 VII
14 Козьмин Аліна Любомирівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 24,5 VIII
15 Сенчук Олександр Андрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 5 24,5 VIII
16 Бойко Сергій Іванович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 5 24,25 IX
17 Синяк Марія Дмитрівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 5 23,75 X
18 Курчук марія Дмитрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 5 23,25 XI
19 Гайтанюк Ірина Андріївна Делятинський ліцей №3 5 22,75 XII
20 Балабан Анна Юріївна Добротівська гімназія 5 22,5 XIII
21 Полагей Ольга Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 22,5 XIII
22 Рогів Віталій Михайлович Переріслянський ліцей 5 22,25 XIV
23 Пунь Назарій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 22 XV
24 Томин Яна Михайлівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 5 22 XV
25 Цапей Софія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 5 21,25 XVI
26 Голубко Лілія Сергіївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 5 21 XVII
27 Христан Аліса Володимирівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 5 20,75 XVIII
28 Яремчук Назар Васильович Максимецька ЗОШ I-II ст. 5 20,5 XIX
29 Насадюк Тетяна Романівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 5 19,75 XX
30 Тимчук Назарій Тарасович Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 19,5 XXI
31 Зубко Уляна Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 5 19,25 XXII
32 Савчук Тетяна Дмитрівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 19,25 XXII
33 Бучковський Артем Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 5 19 XXIII
34 Гайдаш Валерія Михайлівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 5 18,75 XXIV
35 Пліщук Олександр Богданович Лоївська ЗОШ I-III ст. 5 18,5 XXV
36 Попович Іван Андрійович Фитьківський ліцей 5 18 XXVI
37 Лесюк Софія Тарасівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 17,5 XXVII
38 Гошівська Соломія Мар'янівна Фитьківський ліцей 5 16,25 XXVIII
39 Мочарна Софія Володимирівна Ліснотарновицький НВК 5 16,25 XXVIII
40 Білінкевич Романія Любомирівна Дялятинська гімназія 5 15 XXIX
41 Судник Евеліна Костянтинівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 5 8,75 XXX

6 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Квасняк Оксана Мар'янівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 26 I
2 Пилип"юк Марія Миколаївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 24,5 II
3 Паньків Наталія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 6 23 II
4 Гнатишин Кароліна Тарасівна Делятинський ліцей №1 6 22,5 III
5 Волощук Вікторія Юріївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 22 III
6 Гарбуз Владислав Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 6 22 III
7 Яремчук Руслана русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 6 21,5 IV
8 Шулятицька Софія Романівна Цуцилівський НВК 6 21,25 V
9 Кузюк Катерина Богданівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 21 VI
10 Ліпансен Валерія Йосефівна Фитьківський ліцей 6 20,75 VII
11 Шпинта Софія Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 6 20,5 VIII
12 Зьола Анастасія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 6 20,5 VIII
13 Вірста Діана Андріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 20,25 IX
14 Голіней Тетяна Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 6 19,75 X
15 Дімнич Анна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 6 19,75 X
16 Гекманюк Вероніка Андріївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 6 19,5 XI
17 Катрич Ірина Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 19,5 XI
18 Шологонюк Анастасія Тарасівна Фитьківський ліцей 6 19,5 XI
19 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківський ліцей 6 19,25 XII
20 Кернаджук Тимофій Петрович Черниківська ЗОШ I-II ст. 6 18,5 XIII
21 Кисляк Христина Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 18,5 XIII
22 Фіняк Платон Андрійович Делятинський ліцей №2 6 18,5 XIII
23 Осташ Антоніна Володимирівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 6 17,25 XIV
24 Ломпас Анастасія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16,75 XV
25 Щербюк Олег Мирославович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16,75 XV
26 Бойко Віолетта Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 16 XVI
27 Рицар Владислава Захарівна Ліснотарновицький НВК 6 15,5 XVII
28 Соломчук Роксолана Василівна Добротівська гімназія 6 15,5 XVII
29 Огерук Катерина Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 15,25 XVIII
30 Микитюк Андрій Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 14,5 XIX
31 Угринчук Олег Андрійович Волосівський ліцей 6 14,5 XIX
32 Дужак Юлія Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 6 13,5 XX
33 Іванишин Марія Богданівна Максимецька ЗОШ I-II ст. 6 13,5 XX
34 Бойко Владислав Михайлович Надвірнянська гімназія №5 6 12,75 XXI
35 Косик Андрій Володимирович Делятинська гімназія 6 12,25 XXII
36 Якубів Ілона Володимирівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 6 11,75 XXIII
37 Семенишин Остап-Дмитро Романович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 11,5 XXIV
38 Глуханюк Назар Андрійович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 11 XXV

7 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 25,75 I
2 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 25 II
3 Гладишин Вероніка Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 21 III
4 Голіней Роксолана Миколаївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 21 III
5 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 20,5 III
6 Блажин Ольга Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 19 IV
7 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський НВК 7 19 IV
8 Бойчук Аліна Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 18,5 V
9 Герей Христина Петрівна Ланчинська гімназія 7 18,5 V
10 Маковійчук Аліна Миколаївна Добротівська гімназія 7 18,5 V
11 Накладюк Володимир Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 18,5 V
12 Федоришин Анна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 18 VI
13 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 17,5 VII
14 Остап'юк Катерина Василівна Чорнопотоківський ліцей 7 17,5 VII
15 Галик Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 17 VIII
16 Крик Андріана Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 17 VIII
17 Кузів Вікторія Вікторівна Переріслянський ліцей 7 17 VIII
18 Сідляр Тетяна Володимирівна Гаврилівський ліцей 7 16,5 IX
19 Дричак Ірина Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 16 X
20 Романюк Святослав Володимирович Волосівський ліцей 7 16 X
21 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 15,5 XI
22 Свердел Катерина Олександрівна Делятинський ліцей №3 7 15,5 XI
23 Котюк Марія Петрівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 15 XII
24 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 15 XII
25 Пилипій Юлія Володимирівна Делятинський ліцей №2 7 15 XII
26 Яремчук Марія Ігорівна Максимецька ЗОШ I-II ст. 7 14 XIII
27 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянський ліцей 7 13,5 XIV
28 Михайлюк Надія Іванівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 12,5 XV
29 Пирожук Михайло Миколайович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 12,5 XV
30 Самбірський Олексій Петрович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 12,5 XV
31 Онуфрак Аліна Миколаївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 12 XVI
32 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 7 11,5 XVII
33 Бідочка Ольга Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 11,5 XVII
34 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 11 XVIII
35 Лесь Максим Петрович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 10,5 XIX
36 Рендзяк Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 10,5 XIX
37 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 7 9 XX
38 Болехівська Соломія Сергіївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 7 7 XXI
39 Том'як Юлія Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 3,5 XXII

8 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 8 23,25 I
2 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 23 I
3 Грищук Вікторія Андріївна Делятинський ліцей №3 8 21,75 II
4 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 8 20 III
5 Станіщук Софія Василівна Надвірнянський ліцей 8 20 III
6 Білоус Софія Юріївна Ланчинський ліцей 8 20 III
7 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 19 IV
8 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 18,5 V
9 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 V
10 Сіщук Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 V
11 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 18,5 V
12 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 18 VI
13 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 8 17,5 VII
14 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський ліцей 8 17,5 VII
15 Осташук Анна Орестівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 15,5 VIII
16 Павелюк Вікторія Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 15,5 VIII
17 Лахва Адріана Андріївна Надвірнянська гімназія №5 8 15 IX
18 Бойко Єлизавета Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 14,75 X
19 Андрушко Євгенія Юріївна Ланчинська гімназія 8 12,75 XI
20 Кепещук Юліана Михайлівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XII
21 Яремчук Тетяна Михайлівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 8 12,25 XIII
22 Стефанчук Юлія Миколаївна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 12,25 XIII
23 Созанська Христина Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 12 XIV
24 Вітвіцька Вікторія Олександрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 11,75 XV
25 Пристай Ольга Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 11,75 XV
26 Богатчук Анатолій Ігорович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 8 10,5 XVI

9 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянський ліцей 9 29 I
2 Капанюк Ярослав Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 28 II
3 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 28 II
4 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 9 27,5 III
5 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 27,5 III
6 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська гімназія 9 25,75 IV
7 Томин Яна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 25,5 V
8 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 24,75 VI
9 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 9 23,25 VII
10 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 22,75 VIII
11 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 21 IX
12 Дячук Софія Володимирівна Делятинський ліцей №3 9 20,75 X
13 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 20,75 X
14 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 9 20 XI
15 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 18,5 XII
16 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 9 18,25 XIII
17 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 18 XIV
18 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 18 XIV
19 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 17,75 XV
20 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 17,5 XVI
21 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 17 XVII
22 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 17 XVII
23 Чубай Аліна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 9 16 XVIII
24 Михайлюк Вероніка Іванівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 15,75 XIX
25 Парфанович Юлія Романівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 13,75 XX
26 Сенич Христина Василівна Надвірнянська гімназія №5 9 11,5 XXI
27 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 9 11,25 XXII
28 Качанюк Мар'яна Василівна Ліснотарновицький НВК 9 11 XXIII
29 Мельник Валентина Романівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 10,25 XXIV
30 Госедло Наталія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 9,25 XXV

10 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хомяк Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 10 26,5 I
2 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 10 26 II
3 Ханенко Анна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 26 II
4 Талпаш Ольга Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 24,75 III
5 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 10 23,5 IV
6 Гуцуляк Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 22,75 V
7 Дунець Оксана Вікторівіна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 22,75 V
8 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинський ліцей №3 10 22,25 VI
9 Гуш Ірина Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 19,75 VII
10 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 19,5 VIII
11 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський ліцей №2 10 19 IX
12 Іваночко Олександр Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 18,5 X
13 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 10 17,75 XI
14 Кіяшко Іванна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 16,75 XII
15 Віра Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 16 XIII
16 Гладиш Руслана Сергіївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 14,75 XIV
17 Сав`юк Марія Петрівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 7,75 XV

11 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 36,35 I
2 Климковецький Маркіян Богданович Надвірнянський ліцей 11 31,25 II
3 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 29,5 III
4 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 11 28,25 IV
5 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 28 V
6 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 27,25 VI
7 Чуревич Софія Ярославівна Надвірнянський ліцей 11 27 VII
8 Козак Лариса Іванівна Делятинський ліцей №2 11 24,5 VIII
9 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 24,5 VIII
10 Яновська Ольга Василівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 24 IX
11 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 23 X
12 Сільчук Денис Володимирович Надвірнянський ліцей 11 22,75 XI
13 Щербюк Соломія Василівна Чорнопотоківський ліцей 11 21,25 XII
14 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 20,75 XIII
15 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 19,75 XIV
16 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 18 XV
17 Стельмах Кароліна Вікторівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 15,5 XVI
18 Кисляк Анастасія Миколаївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 12,75 XVII
19 Задорожна Сніжана Русланівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 11,4 XVIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top