JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дричак Богдан Ярославович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 8 40 II
2 Гресько Андрій Васильович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 36 III
3 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 8 34 III
4 Іванчук Олег Андрійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст №3 8 26 IV
5 Яремчук Іван Юрійович Добротівська ЗОШ І-ІІ ст. 8 25 IV
6 Пасічняк Михайло Петрович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 23 V
7 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський НВК 8 18 VI
8 Худецький Володимир Тарасович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 8 17 VII
9 Тимінська Юлія Василівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 17 VII
10 Жолобчук Євгенія Василівна Черниківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 14 VIII
11 Заяць Андрій Юрійович Ліснотарновецький НВК 8 13 VIII
12 Петришак Павло Михайлович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 8 6 IX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Білусяк Тарас Богданович Надвірнянський ВСЛіцей 9 48 II
2 Фуштей Віктор Миколайович Надвірнянський ВСЛіцей 9 39,75 III
3 Яремчук Василь Юрійович Добротівська ЗОШ І-ІІ ст. 9 38,25 III
4 Лавринович Денис Русланович ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 9 33 IV
5 Мельник Анастасія Дмитрівна Надвірнянський ліцей 9 28,5 V
6 Іванюк Ростислав Ігорович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 9 27,75 V
7 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 9 27 V
8 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянський ліцей 9 26,25 VI
9 Шкрібляк Богдан Сергійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 9 26,25 VI
10 Мельник Христина Василівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 25,5 VI
11 Бойко Владислав Михайлович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 24,75 VI
12 Будзак Михайло Михайлович ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 9 22,5 VII
13 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 22,5 VII
14 Берчак Богдана Миколаївна ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 9 18 VIII
15 Вінтонишин Богдан Васильвич Переріслянська ЗОШ І-ІІІст 9 18 VIII
16 Юречко Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 18 VIII
17 Смеречук Авель-Арсен Миколайович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 17,25 IX
18 Гуйтин  Василь Васильович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 11,25 X
19 Федяк Ольга Василівна ПнівськаЗОШ І-ІІІ ст. 9 11,25 X
20 Пересипкіна Світлана Юріївна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 10,5 XI
21 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 9,75 XII
22 Синоверський Арсен Ігорович Переріслянська ЗОШ І-ІІІст 9 9,75 XII
23 Ковальчук Юлія Ярославівна  Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ 9 8,25 XIII
24 Мельник Валентина Романівна Черниківська ЗОШ І-ІІ ст. 9 6,75 XIV
25 Мельник Назар Романович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст 9 6,75 XIV
26 Твердохліб Сергій Васильович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 9 3,75 XV

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Татарчук Валентин Андрійович Надвірнянський ліцей 10 71,44 I
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 10 49,97 II
3 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 45,6 II
4 Іванішак Ірина Василівна Надвірнянський ліцей 10 44,84 II
5 Голіней Євген Іванович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 40,28 III
6 Кочержук Богдан Романович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 36,48 III
7 Рябошапка Олександр Сергійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 34,58 III
8 Одокій Павло Володимирович Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 34,2 III
9 Стасів Ольга Богданівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 30,4 IV
10 Тарчанин Юрій Юрійович Надвірнянський ВСЛіцей 10 26,98 V
11 Берчак Андрій Миколайович ПасічнянськаЗОШ І-ІІІ ст 10 23,18 VI
12 Чоботар Володимир Володимирович Делятинський НВК 10 20,33 VII
13 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 17,86 VII
14 Гаманюк Ігор Романович Волосівський НВК 10 15,77 VII
15 Демидюк Володимир Васильович Молодківська ЗОШІ-ІІІст 10 14,82 VIII
16 Бариляк Святослав Сергійович Волосівський НВК 10 11,02 IX
17 Ментинська Анна -Марія Ігорівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 10,45 IX
18 Глущук Владислав Леонідрвич Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 6,65 X
19 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновецький НВК 10 4,75 X

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Микитин Іван Васильович Ланчинська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 72,64 I
2 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 11 43,36 II
3 Костів Роман Михайлович Парищенська ЗОШІ-ІІІ ст 11 38,72 III
4 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 34,88 III
5 Цюрак Сніжана Любомирівна Надвірнянський МНВК 11 29,6 IV
6 Стасів Лідія Богданівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 11 26,88 V
7 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст 11 21,92 VI
8 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 20,8 VII
9 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 11 10,88 VIII
10 Рубінський Микола Васильович Переріслянська ЗОШ І-ІІІст 11 1,6 IX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top