JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 30,5 I
2 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 29,5 II
3 Тииінська Юлія Василівна Чорнопотоківський ліцей 8 27 II
4 Худецький Володимир Тарасович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 27 II
5 Валуйська Марія Іванівна Чорнопотоківський ліцей 8 25 III
6 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
7 Шваюк Денис Іванович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 23,5 III
8 Данилюк Софія Іванівна Ланчинська гімназія 8 23 III
9 Байдак Андрій Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 21,5 III
10 Кіндратюк Адріана Андріївна Фитьківський ліцей 8 21,5 III
11 Богатчук Анатолій Ігорович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 8 19 IV
12 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 V
13 Бень Олександр Миколайович Прикарпатський ВСЛ 8 18 VI-VII
14 Пітчук Василь Михайлович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 18 VI-VII
15 Бакота Анастасія Василівна Фитьківський ліцей 8 16,5 VIII-X
16 Бахмат Вікторія Любомирівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 16,5 VIII-X
17 Пристай Ольга Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 16,5 VIII-X
18 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 16 XI
19 Молитовник Павло Олегович Гаврилівський ліцей 8 15,5 XII
20 Годзюр Наталія Русланівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 14,5 XIII
21 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 14 XIV-XV
22 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 14 XIV-XV
23 Білоус Володимир Михайлович Гаврилівський ліцей 8 13 XVI-XVII
24 Якимець Дмитро Петрович Делятинський ліцей №2 8 13 XVI-XVII
25 Пліщук Сергій Іванович Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XVIII-XIX
26 Федяк Антоніна ВІталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XVIII-XIX
27 Одокій Іван Васильович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 12 XX-XXI
28 Пасічняк Михайло Петрович Делятинський ліцей №3 8 12 XX-XXI
29 Веприк Сніжана Михайлівна Цуцилівський НВК 8 11,5 XXII-XXIII
30 Гайдаш Вікторія Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 11,5 XXII-XXIII
31 Ковцуняк Віта Дмитрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 XXIV-XXVI
32 Мочарна Вероніка Василівна Переріслянський ліцей 8 10 XXIV-XXVI
33 Яремчук Іван Юрійович Добротівська гімназія 8 10 XXIV-XXVI
34 Голубко Олег Сергійович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 8 9,5 XXVII
35 Василаш Роман Ігорович Волосівський ліцей 8 9 XXVIII-XXIX
36 Торб"як Марина Володимирівна Ланчинська гімназія 8 9 XXVIII-XXIX
37 Гордіца Роман Миколайович Цуцилівський НВК 8 8,5 XXX
38 Микитишин Каміла Михайлівна Делятинський ліцей №1 8 6,5 XXXI
39 Вівчарик Анастасія Середньомайданський ліцей 8 5,5 XXXII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Госедл Наталія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 37 I
2 Шовгенюк Христина Петрівна Надвірнянський ліцей 9 30 II
3 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 9 29,5 II
4 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 29 II
5 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 26,5 III
6 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 9 25 III
7 Пилипяк Б.В. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 22 IV
8 Плотник Тетяна Миколаївна Делятинська гімназія 9 20,5 V
9 Мочернюк Вікторія Василівна Ланчинська гімназія 9 20 VI
10 Андрейчук Юлія Дмитрівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 19,5 VII
11 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 19 VIII
12 Косило Андрій Тарасович Делятинський ліцей №1 9 17,5 IX
13 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 15 X
14 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданський ліцей 9 14,5 XI
15 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 9 14 XII
16 Гаврильчук Тетяна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 13 XIII-XIV
17 Процак Євген Любомирович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 13 XIII-XIV
18 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 12 XV-XVI
19 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 12 XV-XVI
20 Вацик Микола Васильович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 11,5 XVII-XVIII
21 Михайлюк Вероніка Іванівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XVII-XVIII
22 Порох Марія Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 11 XIX-XX
23 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 11 XIX-XX
24 Козловський Андрій Васильович Добротівська гімназія 9 9 XXI
25 Дричак Яна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 8,5 XXII
26 Непеляк Марія Богданівна Переріслянський ліцей 9 8 XXIII
27 Герасим'юк Богдана Василівна Делятинський ліцей №2 9 7,5 XXIV-XXV
28 Ванджура Чорноославський ліцей 9 7,5 XXIV-XXV
29 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 7 XXVI-XXVII
30 Лопатчук Іван Петрович Максимецька ЗОШ I-II ст. 9 7 XXVI-XXVII
31 Грещук Вікторія Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 6 XXVIII
32 Дробницька Анна Андріївна Делятинський ліцей №3 9 2 XXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 10 47,5 I
2 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківський ліцей 10 42 II
3 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 10 41,5 II
4 Іванішак Ірина Василівна Надвірнянський ліцей 10 39 II
5 Копчун Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 24,5 III
6 Остап'юк Василь Васильович Фитьківський ліцей 10 22,5 III
7 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 21,5 III
8 Стахів Тарас Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 21,5 III
9 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 10 18,5 IV
10 Одокій Павло Володимирович Гаврилівський ліцей 10 17,5 V
11 Бойчук Ганна Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 16,5 VI-VII
12 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський ліцей №2 10 16,5 VI-VII
13 Петріщак Мар'яна Андріївна Делятинський ліцей №1 10 12,5 VIII
14 Миньо Катерина Михайлівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 11,5 IX-X
15 Яремчук Вікторія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 11,5 IX-X
16 Левкун Олег Петрович Прикарпатський ВСЛ 10 11 XI
17 Павлюк Ольга Іванівна Волосівський ліцей 10 10,5 XII
18 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 10,2 XIII
19 Гнатюк Назар Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 9,5 XIV
20 Белей Тетяна Ігорівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 9 XV
21 Приймак Антоніна Віталіївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 6,5 XVI
22 Костирко Христина Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 4,7 XVII
23 Романів Микола Романович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 10 3,5 XVIII
24 Ференц Марія Олександрівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 3 XIX
25 Якіміщак Андрій Тарасович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 1,1 XX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шпинта Христина Володимирівна Надвірнянський ліцей 11 43,5 I
2 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 11 39,5 I
3 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 11 35 II
4 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 33 II
5 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківський ліцей 11 32,5 II
6 Лавринович Анна Іванівна Надвірнянський ліцей 11 32 II
7 Чуревич Софія Ярославівна Надвірнянський ліцей 11 30 III
8 Товпашко Олеся Юріївна Делятинський ліцей №1 11 29 III
9 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 28 III
10 Костик Ольга Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 26,5 III
11 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 11 26,5 III
12 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 24 III
13 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 11 23,5 III
14 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 22 IV-V
15 Юречко Т.М. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 22 IV-V
16 Вяхірева Лідія Чорноославський ліцей 11 21 VI
17 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 11 18,5 VII
18 Струц Анна Володимирівна Делятинський ліцей №2 11 17,5 VIII
19 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 13 IX-X
20 Попов Олексій Андрійович Волосівський ліцей 11 13 IX-X
21 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданський ліцей 11 12 XI
22 Реміцька Юлія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 11,5 XII
23 Гунда Юрій Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 10,5 XIII-XIV
24 Цюрак Сніжана Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 10,5 XIII-XIV
25 Гаврилюк Іванна Петрівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 9 XV
26 Яценко Микола Миколайович Прикарпатський ВСЛ 11 7,5 XVI
27 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 6,5 XVII
28 Курчук Роман Богданович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 11 5 XVIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top