JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шаніна Анна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 111,5 I
2 Слободян Андрій Васильович Надвірнянська ліцей 8 98,5 II
3 Андріїв Ярослав Андрійович Надвірнянська ліцей 8 97 II
4 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 97 II
5 Стельмащук Давид Юрійович Надвірнянська ліцей 8 95 II
6 Ільків Р.Ю. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 93,5 II
7 Гладун Н.С. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 88 III
8 Полюк С. Р Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 87 III
9 Сідляр Тетяна Володимирівна Гаврилівський ліцей 8 79 III
10 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 78 III
11 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 8 77 III
12 Петруняк Максим Михайлович Ланчинська гімназія 8 75 III
13 Білоус Володимир Михайлович Гаврилівський ліцей 8 73 III
14 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 67 IV
15 Струк Тетяна Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 66,5 IV
16 Павлюк Софія Сергіївна Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 65,5 V
17 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 62 VI
18 Корчук Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 58 VII
19 Клим'юк Дарина Іванівна Зарічанський ліцей ім. В. Яворського 8 57 VIII
20 Бойко Єлизавета Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 56 IX
21 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 8 52 X
22 Микитишин Каміла Михайлівна Делятинський ліцей №1 8 52 X
23 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 52 X
24 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 51 XI
25 Стрелець Артем Владиславович Прикарпатський ВСЛ 8 50 XII
26 Сіщук Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 47 XIII
27 Александрова Юліанна Леонідівна Делятинський ліцей №3 8 46 XIV
28 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 43 XV
29 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 40 XVI
30 Дяченко Михайло Васильович Добротівська гімназія 8 38 XVII
31 Несторак Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 36 XVIII
32 Головінська Анастасія Юріївна Фитьківський ліцей 8 33 XIX
33 Сіщук Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 8 25 XIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельник Богдан Володимирович Надвірнянська ліцей 9 115,5 I
2 Гладиш Христина Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 107 II
3 Ерстенюк Максим Ярославович Надвірнянська ліцей 9 105 II
4 Пилипяк Б.В. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 103 II
5 Івасик П.Р. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 101 II
6 Наливайо Ярослав Іванович Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 99 III
7 Вовчук Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 98 III
8 Дубей В.Є Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 97,5 III
9 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 9 96,5 III
10 Приймак Святослав-Василь Іванович Гаврилівський ліцей 9 89 III
11 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 9 83,5 IV
12 Білусяк Юрій Михайлович Надвірнянська ліцей 9 77 V
13 Федорів Романна Іванівна Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 73 VI
14 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 72 VII
15 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 69 VIII
16 Лавринович Денис Русланович Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 68,5 IX
17 Семенюк Юлія Юріївна Делятинська гімназія 9 67 X
18 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 9 65 XI
19 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 9 64 XII
20 Дем'янчук Ірина Ланчинська гімназія 9 61,5 XIII
21 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 57,5 XIV
22 Казнодій Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 54 XV
23 Сіщук Анастасія Андріївна Фитьківський ліцей 9 54 XV
24 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ ст. 9 54 XV
25 Крайлюк Інна Миколаївна Чорноославський ліцей 9 52 XVI
26 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 50 XVII
27 Грещук Вікторія Василівана Чорнопотоківський ліцей 9 49 XVIII
28 Янцюк Владислав Іванович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 48 XIX
29 Юрчук Валерія Любомирівна Чорноославський ліцей 9 42 XX
30 Качанюк Мар'яна Василівна Ліснотарновицький НВК 9 40 XXI
31 Порох Марія Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 31 XXII
32 Непеляк Марія Богданівна Переріслянський ліцей 9 24 XXIII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянська ліцей 10 118 I
2 Стахів Тарас Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 113 II
3 Процик Любомир Миколайович Надвірнянська ліцей 10 110 II
4 Логінова Яна Віталіївна Надвірнянська ліцей 10 107 II
5 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 10 103 III
6 Стасів О.Б. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 102 III
7 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянський ліцей 10 100,5 III
8 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 10 92,5 III
9 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 92 III
10 Буній Владислава Олегівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 88,5 III
11 Ільницька Іванна Іванівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 84 IV
12 Данилюк Соломія Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 80 V
13 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 10 73 VI
14 Ханенко Анна Василівна Зарічанський ліцей 10 70,5 VII
15 Зільно Ольга Юріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 10 69 VIII
16 Мороз Марія Богданівна Гаврилівський ліцей 10 64 IX
17 Приймак Антоніна Віталіївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 59 X
18 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 56 XI
19 Кіяшко Жанна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 55 XII
20 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 42,5 XIII
21 Боднар Тетяна Миколаївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 40 XIV
22 Меланюк Юрій Юрійович Фитьківський ліцей 10 40 XIV
23 Косюк Валентина Орестівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 34 XV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Іваночко Даніель Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 108 I
2 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 107 II
3 Лацко Анастасія Іванівна Надвірнянська ліцей 11 106 II
4 Глуха Вікторія Андріївна Надвірнянська ліцей 11 103 III
5 Осташук Анна Романівна Надвірнянська ліцей 11 103 III
6 Малахівська А.Т. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 100 III
7 Козак Лариса Іванівна Делятинський ліцей №2 11 96 IV
8 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 11 96 IV
9 Якимів Маркіян Олегович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 86 V
10 Щербюк Соломія Чорноославський ліцей 11 79 VI
11 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 75 VII
12 Василишин Василь Васильович Чорнопотоківський ліцей 11 56 VIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top