JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обруб᾿як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 71 I
2 Самборський Олексій Петрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 52 II
3 Олексюк Іванна Віталіївна Делятинський ліцей №2 7 48,5 II
4 Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 Бойчук Аліна Степанівна 7 47,5 II
5 Кузюк Марія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 46 II
6 Глушак Владислав Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 34 III
7 Абрат Софія Богданівна Цуцилівський НВК 7 32,5 III
8 Кобрин О.І. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 32 III
9 Котюк Марія Петрівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 31 III
10 Куєвда Влада Олександрівна Гаврилівський ліцей 7 29 III
11 Хопта Адріана Дмитрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 29 III
12 Яремчук Мар’яна Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 29 III
13 Шовгенюк Христина Миколаївна Чорнопотоківський ліцей 7 28 III
14 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 27 III
15 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 26 IV
16 Тимофійчук Єлизавета Миколаївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 26 IV
17 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківський ліцей 7 22 V
18 Остап'юк Катерина Василівна Чорнопотоківський ліцей 7 21 VI
19 Сербенюк Вікторія Володимирівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 21 VI
20 Шерстюк Ангеліна Олегівна Делятинський ліцей №1 7 21 VI
21 Делятинський ліцей №3 Хопта Маргарита Миколаївна 7 21 VI
22 Бариляк Людмила Миколаївна Волосівський ліцей 7 18,5 VII
23 Вінтоняк Ілона Іванівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 18 VIII
24 Кінашевська Олеся Олексіївна Добротівська гімназія 7 17 IX
25 Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. Огерук Каріна 7 15 X
26 Дричак Ірина Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 13 XI
27 Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. Фірса Владислав Михайлович 7 11 XII
28 Мороз Віра Сергіївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 10 XIII
29 Граб Аліна Володимирівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 7 7,5 XIV

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ліцей 8 34 II
2 Молитовник Павло Олегович Гаврилівський ліцей 8 32 III
3 Слободян Андрій Васильович Надвірнянська ліцей 8 24,5 IV
4 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 20 V
5 Дутчак Микола Дмитрович Цуцилівський НВК 8 19 VI
6 Корчук Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 17 VII
7 Максим’юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 16 VIII
8 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 16 VIII
9 Стрелец Артем Владиславович Прикарпатський ВСЛ 8 15 IX
10 Хмель Вероніка Тарасівна Надвірнянська ліцей 8 15 IX
11 Андруняк Т.М. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 14 X
12 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 13,5 XI
13 Максимюк Віталія Миколаївна Надвірнянська ліцей 8 13 XI
14 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 8 12,5 XII
15 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 12 XII
16 Остап'юк Роман Романович Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 12 XII
17 Остап'юк Василь Володимирович Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 11 XIII
18 Ільків Р.Ю. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 10,5 XIV
19 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківський ліцей 8 10,5 XIV
20 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 10,5 XIV
21 Сіщук Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 10 XIV
22 Білінкевич Ніна Русланівна Делятинський ліцей №3 8 8,5 XV
23 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XV
24 Бакота Анастасія Василівна Фитьківський ліцей 8 8 XV
25 Пуканюк Юлія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 8 XV
26 Крайнюк Віталіна Василівна Чорноославський ліцей 8 6,75 XVI
27 Несторак Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 6 XVI
28 Кметюк Аліна Василівна Добротівська гімназія 8 5,5 XVII
29 Бойкович Павло Ярославович Волосівський ліцей 8 4 XVIII
30 Худецький Станіслав Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 4 XVIII
31 Якимець Дмитро Петрович Делятинський ліцей №2 8 4 XVIII
32 Одокій Іван Васильович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 3 XIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ліцей 9 22,5 IV
2 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 20 V
3 Риндич Юлія Василівна Надвірнянська ліцей 9 18,5 VI
4 Ковальчук Юлія Ярославівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 12 VII
5 Веретюх Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 12 VII
6 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 10 VIII
7 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 9 IX
8 Левицька Євгенія Андріївна Делятинський ліцей №2 9 8 X
9 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 7,5 XI
10 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 9 7 XI
11 Дидичин Анна Ігорівна Фитьківський ліцей 9 6,5 XII
12 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 5,5 XIII
13 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 5 XIII
14 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 5 XIII
15 Струк Аліна Тарасівна Делятинський ліцей №1 9 5 XIII
16 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 9 4,5 XIV
17 Крайлюк Інна Миколаївна Чорноославський ліцей 9 4,5 XIV
18 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 4 XIV
19 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 9 4 XIV
20 Касіянчук Андрій Русланович Делятинська гімназія 9 4 XIV
21 Усин Сергій Михайлович Прикарпатський ВСЛ 9 4 XIV
22 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 9 3,5 XV
23 Яцурак Анастасія Миронівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 3 XV
24 Зьола Юлія Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 2 XVI
25 Твердохліб Ігор Русланович Волосівський ліцей 9 2 XVI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Басараб Олег Андрійович Надвірнянська ліцей 10 27,5 III
2 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянська ліцей 10 15 IV
3 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 10 14,5 V
4 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 10 11,75 VI
5 Фокшей Тетяна Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 8,5 VII
6 Гавалюк Валентин Анатолійович Прикарпатський ВСЛ 10 7 VIII
7 Голіней Євген Іванович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 6,5 IX
8 Бучак Анна Олегівна Делятинський ліцей №1 10 6 IX
9 Яремчук Д.І. Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 5,5 X
10 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 5 X
11 Остапюк Василь Васильович Фитьківський ліцей 10 3 XI
12 Петруняк Руслан Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 3 XI
13 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 10 2,5 XII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дем'янчук Олександр Романович Надвірнянська ліцей 11 69 I
2 Бондар Ростислав Володимирович Делятинський ліцей №3 11 50 II
3 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ліцей 11 45,5 III
4 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 38 III
5 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 14,5 IV
6 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 11 11,5 V
7 Джигіту Христину Андріївну Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 7,5 VI
8 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 6,5 VII
9 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 6,5 VII
10 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 6 VII
11 Петрик Наталія Василівна Гаврилівський ліцей 11 5,5 VIII
12 Попов Олексій Андрійович Волосівський ліцей 11 5 VIII
13 Слободян Лідія Павлівна Делятинський ліцей №2 11 3,5 IX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top