JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Литвак Єлизавета Михайлівна Цуцилівський НВК 5 20 I
2 Балабан Анна Юріївна Добротівська гімназія 5 18 II
3 Рогів Віталій Михайлович Переріслянський ліцей 5 16 II
4 Возна Анна Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 5 15 III
5 Шершун Антон Андрійович Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 14 III
6 Пунь Назарій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 13,5 III
7 Хабайлюк Анжеліка Василівна Гаврилівський ліцей 5 13 III
8 Небелюк Роксолана Олександрівна Делятинський ліцей №1 5 12,5 III
9 Савчук Тетяна Дмитрівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 12,5 III
10 Савчук Олександр Андрійович Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 12,5 III
11 Белдик Ярослав Ігорович Ланчинська гімназія 5 12 III
12 Гайтанюк Ірина Андріївна Делятинський ліцей №3 5 12 III
13 Касіянчук Анастасія Дмитрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 5 12 III
14 Рибак Ксенія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 11,5 IV
15 Іванишин Марія Богданівна Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 5 11,5 IV
16 Бойко Сергій Іванович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 5 11 V
17 Гайдаш Валерія Михайлівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 5 10,5 VI
18 Зубко Ангеліна Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 5 10,5 VI
19 Накладюк Андрій Андрійович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 5 10,5 VI
20 Сіщук Софія Дмитрівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 10,5 VI
21 Сенатович Володимир Васильович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 5 10 VII
22 Ткачук Софія Петрівна Чорнопотоківський ліцей 5 10 VII
23 Курчук Марія Дмитрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 5 9,5 VIII
24 Лавріщук Юлія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 9,5 VIII
25 Василик Оксана Молодківська ЗОШ I-III ст. 5 9 IX
26 Костюк Вероніка Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 9 IX
27 Стельмащук Софія Сергіївна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 5 8,5 X
28 Цапей Софія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 5 8,5 X
29 Лавринович Софія Богданівна Делятинський ліцей №2 5 8 XI
30 Рогів Анастасія Василівна Гаврилівський ліцей 5 8 XI
31 Рудейчук Андріана Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 7 XII
32 Балацко Соломія Іванівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 5 6,5 XIII
33 Глуханюк Уляна Андріївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 5 6 XIV
34 Лейбюк Владислава Василівна Чорноославський ліцей 5 5,5 XV
35 Судник Евеліна Константинівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 5 5 XVI
36 Огерук Антоній Андрійович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 5 3 XVII
37 Цомпель Арсен Іванович Ліснотарновицький НВК 5 3 XVII
38 Кузенко Віталія Мирославівна Делятинська гімназія 5 3 XVII

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тимків Надія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 21,5 I
2 Вірста Діана Андріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 19,5 II
3 Кисляк Христина Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 19,5 II
4 Квасняк Оксана Мар'янівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 19 II
5 Волощук Вікторія Юріївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 18,5 III
6 Шологонюк Анастасія Тарасівна Фитьківський ліцей 6 18 III
7 Шулятицька Софія Романівна Цуцилівський НВК 6 17,5 III
8 Гнатишин Кароліна Тарасівна Делятинський ліцей №1 6 17 III
9 Соломчук Роксолана Василівна Добротівська гімназія 6 17 III
10 Катрич Ірина Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 16,5 III
11 Кузюк Катерина Богданівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 16,5 III
12 Фіняк Платон Андрійович Делятинський ліцей №2 6 16,5 III
13 Шпинта Софія Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 6 15,5 IV
14 Ліпансен Валерія Йосефівна Фитьківський ліцей 6 15 V
15 Синяк Богдана Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 14,5 VI
16 Баран Ілона Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 14 VII
17 Кузів Олександр Вікторович Переріслянський ліцей 6 14 VII
18 Яремчук Руслана Русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 6 13,5 VIII
19 Кернаджук Тимофій Петрович Черниківська ЗОШ I-II ст. 6 13 IX
20 Сорока Аліна Віталіївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 13 IX
21 Хімей Ангеліна Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 13 IX
22 Ільницька Ольга Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 6 12 X
23 Шестерняк Мар'яна Володимирівна Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 6 11 XI
24 Бойко Віолетта Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 10,5 XII
25 Кукудяк Ілона Іванівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 6 10,5 XII
26 Мельник Віра Юріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 10,5 XII
27 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківський ліцей 6 10 XIII
28 Угринчук Олег Андрійович Волосівський ліцей 6 10 XIII
29 Михайлюк В'ячеслав Федорович Делятинський ліцей №3 6 9,5 XIV
30 Пуканюк Марія Стеанівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 9,5 XIV
31 Волошинюк Софія Володимирівна Ліснотарновицький НВК 6 9 XV
32 Панько Уляна Василівна Чорноославький ліцей 6 8,5 XVI
33 Угринюк Ксенія Романівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 6 8,5 XVI
34 Гурмак Дарина Любомирівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 7 XVII
35 Бойко Владислав Михайлович Надвірнянська гімназія №5 6 6,5 XVIII
36 Глюздин Матвій Михайлович Ланчинська гімназія 6 3 XIX

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 26 I
2 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 23,5 II
3 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 23 II
4 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 21,5 II
5 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 21 II
6 Юркевич Софія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 7 18,5 III
7 Качала Соломія Олегівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 7 16 III
8 Вовчук Анастасія Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 15,5 III
9 Хопта Маргарита Миколаївна Делятинський ліцей №3 7 14,5 III
10 Бойчук Аліна Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 14 III
11 Лесь Максим Петрович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 13 IV
12 Котюк Марія Петрівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 12 V
13 Пирожук Михайло Миколайович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 12 V
14 Сідляр Руслана Володимирівна Гаврилівський ліцей 7 12 V
15 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський НВК 7 11 VI
16 Маковійчук Аліна Миколаївна Добротівська гімназія 7 11 VI
17 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 11 VI
18 Гуменюк Василь Романович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 10,5 VII
19 Яремчук Марія Ігорівна Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 7 10,5 VII
20 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянський ліцей 7 10 VIII
21 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 9,5 IX
22 Кепещук Соломія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 9 X
23 Шовгенюк Христина Миколаївна Чорнопотоківський ліцей 7 9 X
24 Кінаш Руслана Русланівна Волосівський ліцей 7 8 XI
25 Попович Ольга Іванівна Переріслянський ліцей 7 8 XI
26 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 7 7,5 XII
27 Данилюк Каріна Василівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 7 7 XIII
28 Боденко Анастасія Михайлівна Фитьківський ліцей 7 6,5 XIV
29 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 7 6,5 XIV
30 Гирилюк Дарина Віталіївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 6,5 XIV
31 Том'як Юлія Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 6,5 XIV
32 Олексюк Іванна Віталіївна Делятинський ліцей №2 7 5,5 XIV

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 8 38 I
2 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 8 32,5 II
3 Слободян Андрій Васильович Надвірнянська ліцей 8 29,5 II
4 Грищук Вікторія Андріївна Делятинський ліцей №3 8 25 III
5 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 25 III
6 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 25 III
7 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 24,5 III
8 Молитовник Павло Олегович Гаврилівський ліцей 8 24 III
9 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 8 23 III
10 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 22 IV
11 Боднарук Леся Любомирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 21,5 V
12 Павлюк Єлизавета Тарасівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 19,5 VI
13 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський ліцей 8 19,5 VI
14 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 19 VII
15 Гуш Ксенія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 VIII
16 Остапюк Роман Романович Черниківська ЗОШ I-II ст. 8 17 IX
17 Мацюк Тетяна Юріївна Ланчинська гімназія 8 15,5 X
18 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 15 XI
19 Яремчук Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 14,5 XII
20 Бакота Анастасія Василівна Фитьківський ліцей 8 14 XII
21 Білоус Софія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 14 XII
22 Богатчук Анатолій Ігорович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 8 14 XII
23 Вітвіцька Вікторія Олександрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 13,5 XIII
24 Годзюр Наталія Русланівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 13 XIV
25 Лахва Андріана Андріївна Надвірнянська гімназія №5 8 11,5 XV
26 Мотрук Наталія Анатоліївна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XVI
27 Созанська Христина Василвна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 5,5 XVII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 9 28,25 I
2 Міщук Ілона Романівна Надвірнянська ліцей 9 23 II
3 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 21 III
4 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 20,5 III
5 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ І-ІІ ст. 9 20,5 III
6 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 9 20 III
7 Кепещук Софія Петрівна Надвірнянська ліцей 9 20 III
8 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 20 III
9 Непеляк Марія Богданівна Переріслянський ліцей 9 19 III
10 Кпанюк Ярослав Ігорович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 18 IV
11 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 9 18 IV
12 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 17,75 V
13 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 17 VI
14 Науменко Юлія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 16,5 VII
15 Гаврильчук Тетяна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 14 VIII
16 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 9 13,5 IX
17 Лазорук Ольга Богданівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 13,5 IX
18 Марій Софія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 13,5 IX
19 Мочарна Юлія Ігорівна Ліснотарновицький НВК 9 13,5 IX
20 Бойко Мар'яна Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 13,25 X
21 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 13,25 X
22 Яковіщук Максим Любомирович Добротівська гімназія 9 12 XI
23 Букатюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 11,5 XII
24 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 10,5 XIII
25 Юрчук Валерія Любомирівна Чорноославський ліцей 9 9 XIV
26 Югас Ганна Василівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 8 XV
27 Сенич Христина Василівна Надвірнянська гімназія №5 9 6,5 XVI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянська ліцей 10 30,5 I
2 Мороз Марія Богданівна Гаврилівський ліцей 10 28,5 II
3 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 28,5 II
4 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 27 III
5 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 25 III
6 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинський ліцей №3 10 25 III
7 Букатюк Ірина Романівна Битьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 20,5 IV
8 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 20 V
9 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 10 19 VI
10 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський ліцей №2 10 19 VI
11 Гладиш Руслана Сергіївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 14,5 VII
12 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 10 13,5 VIII
13 Горшкальова Марія Ярославівна Фитьківський ліцей 10 12 IX
14 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 11,5 X
15 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 10 11,5 X
16 Квітчук Давид Андрійович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 9,5 XI
17 Левицька Вероніка Василівна Ліснотарновицький НВК 10 8 XII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Климковецький Маркіян Богданович Надвірнянська ліцей 11 34,25 I
2 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 30,5 II
3 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 23,5 III
4 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 22,75 III
5 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 22,5 III
6 Попович Неля Іванівна Делятинський ліцей №2 11 21 IV
7 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 11 20,75 V
8 Горішна Іванна Василівна Чорноославський ліцей 11 16 VI
9 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 15,25 VII
10 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 13 VIII
11 Кисляк Анастасія Миколаївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 11 IX
12 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 11 IX
13 Крук Софія Василівна Ліснотарновицький НВК 11 10 X
14 Клюшта Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 8,5 XI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top