JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 65 I
2 Стельмащук Давид Юрійович Надвірнянський ліцей 8 44 II
3 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківський ліцей 8 40 II
4 Штогрин Олег Ігорович Надвірнянський ліцей 8 37 III
5 Молитовник Павло Олегович Гаврилівський ліцей 8 36 IV
6 Бойко Олег Михайлович Ліснотарновицький НВК 8 33,5 V
7 Іваночко Вікторія Тарасівна Надвірнянський ліцей 8 33 VI
8 Хавлюк Інесса Романівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 33 VI
9 Андрушко Євгенія Ланчинська гімназія 8 32,5 VII
10 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 32 VII
11 Бакота Анастасія Василівна Фитьківський ліцей 8 31 VIII
12 Букатюк Христина Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 31 VIII
13 Худецький Володимир Тарасович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 31 VIII
14 Бень Олександр Миколайович Прикарпатський ВСЛ 8 30 IX
15 Кувік Соломія Ярославівна Делятинський ліцей №1 8 30 IX
16 Павлюк Єлизавета Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 28 X
17 Корчук Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 26 XI
18 Павлюк Софія Сергіїівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 26 XI
19 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 25 XII
20 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 8 25 XII
21 Сіщук Софія Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 23 XIII
22 Гайдаш Вікторія Василівна Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ ст. 8 23 XIII
23 Кепещук Юліана Михайлівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 21 XIV
24 Яремчук Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 21 XIV
25 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 20 XV
26 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 8 16 XVI
27 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 15 XVII
28 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 15 XVII
29 Дутчак Микола Дмитрович Цуцилівський НВК 8 14 XVIII
30 Начавило Артур Едуардович Делятинський ліцей №3 8 14 XVIII
31 Сотниченко Владислав Сергійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 14 XVIII
32 Стефанчук Юлія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 13 XIX
33 Тимчук Лілія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 13 XIX
34 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XIX
35 Остап'юк Тарас Черниківська ЗОШ І-ІІ ст. 8 12 XX
36 Брунько Олег Олексійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 11 XXI
37 Пліщук Сергій Іванович Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 9 XXII
38 Гунда Віталій Михайлович Білозоринська ЗОШ І-ІІ ст. 8 8 XXIII
39 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 8 6 XXIV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Риндич Юлія Василівна Надвірнянський ліцей 9 69 I
2 Кепещук Софія Петрівна Надвірнянський ліцей 9 67 II
3 Струк Аліна Юріївна Надвірнянський ліцей 9 64 II
4 Томин Яна Віктторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 56 III
5 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 50 III
6 Лесів Софія Віталіївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 44 III
7 Гуйтин Іван Васильович Переріслянський ліцей 9 41 III
8 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 36 IV
9 Гуменюк Анна Володимирівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 36 IV
10 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 35 V
11 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 33 VI
12 Боднар Ростислав Володимирович Переріслянський ліцей 9 32 VII
13 Козьмин Віталій Васильович Чорноославський ліцей 9 31 VIII
14 Демидюк Анастасія Тарасівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 30 IX
15 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 9 28 X
16 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 27 XI
17 Процак Євген Любомирович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 27 XI
18 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 26 XII
19 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 9 25 XIII
20 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 9 24 XIV
21 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 22 XV
22 Глинчак Дмитро Дмитрович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 22 XV
23 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 22 XV
24 Белдик Арсен Ігорович Ланчинська гімназія 9 22 XV
25 Семенюк Юлія Юріївна Делятинська гімназія 9 20 XVI
26 Дробницька Анна Андріївна Делятинський ліцей №3 9 19 XVII
27 Зельман Марёяна Русланівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 17 XVIII
28 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 16 XIX
29 Вацик Микола Васильович Зарічанський ліцей 9 15 XX
30 Чуфус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 13 XXI
31 Дердюк Віталія Василівна Делятинський ліцей №1 9 9 XXII
32 Мохналь Марія Сергіївна Ліснотарновицький НВК 9 3 XXIII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Капац Ілля Сергійович Надвірнянський ліцей 10 56 I
2 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 10 44 II
3 Косюк Валентина Орестівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 36 IV
4 Стахів Тарас Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 36 IV
5 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 35 V
6 Гоголь Альона Олексіївна Делятинський ліцей №3 10 32 VI
7 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 10 28 VII
8 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 24 VIII
9 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 23 XIX
10 Сидорук Соломія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 23 XIX
11 Одокій Павло Володимирович Гаврилівський ліцей 10 21 XX
12 Кадар Іван Іванович Прикарпатський ВСЛ 10 20 XXI
13 Мельник Валентин Русланович Волосівський ліцей 10 20 XXI
14 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 10 19 XXII
15 Гнатюк Назар Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 15 XXIII
16 Горшкальова Марія Ярославівна Фитьківський ліцей 10 15 XXIII
17 Ковалюк Максим Васильович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 14 XXIV
18 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 13 XXV
19 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 13 XXV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Антонюк Ярина Олегівна Надвірнянський ліцей 11 95 I
2 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 11 95 I
3 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 11 78 II
4 Янцюк Вікторія Василівна Надвірнянський ліцей 11 65 II
5 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 57 II
6 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 39 III
7 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківський ліцей 11 38 III
8 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 11 35 IV
9 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 32 V
10 Боднарук Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 11 31 V
11 Гуржій Христина Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 30 V
12 Савчук Віктор Володимирович Прикарпатський ВСЛ 11 28 VI
13 Дмитрук Марія Дмитрівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 26 VII
14 Ткачук Ігор Ілліч Чорнопотоківський ліцей 11 19 VIII
15 Обідняк Ельвіна Ярославівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 16 IX
16 Горішна Іванна Василівна Чорноославський ліцей 11 16 IX
17 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 11 13 X
18 Семенюк Наталія Михайлівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 12 X
19 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 11 8 XI
20 Хопта Іван Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 3 XII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top