JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балів (теор.)Кількість набраних балів (прак.)Кількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 30 60 90 I
2 Мороз Марія Богданівна Гаврилівський ліцей 10 21 65 86 II
3 Госедло Антоніна Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 15 70 85 II
4 Бевзюк Анастасія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 19 65 84 II
5 Гаврилюк Вероніка Миронівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 14 65 79 III
6 Миньо Катерина Михайлівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 14 60 74 III
7 Поташник Роман Миколайович Прикарпатський ВСЛ 10 11 40 51 IV
8 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 12 35 47 V
9 Цаб Даніела Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 16 30 46 VI
10 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 10 23 0 23 VII
11 Ковалюк Максим Васильович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 20 0 20 VIII
12 Петруняк Руслан Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 10 18 0 18 IX
13 Тимінська Роксолана Степанівна Чорнопотоківський ліцей 10 12 0 12 X

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балів (теор.)Кількість набраних балів (прак.)Кількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 34 80 114 I
2 Щерб'юк Соломія Чорноославський ліцей 11 37 70 107 II
3 Дисько Ілона Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 22 80 102 II
4 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 11 26 65 91 III
5 Насадюк Тетяна Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 23 65 88 III
6 Слободян Лідія Павлівна Делятинський ліцей №2 11 22 60 82 III
7 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянська ліцей 11 30 50 80 IV
8 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 25 40 65 IV
9 Сивінський Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 22 40 62 IV
10 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 11 28 0 28 V
11 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 21 0 21 VI-VII
12 Ткачук Ігор Ілліч Чорнопотоківський ліцей 11 21 0 21 VI-VII
13 Клюшта Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 19 0 19 VIII-IX
14 Римарук Діана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 19 0 19 VIII-IX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top