JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 37 I
2 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 30,5 II
3 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 8 29 II
4 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 28,5 II
5 Кобилянська Антоніна Русланівна Фитьківський ліцей 8 27,5 II
6 Гаврильчук Тетяна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 24 III
7 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 24 III
8 Олійник Адріана Дмитрівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 22,5 III
9 Співак Олександр Вікторович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 22,5 III
10 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 22 III
11 Матвіїв Назарій Тарасович Прикарпатський ВСЛ 8 22 III
12 Дутка Владислав Ярославович Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ ст. 8 22 III
13 Струк Аліна Юріївна Надвірнянський ліцей 8 21,5 III
14 Грицюк Марія Миколаївна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 20,5 III
15 Йосепчук Василь Богданович Ліснотарновицький НВК 8 20 III
16 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 20 III
17 Чубай Аліна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 19,5 III
18 Дубей Вадим Євгенійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 19 IV-VI
19 Міщук Ілона Романівна Надвірнянський ліцей 8 19 IV-VI
20 Твердохліб Сергій Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 19 IV-VI
21 Іванюк Ростислав Ігорович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 17,5 VII-X
22 Молдавчук Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 8 17,5 VII-X
23 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 17,5 VII-X
24 Остап'юк Юлія Іванівна Чорнопотоківський ліцей 8 17,5 VII-X
25 Федорак Олександр Степанович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 17 XI
26 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 8 16,5 XII-XIII
27 Уалич Христина Василівна Делятинський ліцей №2 8 16,5 XII-XIII
28 Яремчук Василь Юрійович Добротівська гімназія 8 16 XIV
29 Гуменюк Вероніка Богданівна Зарічанський ліцей ім. В. Яворського 8 15,5 XV
30 Чабан Віталій Ярославович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 15 XVI
31 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 8 14,5 XVII
32 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 13 XVIII
33 Семенюк Юлія Юріївна Делятинська гімназія 8 12,5 XIX
34 Меланюк Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 10 XX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 9 40 I
2 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 40 I
3 Остап'юк Василь Васильович Фитьківський ліцей 9 38 II
4 Капац Ілля Сергійович Надвірнянський ліцей 9 36 II
5 Колопенюк Олександр Віталійович Прикарпатський ВСЛ 9 35 II
6 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 34 II
7 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 34 II
8 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 9 33 III
9 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 32 III
10 Дячук Вікторія Чорнопотоківський ліцей 9 32 III
11 Мочарна Марія Іванівна Ліснотарновицький НВК 9 31 III
12 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 28 III
13 Миньо Катерина Михайлівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ СТ. 9 28 III
14 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 27 III
15 Мельник Владислав Русланович Волосівський ліцей 9 27 III
16 Мицко Богдана Михайлівна Добротівська гімназія 9 25 III
17 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 25 III
18 Госедло Антоніна Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 24 IV-VII
19 Грабовецький Василь Михайлович Цуцилівський НВК 9 24 IV-VII
20 Гринішак Софія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 24 IV-VII
21 Зубко Ольга Василівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 24 IV-VII
22 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 23 VIII-X
23 Петріщак Мар'яна Андріївна Делятинський ліцей №1 9 23 VIII-X
24 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 23 VIII-X
25 Сташко Соломія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 22 XI-XII
26 Григораш Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 9 22 XI-XII
27 Ковалюк А. В. Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 22 XIII
28 Бойчук Христина Анатоліївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 19 XIV-XVI
29 Глек Вікторія Ігорівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 19 XIV-XVI
30 Струц Марта Юріївна Делятинський ліцей №2 9 19 XIV-XVI
31 Яцків Юлія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 18 XVII-XIX
32 Ковалюк Максим Васильович Зарічанський ліцей ім. В. Яворського 9 18 XVII-XIX
33 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 18 XVII-XIX
34 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 17 XX
35 Михайлюк Анастасія Миколаївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 15 XXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 25 I
2 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 10 23 II
3 Мельник Діана Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 10 23 II
4 Слободян Лідія Павлівна Делятинський ліцей №2 10 22 II
5 Бондар Ростислав Володимирович Делятинський ліцей №3 10 21 III
6 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 21 III
7 Полатайко Марко Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 21 III
8 Осташук Вадим Тарасович Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 20 III
9 Косюк Іван Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 10 20 III
10 Гонтарюк Сніжана Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 18 IV
11 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 15 V-VI
12 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 10 15 V-VI
13 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 14 VII-X
14 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 14 VII-X
15 Савчук Віктор Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 14 VII-X
16 Ткач Ігор Чорнопотоківський ліцей 10 14 VII-X
17 Вацик Христина Зарічанський ліцей ім. В. Яворського 10 12 XI-XII
18 Вяхірева Ліда Чорноославський ліцей 10 12 XI-XII
19 Яновська Ольга Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 8 XIII-XIV
20 Іванюк Юліана Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 8 XIII-XIV
21 Римарук Діана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 7 XV-XVI
22 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський ліцей 10 7 XV-XVI
23 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 10 6 XVII

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельник Ірина Василівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 42 I
2 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський ліцей 11 38 II
3 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 11 37 II
4 Тимчук Марія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 30 III
5 Попович Євген Андрійович Фитьківський ліцей 11 26 III
6 Сташко Анастасія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 24 III
7 Дердюк Юлія Василівна Делятинський ліцей №1 11 21 IV-V
8 Охремчук Володимир Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 21 IV-V
9 Мигалюк Роксолана Василівна Делятинський ліцей №1 11 20 VI-VII
10 Фетько Христина Олександрівна Делятинський ліцей №3 11 20 VI-VII
11 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 11 19 VIII-IX
12 Іванишин Іванна Дмитрівна Гаврилівський ліцей 11 19 VIII-IX
13 Гаврильчук Назарій Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 18 X
14 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 11 17 XI
15 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 15 XII
16 Гуменюк Іванна Василівна Делятинський ліцей №2 11 14 XIII
17 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 12 XIV
18 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 8 XV
19 Лабенська Марія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 7 XVI
20 Угринчук Анастасія Василівна Переріслянський ліцей 11 6 XVII
21 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 4 XVIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top