JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Юрчак Мар'ян Михайлович Парищенська ЗОШ I-III ст. 9 87,3 I
2 Олійник Валентин Іванович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 84,7 II
3 Передерій Богдан Юрійович Волосівський ліцей 9 83,3 II
4 Гультай Давид Богданович Ліснотарновицький НВК 9 82,3 III
5 Харишак Павло Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 82,3 III
6 Домбровський Артем Павлович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 76 IV
7 Бенеш Дмитро Станіславович Фитьківський ліцей 9 74 V
8 Торб'як Віктор Васильович Гаврилівський ліцей 9 73,3 VI
9 Попович Михайло Любомирович Добротівська гімназія 9 69 VII
10 Лазорак Роман Романович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 67 VIII
11 Лозинський Любомир Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 65,3 IX
12 Малий Остап Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 65 X-XI
13 Матіюк Юрій Іванович Делятинський ліцей №3 9 65 X-XI
14 Легоняк Максим Віталійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 63,3 XII
15 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 62 XIII
16 Михальчук АндрІй Ярославович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 59,3 XIV
17 Цюрак Петро Петрович Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 54,3 XV
18 Ковальов Богдан Андрійович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 53,3 XVI
19 Коноваленко Юрій Віталійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 51,3 XVII
20 Питлюк Володимир Васильович Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 47 XVIII
21 Кузьмин Василь Іванович Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 41 XIX
22 Щербан Ярослав Ярославович Цуцилівський НВК 9 40,7 XX
23 Магура Дмитро Ігорович Переріслянський ліцей 9 40,3 XXI
24 Станіщук Володимир Дмитрович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 36 XXII
25 Кисляк Владислав Ірікович Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 32,3 XXIII
26 Калинчук Денис Федорович Делятинський ліцей №1 9 23 XXIV
27 Семчук Денис Михайлович Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5 XXV
28   Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 3,3 XXVI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гальчак Валентин Богданович Ліснотарновицький НВК 11 94 I
2 Маслій Руслан Васильович Гаврилівський ліцей 11 93,5 II
3 Гаврильчук Назарій Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 88,5 III
4 Христан Іван Васильович Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 72,5 IV
5 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківський ліцей 11 69 V
6 Ільків Дмитро Романович Волосівський ліцей 11 68 VI
7 Слюсарський Роман Андрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 60 VII
8 Кисляк Юрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 2,5 VIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top