JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 33,5 I
2 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 33,5 I
3 Ганиш Юліанна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 30,5 II
4 Боднарук Леся Любомирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 30 II
5 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 7 29,5 II
6 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 7 29,5 II
7 Грищук Вікторія Андріївна Делятинський ліцей №3 7 28 III
8 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 7 25 III
9 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 25 III
10 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 25 III
11 Станіщук Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 24,5 III
12 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 24 III
13 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 23,5 III
14 Слободян Андрій Васильович Гаврилівський ліцей 7 22,5 IV
15 Григораш Ілля Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 21,5 V
16 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 18,5 VI-VII
17 Худецький Олександр Олегович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 18,5 VI-VII
18 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 18 VIII-IX
19 Сіщук Софія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 18 VIII-IX
20 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 17 X
21 Багрійчук Аліна Тарасівна Фитьківський ліцей 7 16 XI
22 Кувік Соломія Ярославівна Делятинський ліцей №1 7 15,5 XII-XIII
23 Струк Тетяна Петрівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15,5 XII-XIII
24 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 7 15 XIV
25 Кузьмин Ярина Юріївна Саджавська ЗОШ I-III ст. 7 14,75 XV
26 Реміцька Тетяна Романівна Волосівський ліцей 7 13,5 XVI
27 Бакота Марія Степанівна Фитьківський ліцей 7 12 XVII-XVIII
28 Байдюк Христина Володимирівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 12 XVII-XVIII
29 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 10,5 XIX
30 Гайдаш Вікторія Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 10 XX

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 39,5 I
2 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 35,75 II
3 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 34,75 II
4 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 8 32 II
5 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 8 31,25 II
6 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 31,25 II
7 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 29,5 III
8 Струк Аліна Юріївна Надвірнянська ліцей 8 28,75 III
9 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 8 27,5 III
10 Гвоздянчук Вікторія Волосівський ліцей 8 25,25 III
11 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 25,25 III
12 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 25 III
13 Дячук Софія Володимирівна Делятинський ліцей №3 8 24,5 III
14 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 8 24,5 III
15 Ясінська Марія Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 24,25 III
16 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 8 23,5 IV-V
17 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 23,5 IV-V
18 Павлюк Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 23 VI
19 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 22,5 VII
20 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 20,25 VIII-IX
21 Дячук Андрій Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 20,25 VIII-IX
22 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 20 X
23 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 19,5 XI
23 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 19 XII
24 Савіляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 XIII
25 Кобилянська Антоніна Русланівна Фитьківський ліцей 8 17,75 XIV
26 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 15 XV
27 Павлюк Юлія Василівна Делятинська гімназія 8 14,25 XVI
28 Сенич Христина Василівна Надвірнянська гімназія №5 8 13,75 XVII
29 Кожушина Вікторія Богданівна Ліснотарновицький НВК 8 12,25 XVIII-XIX
30 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 12,25 XVIII-XIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківський ліцей 9 48 I
2 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянська ліцей 9 48 I
3 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянська ліцей 9 46,5 II
4 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянський ліцей 9 46,5 II
5 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянська ліцей 9 45 II
6 Ханенко Анна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 44,5 II
7 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 42 II
8 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 9 39,5 III
9 Хомяк Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 37,5 III
10 Базюк Мирослава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 35 III
11 Терентюк Іванна Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 35 III
12 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 34,5 III
13 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 9 33,5 III
14 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 32 III
15 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 29,5 IV
16 Петрів Аліна Михайлівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 29 V
17 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівська гімназія 9 28 VI-VII
18 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 28 VI-VII
19 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 26,5 VIII-IX
20 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 26,5 VIII-IX
21 Ільків Вікторії Волосівський ліцей 9 25,5 X
22 Бутрин Маряна Іванівна Делятинський ліцей №2 9 25 XI-XIII
23 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівський ліцей 9 25 XI-XIII
24 Малий Остап Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 25 XI-XIII
25 Волошинюк Михайло Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 23 XIV
26 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 22,8 XV
27 Байдюк Володимир Володимирович Прикарпатський ВСЛ 9 22,5 XVI
28 Михайлюк Анастасія Миколаївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 21 XVII
29 Василишин Діана Богданівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 20 XVIII
30 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 19,5 XIX
31 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 19 XX
32 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 13,5 XXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 10 54 I
2 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 52 II
3 Гуцуляк Діана Вассилівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 51,75 II
4 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянська ліцей 10 48,75 III
5 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 48,5 III
6 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 48 III
7 іваночко Даніель Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 44,25 III
8 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянська ліцей 10 44 III
9 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 43,5 III
10 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 43 III
11 Котулич Іванна Василівна Надвірнянська ліцей 10 42,5 III
12 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 10 40 III
13 Попович Неля Іванівна Делятинський ліцей №2 10 39,25 III
14 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 33 IV-V
15 Тріщук Богдан Волосівський ліцей 10 33 IV-V
16 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 10 31,75 VI
17 Ковалюк Любов Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 31 VII
18 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 10 30,75 VIII
19 Рудак Діана Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 10 29,5 IX
20 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 29,25 X
21 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 28 XI
22 Бакота Давид Іванович Переріслянський ліцей 10 27,25 XII
23 Джигіта Христина Андріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 21,5 XIII
24 Кисляк Анастасія Миколаївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 19,5 XIV
25 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 10 18,75 XV
26 Крук Софія Василівна Ліснотарновицький НВК 10 18,25 XVI
27 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 18 XVII
28 Бакота Уляна Іванівна Фитьківський ліцей 10 8,5 XVIII
29 Задорожна Сніжана Русланівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 7,25 XIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянська ліцей 11 43,75 I
2 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 40,5 II
3 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 39 II
4 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 38,5 II
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 35,5 III
6 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 33,75 III
7 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 31,5 III
8 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянська ліцей 11 30,75 III
9 Мельник Ірина Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 30,75 III
10 Тимчук Марія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 29,5 IV
11 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 28,75 V
12 Чернець Яна Волосівський ліцей 11 28,25 VI
13 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 27,25 VII
14 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 25 VIII
15 Міщук Вероніка Василівна Фитьківський ліцей 11 24,5 IX
16 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинський ліцей №3 11 23,75 X
17 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 22,5 XI
18 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 20,75 XII
19 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 19,5 XIII
20 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 11 17,25 XIV
21 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 13,5 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top