JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 46 I
2 Михайлюк Денис Тарасович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 33 II
3 Стельмащук Давид Юрійович Делятинський ліцей №1 7 33 II
4 Карманський Эвген Олегович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 31 II
5 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 28 III
6 Шваюк Денис Іванович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 28 III
7 Вірста Олександр Васильович Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 28 III
8 Іваночко Вікторія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 27 III
9 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 7 27 III
10 Брунько Олег Олексійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 26 III
11 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 26 III
12 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 25 III
13 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 7 20 III
14 Штогрин Олег Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 19 III
15 Порох Володимир Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 18 III
16 Багрійчук Аліна Тарасівна Фитьківський ліцей 7 16 IV-VI
17 Мочарна Вероніка Василівна Переріслянський ліцей 7 16 IV-VI
18 Григораш Ілля Романович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 7 16 IV-VI
19 Білоус Володимир Михайлович Гаврилівський ліцей 7 15 VII-IX
20 Слободян Андрій Васильович Гаврилівський ліцей 7 15 VII-IX
21 Бакото Марія-Домініка Степанівна Фитьківський ліцей 7 15 VII-IX
22 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 14 X
23 Ніколаєва Валепія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 10 XI-XII
24 Худецький Володимир Тарасович Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 10 XI-XII
25 Кметюк Аліна Василівна Добротівська гімназія 7 9 XIII-XIV
26 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 9 XIII-XIV
27 Онуфрак Микола Романович Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 8 XV-XVI
28 Хавлюк Іннеса Романівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 7 8 XV-XVI
29 Дмитрук Андрій Вікторович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 7 6 XVII-XIX
30 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 6 XVII-XIX
31 Пліщук Сергій Іванович Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 6 XVII-XIX
32 Марунчак Богдана Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 5 XX-XXI
33 Найда Соломія Ярославівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 5 XX-XXI
34 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 4 XXII
35 Гордіца Роман Миколайович Цуцилівський НВК 7 3 XXIII-XXIV
36 Легоняк Валентин Богданович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 3 XXIII-XXIV
37 Веприк Сніжана Михайлівна Цуцилівський НВК 7 2 XXV
38 Бойкович Павло Волосівський ліцей 7 1 XXVI-XXVIII
39 Іванишин Володимир Володимирович Максимецька ЗОШ I-II ст. 7 1 XXVI-XXVIII
40 Тимчук Лілія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 1 XXVI-XXVIII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Іванків Тарас Михайлович Надвірнянський ліцей 8 35 I
2 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 8 23 II
3 Міщук Ілона Романівна Надвірнянський ліцей 8 22 II
4 Риндич Юлія Василівна Надвірнянський ліцей 8 20,5 III
5 Лавринович Денис Русланович Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 13 IV
6 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 11 V
7 Томин Яна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 8,5 VI
8 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 6 VII
9 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 5,5 VIII
10 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 5 IX
11 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 8 4,5 X
12 Госедло Наталія Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 4 XI-XII
13 Ясінська Марія Василівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 4 XI-XII
14 Касіянчук Андрій Русланович Делятинська гімназія 8 3 XIII-XV
15 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 3 XIII-XV
16 Марущак Назар Олександрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 3 XIII-XV
17 Молдавчук Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 8 2,5 XVI
18 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 2 XVII-XIX
19 Мотрук Аліна Іванівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 2 XVII-XIX
20 Дудич Марина Степанівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 2 XVII-XIX
21 Будзак Михайло Михайлович Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XX-XXI
22 Василишин Назарій Васильович Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 8 1,5 XX-XXI
23 Порох Марія Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 1 XXII-XXV
24 Процак Євген Любомирович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 1 XXII-XXV
25 Демидюк Анастасія Тарасівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 1 XXII-XXV
26 Труфан Володимир Васильович Цуцилівський НВК 8 1 XXII-XXV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 37 I
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 9 29 II
3 Іванішак Ірина Василівна Добротівська гімназія 9 13 IV
4 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 6 V
5 Бевзюк Анастасія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 5 VI
6 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 4,5 VII
7 Терентюк Іванна Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 3 VIII-IX
8 Іваніщак Юрій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 3 VIII-IX
9 Одокій Павло Володимирович Гаврилівський ліцей 9 2 X-XIII
10 Ільків Вікторія Волосівський ліцей 9 2 X-XIII
11 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 9 2 X-XIII
12 Щербан Ангеліна Степанівна Цуцилівський НВК 9 2 X-XIII
13 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XIV-XVII
14 Гавалюк Євген Анатолійович Прикарпатський ВСЛ 9 1,5 XIV-XVII
15 Купчак Андрій Романович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XIV-XVII
16 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 1,5 XIV-XVII
17 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 1 XVIII
18 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 0,5 XIX-XXII
19 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XIX-XXII
20 Павлюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 0,5 XIX-XXII
21 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 0,5 XIX-XXII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грошовий Микола Петрович Надвірнянський ліцей 10 40 I
2 Середюк Назар Іванович Надвірнянський ліцей 10 33 II
3 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 10 26 III
4 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 10 23 III
5 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 10 5 IV
6 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ I-III ст. 10 3 V
7 Іваночко Даніель Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 2,5 VI
8 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 10 2 VII
9 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 10 1,5 VIII-IX
10 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 1,5 VIII-IX
11 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 1 X
12 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 0,5 XI-XIX
13 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 0,5 XI-XIX
14 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XI-XIX
15 Залозецький Віталій Васильович Делятинський ліцей №1 10 0,5 XI-XIX
16 Зорій Сніжанна Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 0,5 XI-XIX
17 Торбяк Іванна Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XI-XIX
18 Хопта Іван Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XI-XIX
19 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 0,5 XI-XIX
20 Хабайлюк Василь Миколайович Волосівський ліцей 10 0,5 XI-XIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 11 50 I
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 11 45 II
3 Іроденко Іванна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 7 IV
4 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 5 V
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 4 VI-VIII
6 Цицанюк Вадим Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 4 VI-VIII
7 Чернець Яна Ігорівна Волосівський ліцей 11 4 VI-VIII
8 Бутусін Леонід Олегович Прикарпатський ВСЛ 11 3 IX-XII
9 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 3 IX-XII
10 Міщук Вероніка Василівна Фитьківський ліцей 11 3 IX-XII
11 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 3 IX-XII
12 Калабайда Тетяна Петрівна Ліснотарновицький НВК 11 2 XIII-XVI
13 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 2 XIII-XVI
14 Мигалюк Ольга Любомирівна Делятинський ліцей №1 11 2 XIII-XVI
15 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 2 XIII-XVI

Коментарі   

0 #1 Іванків Тарас Михайл 04.12.2018, 15:24
Ура!!! Я виграв!
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top