JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Самборський Олексій Птрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 17 III
2 Голіней Юлія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 6 10 IV
3 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 6 9 V-VI
4 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 9 V-VI
5 Галик Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 8 VII-IX
6 Дем'янчук Олексій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 8 VII-IX
7 Романюк Михайло Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 8 VII-IX
8 Микитюк Елизавета Юріївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 6 X-XI
9 Ягнич Тарас Михайлович Саджавська ЗОШ I-III ст. 6 6 X-XI
10 Куєвда Влада Олександрівна Гаврилівський ліцей 6 5 XII
11 Гугляк Назар Миколайович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 6 4 XIII-XIV
12 Манів Єлизавета Василівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 6 4 XIII-XIV
13 Кінашевська Олеся Олексіївна Добротівська гімназія 6 3 XV
14 Матвіїшин Тетяна Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 2 XVI-XX
15 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 2 XVI-XX
16 Павлів Неоніла Назарівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 2 XVI-XX
17 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 2 XVI-XX
18 Стельмащук Анна Юріївна Делятинський ліцей №1 6 2 XVI-XX
19 Андрусяк Діана Петрівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 1 XXI-XXXVI
20 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківський ліцей 6 1 XXI-XXXVI
21 Вірста Денис Юрійович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 6 1 XXI-XXXVI
22 Голіней Софія Іванівна Добротівська гімназія 6 1 XXI-XXXVI
23 Гуцько Арсеній Андрійович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 6 1 XXI-XXXVI
24 Дричак Ірина Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 1 XXI-XXXVI
25 Жолобчук Владислава Дмитрівна Чорноославський ліцей 6 1 XXI-XXXVI
26 Клюшта Софія Павлівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 6 1 XXI-XXXVI
27 Кубриш Ганна Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 1 XXI-XXXVI
28 Лейбюк Інна Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 1 XXI-XXXVI
29 Попович Микола Миколайович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 6 1 XXI-XXXVI
30 Риндер Владислав Романович Делятинська гімназія 6 1 XXI-XXXVI
31 Романюк Владислав Волосівський ліцей 6 1 XXI-XXXVI
32 Синоверський Святослав Андрійович Переріслянський ліцей 6 1 XXI-XXXVI
33 Тимінський Михайло Іванович Чорнопотоківський ліцей 6 1 XXI-XXXVI
34 Попадинець Дмитро Васильович Делятинський ліцей №2 6 1 XXI-XXXVI
35 Гирилюк Дарина Віталіївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 6 0 XXXVII-XLI
36 Дисько Андрій Андрійович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 0 XXXVII-XLI
37 Ломпас Андрій Іванович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 0 XXXVII-XLI
38 Оленчук Руслана Юріївна Чорнопотоківський ліцей 6 0 XXXVII-XLI
39 Хопта Маргарита Миколаївна Делятинський ліцей №3 6 0 XXXVII-XLI

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 28 I
2 Григораш Ілля Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 26 II
3 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 25 II
4 Шваюк Денис Іванович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 24 II
5 Гордіца Роман Миколайович Цуцилівський НВК 7 19 III
6 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 19 III
7 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 19 III
8 Слободян Андрій Васильович Гаврилівський ліцей 7 17 III
9 Татарчук Ангеліна Андріївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 17 III
10 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 7 16 III
11 Мілінчук Тарас Вікторович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 16 III
12 Брунько Олег Олексійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 15 III
13 Андруняк Тарас Миколайович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 15 III
14 Ломайчук Андрій Олександрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 15 III
15 Худецький Станіслав Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 15 III
16 Кметюк Аліна Василівна Добротівська гімназія 7 14 III
17 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківський ліцей 7 14 III
18 Томин Анна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 14 III
19 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 13 IV-VI
20 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 7 13 IV-VI
21 Корж ВІасиль Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 13 IV-VI
22 Онуфрак Ольга Іванівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 12 VII-VIII
23 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 12 VII-VIII
24 Дмитрук Андрій Вікторович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 7 11 IX-X
25 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 7 11 IX-X
26 Вовчук Лілія Юріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 10 XI-XII
27 Бойкович Павло Волосівський ліцей 7 10 XI-XII
28 Втерковський Тадей Вікторович Переріслянський ліцей 7 9 XIII
29 Стасишин Валентина Василівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 7 8 XIV
30 Ференчук Маркіян Маркович Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 7 XV-XX
31 Федяк Антоніна віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 7 XV-XX
32 Кіндратюк Адріана Андріївна Фитьківський ліцей 7 7 XV-XX
33 Александрова Юліанна Леонідівна Делятинський ліцей №3 7 7 XV-XX
34 Реміцька Тетяна Волосівський ліцей 7 7 XV-XX
35 Карманський Євген Олегович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 7 XV-XX
36 Крайлюк Віталіна Василівна Чорноославський ліцей 7 6 XXI
37 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 5 XXII
38 Андріїв Соломія Петрівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 4 XXIII
39 Гонтарюк Назар Васильович Саджавська ЗОШ I-III ст. 7 3 XXIV

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Риндич Юлія Василівна Надвірнянський ліцей 8 20 I
2 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 18 II
3 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянський ліцей 8 16 III
4 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 8 10 IV
5 Лавринович Денис Русланович Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 8 V-VI
6 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 8 V-VI
7 Дячук Андрій Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 7 VII-IX
8 Ковалюк Анастасія Андріївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 7 VII-IX
9 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 7 VII-IX
10 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 8 6 X-XI
11 Іванюк Ростислав Ігорович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 6 X-XI
12 Дем'янів Марія Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 5 XII-XV
13 Мельник Христина Василівна Чорноославський ліцей 8 5 XII-XV
14 Федоришин Тетяна Василівна Гаврилівський ліцей 8 5 XII-XV
15 Юречко Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 5 XII-XV
16 Вовчук Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 4 XVI
17 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 3 XVII-XVIII
18 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 3 XVII-XVIII
19 Боднар Антоніна Миколаївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 2 XIX-XXIII
20 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 8 2 XIX-XXIII
21 Касіянчук Андрій Русланович Делятинська гімназія 8 2 XIX-XXIII
22 Пересипкіна Світлана Юріївна Делятинський ліцей №3 8 2 XIX-XXIII
23 Процак Євген Любомирович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 2 XIX-XXIII
24 Гладун Надія Павлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 1 XXIV-XXVII
25 Лазорук Ольга Богданівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 1 XXIV-XXVII
26 Лопатчук Іван Петрович Максимецька ЗОШ I-II ст. 8 1 XXIV-XXVII
27 Голіней Ігор Романович Ланчинський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 8 1 XXIV-XXVII
28 Твердохліб Ігор Волосівський ліцей 8 0 XXVIII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківський ліцей 9 34 I
2 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 9 23 II
3 Іванішак Ірина Василівна Добротівська гімназія 9 11 IV
4 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 9 V
5 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 9 8 VI-X
6 Андреєв Ростислав Юрійович Надвірнянський ліцей 9 8 VI-X
7 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівський ліцей 9 8 VI-X
8 Татарчук Валентин Андрійович Надвірнянський ліцей 9 8 VI-X
9 Христан Іван Васильович Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 8 VI-X
10 Гнатюк Назар Васильович Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 7 XI-XII
11 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 7 XI-XII
12 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 6 XIII
13 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 5 XIV
14 Глюздин Марія Романівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 3 XV
15 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 2 XVI-XXII
16 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 2 XVI-XXII
17 Григораш Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 2 XVI-XXII
18 Гринишак Софія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 2 XVI-XXII
19 Добротовська Яна Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 2 XVI-XXII
20 Мельник Іванна Іванівна Чорноославський ліцей 9 2 XVI-XXII
21 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 9 2 XVI-XXII
22 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 1 XXIII-XXVIII
23 Іваніщак Юрій Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 1 XXIII-XXVIII
24 Ільків Вікторія Волосівський ліцей 9 1 XXIII-XXVIII
25 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 1 XXIII-XXVIII
26 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 1 XXIII-XXVIII
27 Угорчук Микола Миколайович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 1 XXIII-XXVIII
28 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 0 XXIX-XXXII
29 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 0 XXIX-XXXII
30 Колопенюк Олександр Віталійович Прикарпатський ВСЛ 9 0 XXIX-XXXII
31 Лозинська Сніжана Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 0 XXIX-XXXII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Юлія Сергіївна Надвірнянський ліцей 10 20 I
2 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 10 13 II
3 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 9 IV
4 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 10 7 V
5 Романюк Андрій Миколайович Гаврилівський ліцей 10 6 VI
6 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 5 VII
7 Торбяк Іванна Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 4 VIII-IX
8 Серюга Валерія Валеріївна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 4 VIII-IX
9 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 10 3 X
10 Зубко Андрій Русланович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 1 XI-XIV
11 Марунчак Василина Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 10 1 XI-XIV
12 Рубінський Микола Впасильович Переріслянський ліцей 10 1 XI-XIV
13 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 1 XI-XIV
14 Насадюк Тетяна Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 0 XV-XVI
15 Вирстюк Дмитро Дмитрович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 0 XV-XVI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 11 28 I
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 11 27 II
3 Боднар Олег Васильович Надвірнянський ліцей 11 22 II
4 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 11 14 III
5 Голіней Юрій Юрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 13 III
6 Іванішак Іван Олексійович Делятинський ліцей №3 11 9 IV
7 Хабайлюк Василь Волосівський ліцей 11 8 V
8 Савчин Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 11 7 VI
9 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 6 VII
10 Синчишен Ярослав Андрійович Прикарпатський ВСЛ 11 5 VIII
11 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 3 IX-XII
12 Кисляк Ольга петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 3 IX-XII
13 Мельник Ірина Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 3 IX-XII
14 Павлюк Юліана Василівна Фитьківський ліцей 11 3 IX-XII
15 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 2 XIII-XIV
16 Левицький Маркіян Богданович Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 2 XIII-XIV
17 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 1 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top