JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 9 50 I
2 Гаврилюк Вероніка Мирославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 47 I
3 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянський ліцей 9 43 II
4 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 37 II
5 Одокій Павло Володимирович Гаврилівський ліцей 9 35 III
6 Дячук Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 9 34,5 III
7 Тимчук Ольга Романівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 34 III
8 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 28 III
9 Ханенко Анна Василівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 28 III
10 Гресько Ольга Русланівна Ланчинська гімназія 9 26 III
11 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 26 III
12 Романюк Ольга Тарасівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 25 IV
13 Остап'юк Василь Васильович Фитьківський ліцей 9 24 V-VI
14 Яковенко Андрій Михайлович Прикарпатський ВСЛ 9 24 V-VI
15 Гнатишин Андріана Ігорівна Делятинська гімназія 9 22 VII-VIII
16 Щербан Ангеліна Степанівна Цуцилівський НВК 9 22 VII-VIII
17 Сидорук Соломія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 21 IX
18 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 20 X-XII
19 Семянів Інеса Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 20 X-XII
20 Угорчук Микола Миколайович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 20 X-XII
21 Миньо Катерина Михайлівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 19 XIII-XV
22 Терентюк Іванна Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 19 XIII-XV
23 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 19 XIII-XV
24 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 18,5 XVI-XVII
25 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 18,5 XVI-XVII
26 Павлюк Ольга Волосівський ліцей 9 18 XVIII
27 Гоголь Альона Олексіївна Делятинський ліцей №3 9 17,5 XIX
28 Штогрин Мар‘ян Юрійович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 16 XX
29 Меланюк Юрій Юрійович Фитьківський ліцей 9 15,5 XXI
30 Волошинюк Михайло Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 15 XXII-XXIV
31 Романюк Віра Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 15 XXII-XXIV
32 Стрембецька Ольга Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 15 XXII-XXIV
33 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 14,5 XXV
34 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 12 XXVI-XXVII
35 Хімей Ліана Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 12 XXVI-XXVII
36 Романюк Христина Андріївна Верхньомайданська ЗОШ І-ІІ ст. 9 11 XXVIII
37 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 10 XXIX
38 Дубіщак Галина Іванівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 8 XXX
39 Сидорук Христина Дмитрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 6 XXXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянський ліцей 10 61 I
2 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 58 II
3 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 56 II
4 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 52 III
5 Куфрик Софія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 52 III
6 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 10 45 III
7 Соломон Роксолана Ярославівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 37 III
8 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 10 36 IV
9 Вервега Віталій Петрович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 35 V
10 Гуржій Христина Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 33 VI
11 Семенюк Наталія Михайлівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 22 VII
12 Жос Давід Станіславович Прикарпатський ВСЛ 10 18 VIII
13 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 10 17 IX
14 Сидорук Лілія Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 15 X

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 52 I
2 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 46 II
3 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 11 45 III
4 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 40 III
5 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 11 38 III
6 Клим'юк Святослав Богданович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 34 IV
7 Пирожук Ольга Романівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 30 V
8 Нагорняк Світлана Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 26 VI
9 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 24 VII
10 Степанюк Мар'яна Романівна Делятинський ліцей №3 11 23 VIII
11 Псуй Надія Володимирівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 16 IX

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top