JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

3 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Міщук Євгенія Василівна Фитьківський ліцей 3 27 I
2 Павлишин Аліса Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 26 II
3 Клюфінська Яна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 3 24,5 III
4 Зеленчук Софія Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 23 IV
5 Дидичин Владислава Василівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 3 22 V
6 Онуфрак Віталіна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 3 21,5 VI
7 Білоус Аріна Романівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 3 19,5 VII
8 Андріїв Вікторія Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 3 18 VIII
9 Завальнюк Тетяна Василівна Делятинська гімназія 3 18 VIII
10 Жога Олександр Степанович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 3 17,5 IX
11 Бондар Соломія Володимирівна Делятинський ліцей №3 3 16,5 X
12 Кецман Анастасія Володимирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 3 16,5 X
13 Павлик Давид Іванович Краснянська ЗОШ I-III ст. 3 15,5 XII
14 Стецюк Мар'ян Володимирович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 3 15 XIII
15 Федорак Денис Володимирович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 3 15 XIII
16 Вацик Любомир Богданович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 3 14,5 XIV
17 Глистюк Наталія Юріївна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 3 13,5 XV
18 Романюк Анастасія Петрівна Переріслянський ліцей 3 13,5 XV
19 Гайко Евеліна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 3 13 XVI
20 Сільчук Дарина Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 3 13 XVI
21 Гринів Тетяна Василівна Гаврилівський ліцей 3 12,5 XVII
22 Іванів Діана Іванівна Ліснотарновецький НВК 3 12,5 XVII
23 Пиндорак Євгенія Ігорівна Делятинський ліцей №2 3 11 XVIII
24 Попович Ангеліна Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 3 10,5 XIX
25 Жога Станіслав Олександрович Ліснотарновицький НВК 3 9,5 XX
26 Попович Денис Любомирович Делятинський ліцей №1 3 9,5 XX
27 Хопта Софія Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 3 9,5 XX
28 Мартинюк Елизавета Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 3 8 XXI
29 Носкова Дарина Андріївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 3 8 XXI
30 Маковійчук Дарина Володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 3 7,5 XXII
31 Ровенко Яна Олексіївна Цуцилівський НВК 3 7,5 XXII
32 Дідик Павло Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 7 XXIII
33 Остапюк Анна Василівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 3 6,5 XXIV
34 Мартинюк Уляна Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 3 6 XXV
35 Тимчук Тетяна Романівна Волосівський ліцей 3 5 XXVI
36 Полатайко Вероніка Романівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 3 4 XXVII
37 Ломпас Денис Андрійович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 3 3 XXVIII
38 Григорчук Богдан Сергійович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 3 2,5 XXIX
39 Василишин Інна МИхайлівна Чорнопотоківський ліцей 3 1 XXX

4 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Литвак Єлизавета Михайлівна Цуцилівський НВК 4 27 I
2 Бойко Сергій Іванович Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 4 24,5 II
3 Гіль Владислав Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 4 24 III
4 Кучеренко Юлія Володимирівна Делятинський ліцей №1 4 23 IV
5 Цюрак Арсен Тарасович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 23 IV
6 Гонтарук Каріна Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 4 21,5 V
7 Лук'яненко Марта Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 21 VI
8 Дирда Іванна Віталіївна Переріслянський ліцей 4 20 VII
9 Касіянчук Анастасія Дмитрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 4 20 VII
10 Пуня Назар Ігорович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 4 20 VII
11 Королевич Денис Олегович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 4 19,5 VIII
12 Начавило Єва Едуардівна Делятинський ліцей №3 4 19,5 VIII
13 Шпитко Інна Романівна Пасічнянська ЗОШ І ст. №2 4 19,5 VIII
14 Гайдаш Валерія Михайлівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 4 19 IX
15 Рудейчук Андріана Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 4 19 IX
16 Демидюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 4 19 IX
17 Бучковський Артем Олександрович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 4 18 X
18 Галюк Богдан Романович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 4 18 X
19 Попович Іван Андрійович Фитьківський ліцей 4 18 X
20 Залевська Квітослава Володимирівна Делятинський ліцей №2 4 17,5 XI
21 Реміцька Христина Романівна Волосівський ліцей 4 17,5 XI
22 Мочарна Софія Василівна Ліснотарновицький НВК 4 17 XII
23 Савчук Олександр Андрійович Парищенська ЗОШ I-III ст. 4 16,5 XIII
24 Семчук Максим Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 4 16,5 XIII
25 Цапей Софія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 4 16,5 XIII
26 Кіндратюк Христина Юріївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 4 16 XIV
27 Ткачук Софія Петрівна Чорнопотоківський ліцей 4 15,5 XV
28 Томин Євген Вікторович Мирненська ЗОШ І ст. 4 15,5 XV
29 Герба Богдан Васильович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 4 15 XVI
30 Лесь Мар'яна Петрівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 4 15 XVI
31 Синяк Марія Дмитрівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 4 14,5 XVII
32 Сойма Анастасія Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 4 14 XVIII
33 Хабайлюк Анжеліна Василівна Гаврилівський ліцей 4 14 XVIII
34 Полатайко Тетяна Романівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 4 13,5 XIX
35 Менів Ольга Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 4 12,5 XX
36 Демницька Діана Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 4 12 XXI
37 Мадараш Людмила Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 4 11,5 XXII
38 Павлюк Вікторія Ярославівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 4 10 XXIII
39 Андрусяк Надія Битківська ЗОШ І ст. №1 4 8,5 XXIV
40 Крайлюк Андрій Васильович Чорноославський ліцей 4 5,5 XXV

5 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Петлюк Андрій Михайлович Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 30 I
2 Квасняк Оксана Мар'янівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 26,75 II
3 Яремчук Євгенія Василівна Гаврилівський ліцей 5 26,75 II
4 Вірста Діана Андріївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 26 III
5 Шпинта Софія Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 5 24,5 IV
6 Кисляк Христина Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 5 24 V
7 Синяк Богдана Василівна Гвіздська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 23,75 VI
8 Дунець Віталій Ігорович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 23,5 VII
9 Демяечук Анастасія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 22,75 VIII
10 Кузюк Катерина Богданівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 22,5 IX
11 Глинчак Валентина Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 5 22,25 X
12 Костик Софія Остапівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 5 22 XI
13 Гнатишин Кароліна Тарасівна Делятинський ліцей №1 5 21 XII
14 Кернаджук Тимофій Петрович Черниківська ЗОШ I-II ст. 5 20,75 XIII
15 Приведенець Андрій Степанович Делятинська гімназія 5 20,75 XIII
16 Шологонюк Анастасія Тарасівна Фитьківський ліцей 5 20,75 XIII
17 Зінірук Мар"яна Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 20,5 XIV
18 Зубко Роман Романович Краснянська ЗОШ I-III ст. 5 20 XV
19 Яремчук Руслана Русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 5 19,5 XVI
20 Бойко Владислав Михайлович Надвірнянська гімназія №5 5 19,25 XVII
21 Двуліт Ольга Анатоліївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 5 19 XVIII
22 Джигринюк Розаліна Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 5 19 XVIII
23 Щерб'юк Владислав Михайлович Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 18,75 XIX
24 Осташ Антоніна Володимирівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 5 17,75 XX
25 Яремчук Марія Ігорівна Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 5 17,25 XXI
26 Гекманюк Вероніка Андріївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 5 17 XXII
27 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківський ліцей 5 16,75 XXIII
28 Микитюк Андрій Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 15,75 XXIV
29 Пристай Юлія Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 5 15,5 XXV
30 Рицар Владислава Захаріївна Ліснотарновицький НВК 5 13,5 XXVI
31 Яворський Захарій Олексійович Делятинський ліцей №2 5 13 XXVII

6 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Галик Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 21,5 I
2 Дричак Ірина Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 20,5 II
3 Кузів Вікторія Вікторівна Переріслянський ліцей 6 20,5 II
4 Голіней Юлія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 6 20,25 II
5 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 20 III
6 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 20 III
7 Сідляр Тетяна Володимирівна Гаврилівський ліцей 6 20 III
8 Пилипій Юлія Володимирівна Делятинський ліцей №2 6 19,5 IV
9 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 19,5 IV
10 Демянчук Софія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 19 V
11 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 19 V
12 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 18,5 VI
13 Стефанюк Анастасія Василівна Переріслянський ліцей 6 18,5 VI
14 Гугляк Назар Миколайович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 6 18 VII
15 Яремчук Мар'яна Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 6 18 VII
16 Манів Єлизавета Василівна Зарічанський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 6 18 VII
17 Вовчук Анастасія Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 6 17,5 VIII
18 Гирилюк Дарина Віталіївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 6 17,5 VIII
19 Глущук Софія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 6 17,5 VIII
20 Самборський Олексій Петрович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 6 17,5 VIII
21 Горук Вікторія Валентинівна Делятинський ліцей №3 6 17 IX
22 Кепещук Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 16,5 X
23 Романюк Святослав Волосівський ліцей 6 16,5 X
24 Бойчук Аліна Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 16 XI
25 Дерещук Софія Володимирівна Цуцилівський НВК 6 16 XI
26 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський НВК 6 16 XI
27 Лисак Яна Романівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 6 16 XI
28 Остап'юк Катерина Василівна Чорнопотоківський ліцей 6 16 XI
29 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 16 XI
30 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 6 15,5 XII
31 Придатко Валерія Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 15 XIII
32 Римарук Андріана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 6 15 XIII
33 Шестерняк Мар'яна Володимирівна Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 6 13,5 XIV
34 Герелишин Максим Михайлович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 6 13 XV
35 Каратніцька Анна Зеновіївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 6 9 XVI

7 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Ганиш Юліанна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 26 I
2 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 23,25 II
3 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 7 22,5 II
4 Николайчук Кароліна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 22,25 II
5 Павелюк Вікторія Михайлівна Гаврилівський ліцей 7 20,75 III
6 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 20 III
7 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 7 20 III
8 Білоус Софія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 7 19,5 IV
9 Осташук Анна Орестівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 19,5 IV
10 Багрійчук Аліна Тарасівна Фитьківський ліцей 7 18,75 V
11 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 7 18,5 VI
12 Бродович Софія Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 18,25 VII
13 Богатчук Анатолій Ігорович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 7 18 VIII
14 Грищук Вікторія Андріївна Делятинський ліцей І-ІІІ ст. №3 7 18 VIII
15 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 7 17,75 IX
16 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 7 17,75 IX
17 Стефанюк Ксенія Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 7 17,75 IX
18 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 17,5 X
19 Волошинюк Марія Миколаївна Ліснотарновицький НВК 7 17 XI
20 Гаврищук Вероніка Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 16,75 XII
21 Слободян Андрій Васильович Гаврилівський ліцей 7 16,75 XII
22 Ковальчишин Наталія Андріївна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 16,5 XIII
23 Клим'юк Дарина Іванівна Зарічанський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 7 16,25 XIV
24 Гуш Ксенія Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 16 XV
25 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 16 XV
26 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 15,5 XVI
27 Василаш Роман Волосівський ліцей 7 15,25 XVII
28 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 15 XVIII
29 Гуменяк Віталіна Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 15 XVIII
30 Івасюк Михайло Михайлович Делятинський ліцей №2 7 14,75 XIX
31 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 14,5 XX
32 Шаніна Анна Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 13,75 XXI
33 Яремчук Тетяна Василівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 13,25 XXII
34 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 13 XXIII
35 Іванишин Вікторія Ігорівна Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 7 13 XXIII
36 Гекманюк Діана Михайлівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 11,75 XXIV

8 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 23,5 I
2 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 22 II
3 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 8 21,5 III
4 Пилип"як Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 21,5 III
5 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 8 21,5 III
6 Дячук Софія Володимирівна Делятинський ліцей №3 8 20 IV
7 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 19 V
8 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 19 V
9 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 VI
10 Боднарук Аліна Андріївна Делятинський ліцей №2 8 18,5 VI
11 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 18 VII
12 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 8 17 VIII
13 Качанюк Мар'яна Василівна Ліснотарновицький НВК 8 17 VIII
14 Хопта Валентин Сергійович Надвірнянський ліцей 8 17 VIII
15 Бакай Богдан Васильович Делятинський ліцей №1 8 15,5 IX
16 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 15,5 IX
17 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 15 X
18 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 14 XI
19 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 14 XI
20 Романішак Євген Андрійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 8 14 XI
21 Глинчак Дмитро Дмитрович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 13,5 XII
22 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 8 13 XIII
23 Попович Леся Дмитрівна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 10 XIV
24 Гуш Яна Сергіївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 9 XV
25 Лопатчук Іван Петрович Максимецька ЗОШ І-ІІ ст. 8 8,5 XVI
26 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 8 XVII
27 Югас Ганна Василівна Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 2,25 XVIIІ

9 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 23,5 I
2 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 9 21,5 II
3 Гуцуляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 21,5 II
4 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 20,5 III
5 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 9 20 III
6 Терентюк Іванна Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 18,5 IV
7 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 18,5 IV
8 Буній Юлія Станіславівна Цуцилівський НВК 9 17,5 V
9 Волошинюк Михайло Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 17,5 V
10 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 17,5 V
11 Наумкіна Ніна Олегівна Делятинський ліцей №3 9 17,5 V
12 Гуш Ірина Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 17 VI
13 Христан Іван Васильович Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 16,5 VII
14 Струц Марта Юріївна Делятинський ліцей №2 9 16 VIII
15 Іваночко Олександр Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 15,5 IX
16 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 15,5 IX
17 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 15,5 IX
18 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 15,5 IX
19 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 15,5 IX
20 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 15 X
21 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 14,5 XI
22 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. 9 14,5 XI
23 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 14,5 XI
24 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 14 XII
25 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 13 XIII
26 Сидорук Соломія Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 13 XIII
27 Ільків Вікторія Волосівський ліцей 9 12 XIV
28 Романюк Христина Андріївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 12 XIV
29 Госедло Антоніна Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XV
30 Ленів Анна Юріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 9 10 XVI

10 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 25,5 I
2 Козак Лариса Іванівна Делятинський ліцей №2 10 24,8 II
3 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 24,5 II
4 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 23,5 III
5 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 10 23 III
6 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 10 22,6 III
7 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 22 III
8 Чуревич Софія Ярославівна Надвірнянський ліцей 10 21 IV
9 Котулич Іванна Василівна Надвірнянський ліцей 10 20,8 V
10 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 20,5 VI
11 Вяхірева Лідія Миколаївна Чорноославський ліцей 10 20 VII
12 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 10 19 VIII
13 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 18,8 IX
14 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 18,5 X
15 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 18,3 XI
16 Тріщук Богдан Волосівський ліцей 10 17,5 XII
17 Бакота Уляна Іванівна Фитьківський ліцей 10 17,4 XIII
18 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 17 XIV
19 Насадюк Тетяна Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 17 XIV
20 Микитюк Василь Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 15,8 XV
21 Мартинюк Ірина Тарасівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 15,5 XVI
22 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 15 XVII
23 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 14 XVIII
24 Годзюр Діана Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 13 XIX

11 к

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 31 I
2 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 11 30 II
3 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 29,5 II
4 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 28,9 III
5 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 27,5 III
6 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 27,25 III
7 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославський ліцей 11 27 III
8 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянський ліцей 11 26,75 IV
9 Попович Леся Володимирівна Фитьківський ліцей 11 26 V
10 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 11 25,9 VI
11 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 23,5 VII
12 Степанюк Мар'яна Романівна Делятинський ліцей №3 11 23,5 VII
13 Капчук Софія Ярославівна Делятинський ліцей №2 11 23 VIII
14 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинський ліцей №1 11 21,5 IX
15 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 21,3 X
16 Глинчак Софія Волосівський ліцей 11 20,5 XI
17 Дмитрук Олег Ярославович Ліснотарновицький НВК 11 19,25 XII
18 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 18,5 XIII
19 Дутчак Леся Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 18 XIV
20 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 15 XV
21 Яцюк Наталія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 14,75 XVI
22 Герба Богдана Володимирівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 14,5 XVII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top