JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Шовгенюк Христина Петрівна Надвірнянський ліцей 8 35 I
2 Мельник Тетяна Романівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 8 32 II
3 Пилип"як Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 30,5 II
4 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 26 III
5 Мочернюк Вікторія Василівна Ланчинська гімназія 8 25 III
6 Бариляк Назар Романович Надвірнянський ліцей 8 23 III
7 Дячук Інна Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 8 23 III
8 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 8 23 III
9 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 23 III
10 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 23 III
11 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 17,5 IV
12 Плотник Тетяна Миколаївна Делятинська гімназія 8 17 V
13 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 16,5 VI
14 Михайлюк Вероніка Іванівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 16 VII-VIII
15 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 16 VII-VIII
16 Яремчук Василь Юрійович Добротівська гімназія 8 14,5 IX
17 Козьмин Віталій Васильович Чорноославський ліцей 8 14 X-XI
18 Пирожук Христина Василівна Білозоринська ЗОШ І-ІІ ст. 8 14 X-XI
19 Гаврильчук Тетяна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 13,5 XII
20 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XIII
21 Петрик Сніжана Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 12 XIV-XVI
22 Крайлюк Інна Миколаївна Чорноославський ліцей 8 12 XIV-XVI
23 Козловський Андрій Васильович Добротівська гімназія 8 12 XIV-XVI
24 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 11 XVII
25 Киселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 8 10 XVIII-XIX
26 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 10 XVIII-XIX
27 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 9 XX-XXII
28 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 9 XX-XXII
29 Госедло Наталя Василівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 9 XX-XXII
30 Молдавчук Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 8 8,5 XXIII
31 Лопатчук Іван Петрович Максимецька ЗОШ I-II ст. 8 7,25 XXIV-XXV
32 Порох Марія Василівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 7,25 XXIV-XXV
33 Андріїв Марія Дмитрівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 7 XVI-XVIII
34 Вацик Микола Васильович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 7 XVI-XVIII
35 Процак Євген Любомирович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 7 XVI-XVIII
36 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 6,5 XXIX
37 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський ліцей 8 6 XXX-XXXI
38 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 6 XXX-XXXI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківський ліцей 9 49 I
2 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 9 46 II
3 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 33,5 II
4 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 30,5 II
5 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 28,5 III
6 Одокій Павло Володимирович Гаврилівський ліцей 9 28 III
7 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 26,5 III
8 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 26 III
9 Бойчук Ганна Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 24 III
10 Передрук Зоряна Ігорівна Фитьківський ліцей 9 21 III
11 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівський ліцей 9 20,5 IV
12 Павлюк Ольга Іванівна Волосівський ліцей 9 19 V
13 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 18 VI
14 Пасєка Вікторія Миколаївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 9 17,5 VII
15 Остап"юк Василь Васильович Фитьківський ліцей 9 15,5 VIII
16 Яремчук Вікторія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 15 IX-X
17 Мицко Богдана Михайлівна Добротівська гімназія 9 15 IX-X
18 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 14 XI-XII
19 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 14 XI-XII
20 Грабовецький Василь Михайлович Цуцилівський НВК 9 13 XIII
21 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 12 XIV-XVII
22 Гоголь Альона Олексіївна Делятинський ліцей №3 9 12 XIV-XVII
23 Мельник Марія Василівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 12 XIV-XVII
24 Петрів Аліна Михайлівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 12 XIV-XVII
25 Романюк Ольга Тарасівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XVIII
26 Рошканюк Андрій Любомирович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 11 XIX
27 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 9,5 XX
28 Христан Іван Васильович Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 8,5 XXI-XXIII
29 Яремчук Михайло Іванович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 9 8,5 XXI-XXIII
30 Підчимсаний Роман Степанович Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 8,5 XXI-XXIII
31 Остап'юк Вікторія Володимирівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 8 XXIV-XXV
32 Федорук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 8 XXIV-XXV
33 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 6,5 XXVI-XXVII
34 Талпаш Ольга Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 6,5 XXVI-XXVII
35 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 5,5 XXVIII-XXIX
36 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 5,5 XXVIII-XXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 10 49 I
2 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 10 48,5 I
3 Юречко Тетяна Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 47 II
4 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 10 46 II
5 Лавринович Анна Іванівна Надвірнянський ліцей 10 44 II
6 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 10 43,5 II
7 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 42 II
8 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянський ліцей 10 41,5 III
9 Чуревич Софія Ярославівна Надвірнянський ліцей 10 41 III
10 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 37,5 III
11 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 10 36,5 III
12 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківський ліцей 10 35,5 III
13 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 33 III
14 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 32 III
15 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 10 32 III
16 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 10 31,5 IV
17 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 27 V-VI
18 Струц Анна Володимирівна Делятинський ліцей №2 10 27 V-VI
19 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 10 25,5 VII
20 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 25 VIII
21 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський ліцей 10 22 IX
22 Дмитрук Марія Дмитрівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 21,5 X
23 Сивінський Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 17 XI
24 Кипещук Діана Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 16 XII
25 Залозецький Віталій Васильович Делятинський ліцей №1 10 13,5 XIII
26 Клюшта Діана Павлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 13 XIV
27 Хопта Іван Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 9,5 XV
28 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 5,5 XVI
29 Томин Тетяна Михайлівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 4 XVII
30 Грабівчук Христина Іванівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 3 XVIII
31 Передрук Владислав Богданович Переріслянський ліцей 10 2 XIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 11 44,5 I
2 Хім'як Максим Миколайович Надвірнянський ліцей 11 38,5 II
3 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 35 II
4 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 30,5 III
5 Ватрусенко Олександр Андрійович Надвірнянський ліцей 11 30,5 III
6 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 30 III
7 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 27,5 III
8 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 27,5 III
9 Чернець Яна Ігорівна Волосівський ліцей 11 26 III
10 Дутчак Назар Володимирович Прикарпатський ВСЛ 11 23,5 III
11 Гаврилюк Адріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 19,5 IV
12 Андрушко Сергій Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 18 V
13 Воробець Тарас Романович Гаврилівський ліцей 11 17 VI
14 Гаврилюк Ольга Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 16 VII
15 Грига Наталія Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 14 VIII-X
16 Нагорняк Світлана Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 11 14 VIII-X
17 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 14 VIII-X
18 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинський ліцей №1 11 13 XI
19 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 12 XII-XIV
20 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 12 XII-XIV
21 Попович Михайло Миколайович Парищенська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 12 XII-XIV
22 Угринчук Анастасія Василівна Переріслянський ліцей 11 4 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top