JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гладиш Христина Ростиславівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 118 I
2 Слободян Андрій Васильович Гаврилівський ліцей 8 110 II
3 Чубай Аліна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 110 II
4 Мельник Богдан Володимирович Надвірнянський ліцей 8 108 II
5 Ерстенюк Максим Ярославович Надвірнянський ліцей 8 105 II
6 Івасик Павло Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 98 III
7 Приймак Святослав Іванович Гаврилівський ліцей 8 96 III
8 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 94 III
9 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський ліцей №2 8 92 III
10 Наливайко Ярослав Дмитрович Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 91 III
11 Микула Іванна Романівна Фитьківський ліцей 8 88 IV
12 Павлюк Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 87 V
13 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 86 VI
14 Фелезюк Станіслав Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 85 VII
15 Патроняк Юлія Дмитрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 83 VIII
16 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 8 81 IX
17 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 81 IX
18 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 81 IX
19 Пуканюк Денис Русланович Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 79 X
20 Семенюк Юлія Юріівна Делятинська гімназія 8 73 X
21 Крайлюк Інна Михайлівна Чорноославський ліцей 8 73 XI
22 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 70 XII
23 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 68 XIII
24 Кіндратюк Євген Юрійович Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 67 XIV
25 Бот Віталіна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 62 XV
26 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 8 61 XVI
27 Сіщук Анастасія Андріївна Фитьківський ліцей 8 57 XVII
28 Дружинський Андрій Костянтинович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 54 XVIII
29 Букатюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 53 XIX
30 Панівник Михайло Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 53 XIX
31 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 50 XX
32 Янцюк Владислав Іванович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 49 XXI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Процик Любомир Миколайович Надвірнянський ліцей 9 118,5 I
2 Шкрум Юліан Володимирович Надвірнянський ліцей 9 118 I
3 Стасів Ольга Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 105,5 II
4 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 9 102 II
5 Лещенко Владислав Костянтинович Пнівська ЗОШ I-III ст. 9 100,5 II
6 Спасюк Володимир Михайлович Надвірнянський ліцей 9 89 III
7 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянський ліцей 9 87,5 III
8 Нищак Степан Михайлович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 86 III
9 Мицко Богдана Михайлівна Добротівська гімназія 9 85 III
10 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 9 83 III
11 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 82 III
12 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 9 79 IV
13 Пасічна Ольга Ігорівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 77 V
14 Оріщак Людмила Василівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 71 VI
15 Василишин Інна Віталіївна Чорнопотоківський ліцей 9 69 VII
16 Мороз Марія Богданівна Гаврилівський ліцей 9 67,5 VIII
17 Волошинюк Михайло Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 66 IX
18 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 66 IX
19 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 65,5 X
20 Жепало Ян Юрійович Прикарпатський ВСЛ 9 65,5 X
21 Йосипчук Ангеліна Андріївна Делятинський ліцей №2 9 65,5 X
22 Буній Владислава Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 61 XI
23 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 55,5 XII
24 Яремчук Роксолана Володимирівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 52 XIII
25 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 49 XIV
26 Михайлюк Анастасія Миколаївна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 48 XV
27 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 47 XVI
28 Боднар Тетяна Миколаївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 46 XVII
29 Шовгенюк Яна Іванівна Чорнопотоківський ліцей 9 44 XVIII
30 Озорович Христина Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 40 XIX
31 Приймак Богданна Андрыіївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 34 XX
32 Зінько Ольга Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 29 XXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Глуха Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 10 107 I
2 Товпашко Олеся Юріївна Делятинський ліцей №1 10 105 II
3 Купчак Юлія Ігорівна Надвірнянський ліцей 10 104 II
4 Іваночко Ольга Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 101 II
5 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 10 101 II
6 Лацко Анастасія Іванівна Надвірнянський ліцей 10 99 III
7 Іваночко Даніель Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 98 III
8 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 97 III
9 Осташук Анна Романівна Надвірнянський ліцей 10 93 III
10 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 10 91 III
11 Костик Ольга Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 10 87 IV
12 Гаманюк Віктор Ярославович Прикарпатський ВСЛ 10 77 V
13 Козак Лариса Іванівна Делятинський ліцей №2 10 77 V
14 Данилюк Максим Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 75 VI
15 Стасів Лідія Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 75 VI
16 Гладун Тетяна Святославівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 73 VII
17 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 10 71 VIII
18 Щербюк Соломія Василівна Чорноославський ліцей 10 71 VIII
19 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 69 IX
20 Михальчук Інна Андріївна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 10 69 IX
21 Бігун Михайло Романович Делятинський ліцей №2 10 67 X
22 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 63 XI
23 Гуржій Христина Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 62 XII
24 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 59 XIII
25 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 57 XIV
26 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівський ліцей 10 57 XIV
27 Обідняк Ельвіна Ігорівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 54 XV
28 Янко Яна Павлівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 50 XVI
29 Василишин Василь Васильович Чорнопотоківський ліцей 10 46 XVII
30 Кецман Євгенія Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 30 XVIII
31 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 26 XIX

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Возний Тарас Ігорович Надвірнянський ліцей 11 105 I
2 Кінаш Вікторія Михайлівна Надвірнянський ліцей 11 103,5 II
3 Хім'як Максим Миколайович Надвірнянський ліцей 11 103,5 II
4 Грицюк Анна-Діана Дмитрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 94,5 III
5 Міщук Вероніка Василівна Фитьківський ліцей 11 92 III
6 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 90 III
7 Гаврилюк Ольга Володимірівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 85 III
8 Голіней Юрій Юрійович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 83,5 III
9 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 81 IV
10 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 74 V
11 Гаврилюк Андріана Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 70,5 VI
12 Філіппов Станіслав Андрійович Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 68,5 VII
13 Яворський Андрій Романович Делятинський ліцей №2 11 62 VIII
14 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 58 IX
15 Вацик Олексій Сергійович Делятинський ліцей №2 11 52 X
16 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 47 XI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top