JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максим'юк Віктор Ярославович Ліснотарновицький НВК 7 55 I
2 Волочій Софія Богданівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 49,5 II
3 Білоус Володимир Михайлович Гаврилівський ліцей 7 45 II
4 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 42 II
5 Литвак Софія Михайлівна Переріслянський ліцей 7 41 II
6 Молитовник Павло Олегович Гаврилівський ліцей 7 37 III
7 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 36 III
8 Хмель Вероніка Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 35,75 III
9 Остап'юк Роман Романович Черниківська ЗОШ I-II ст. 7 34 III
10 Пліщук Сергій Іванович Лоївська ЗОШ I-III ст. 7 33,5 III
11 Шовгенюк Микола Дмитрович Чорнопотоківський ліцей 7 33 III
12 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 32,5 III
13 Несторак Лілія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 28 III
14 Федяк Антоніна Віталіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 27 IV
15 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 7 26,5 V
16 Ільків Руслан Юрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 25 VI-VII
17 Лесюк Любов Ярославівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 7 25 VI-VII
18 Грицюк Ірина Юріївна Саджавська ЗОШ I-III ст. 7 20 VIII
19 Кметюк Аліна Василівна Добротівська гімназія 7 19,5 IX
20 Білінкевич Ніна Русланівна Делятинський ліцей №3 7 19 X-XIII
21 Дудин Андрій Васильович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 19 X-XIII
22 Зеленчук Ольга Іванівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 19 X-XIII
23 Худецький Станіслав Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 19 X-XIII
24 Валуйська Марія Іванівна Чорнопотоківський ліцей 7 17,5 XIV
25 Гаманюк Захар Сергійович Каміннецька ЗОШ I-II ст. 7 15 XV
26 Пуканюк Софія Василівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 14 XVI
27 Дем'янчук Діана Ярославівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 7 13 XVII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянський ліцей 8 29 I
2 Томин Яна Віталіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 27 II
3 Федорчук Валентина володимирівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 8 24,5 IV
4 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 22 V-VI
5 Шовгенюк Йордана Василівна Надвірнянський ліцей 8 22 V-VI
6 Мороз Інна Сергіївна Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 20 VII
7 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 18,5 VIII
8 Абрат Юлія Василівна Переріслянський ліцей 8 18 IX
9 Федорчук Іванна Іванівна Добротівська гімназія 8 14 X
10 Дем'янчук Ірина Романівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 8 13,5 XI
11 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 12 XII-XIII
12 Мельник Анастасія Дмитрівна Надвірнянський ліцей 8 12 XII-XIII
13 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 11,5 XIV
14 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 11 XV
15 Мотрук Аліна Іванівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 9 XVI
16 Белдик Арсен Ігорович Ланчинська гімназія 8 7 XVII-XVIII
17 Наумчук Руслан Сергійович Прикарпатський ВСЛ 8 7 XVII-XVIII
18 Касіянчук Андрій Русланович Делятинська гімназія 8 6,5 XIX-XX
19 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 6,5 XIX-XX
20 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 6 XXI
21 Іваніщак Вікторія Володимирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 5,5 XXII
22 Труфан Володимир Васильович Цуцилівський НВК 8 5 XXIII-XXIV
23 Савуаляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 5 XXIII-XXIV
24 Зьола Юлія Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 4 XXV
25 Гандзюк Софія Дмитрівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 3,5 XXVI
26 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 8 3 XXVII-XXVIII
27 Пирожук Христина Василівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 8 3 XXVII-XXVIII
28 Дричак денис Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 2 XXIX-XXX
29 Твердохліб Ігор Русланович Волосівський ліцей 8 2 XXIX-XXX
30 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 1,5 XXXI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 9 28,5 III
2 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 20,5 IV
3 Басараб Олег Андрійович Надвірнянський ліцей 9 18 V
4 Александрова Діана Леонідівна Делятинський ліцей №3 9 16 VI
5 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівський ліцей 9 12,5 VII
6 Мицко Богдана Михайлівна Добротівська гімназія 9 11 VIII
7 Голіней Вероніка Степанівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 10,5 IX
8 Зубко Ольга Василівна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 9 10 X
9 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 9,5 XI
10 Городенко Віра Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 9 XII-XIII
11 Щербан Ангеліна Степанівна Цуцилівський НВК 9 9 XII-XIII
12 Дячук Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 9 8,5 XIV-XV
13 Космірак Назар Ігорович Прикарпатський ВСЛ 9 8,5 XIV-XV
14 Берчак Андрій Миколайович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 8 XVI-XIX
15 Кузьмин Мар'яна Юріївна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 8 XVI-XIX
16 Микитин Каміла Василівна Ланчинська гімназія 9 8 XVI-XIX
17 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 8 XVI-XIX
18 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська гімназія 9 7 XX-XXI
19 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 7 XX-XXI
20 Павлюк Ольга Іванівна Волосівський ліцей 9 6,5 XXII
21 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 6 XXIII
22 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 5,5 XXIV-XXVI
23 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 9 5,5 XXIV-XXVI
24 Угринчук Ольга Ігорівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 5,5 XXIV-XXVI
25 Бевзюк Анастасія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 5 XXVII-XXVIII
26 Горшкальова Марія Ярославівна Фитьківський ліцей 9 5 XXVII-XXVIII
27 Гуменюк Тарас Назарович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 4,5 XXIX
28 Гебеш Богдана Ігорівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 4 XXX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дем'янчук Олександр Романович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 27,5 III
2 Цапей Оксана Іванівна Надвірнянський ліцей 10 21,5 IV
3 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 10 16,5 V
4 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 10 10 VI
5 Данилюк Максим Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 8,5 VII
6 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 7 VIII
7 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 10 6,5 IX
8 Залозецький Віталій Васильович Делятинський ліцей №1 10 6 X-XI
9 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 10 6 X-XI
10 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 5,5 XII
11 Джигіта Христина Андріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 10 4 XIII
12 Зорій Сніжанна Михайлівна Ліснотарновицький НВК 10 3,5 XIV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 11 78 I
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 11 50,5 II
3 Мельник Ірина Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 21 IV
4 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський ліцей 11 20 V
5 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 16,5 VI-VII
6 Попович Євген Андрійович Фитьківський ліцей 11 16 VI-VII
7 Клим'юк Святослав Богданович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 13 VIII
8 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 9 IX
9 Дердюк Юлія Василівна Делятинський ліцей №1 11 7,5 X
10 Павлюк Юліана Андріївна Фитьківський ліцей 11 5 XI
11 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 4 XII
12 Дутчак Назар Володимирович Прикарпатський ВСЛ 11 3,5 XIII
13 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 3 XIV
14 Палійчук Іванна Іванівна Чорнопотоківський ліцей 11 1,5 XV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top