JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Лесів Софія Віталіївна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 8 42 I
2 Риндич Юлія Василівна Надвірнянський ліцей 8 40 II
3 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 8 36 III
4 Кепещук Софія Петрівна Надвірнянський ліцей 8 35 III
5 Мельник Анастасія Дмитрівна Надвірнянський ліцей 8 33,5 III
6 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 29 IV
7 Кіндратюк Євген Юрійович Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 27 V-VI
8 Савуляк Віолетта Миронівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 27 V-VI
9 Томин Яна Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 26 VII
10 Капанюк Ярослав Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 25 VIII
11 Берчак Богдана Миколаївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 24 IX-XI
12 Гуйтин Іван Васильович Переріслянський ліцей 8 24 IX-XI
13 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівський ліцей 8 24 IX-XI
14 Боднар Ростислав Володимирович Переріслянський ліцей 8 21,5 XII
15 Верстюк Іванна Юріївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 21 XIII-XIV
16 Зеленчук Марія Ярославівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 21 XIII-XIV
17 Васьківський Захар Русланович Делятинський ліцей №1 8 20 XV
18 Якименко Юліана Олегівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 8 19 XVI-XVII
19 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 19 XVI-XVII
20 Процак Євген Любомирович Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 18 XVIII
21 Гуменюк Анна Володимирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 13 XIX-XXI
22 Кочержук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 8 13 XIX-XXI
23 Мала Анна Василівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 8 13 XIX-XXI
24 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 12,5 XXII
25 Левицька Євгенія Андріївна Делятинський ліцей №2 8 12 XXIII-XXV
26 Марчинська Надія Юріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 12 XXIII-XXV
27 Яковіщук Максим Любомирович Добротівська гімназія 8 12 XXIII-XXV
28 Балабан Вікторія Василівна Фитьківський ліцей 8 11 XXVI-XXVIII
29 Береза Наталія Тарасівна Переріслянський ліцей 8 11 XXVI-XXVIII
30 Рудак Мар'яна Богданівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 11 XXVI-XXVIII
31 Белдик Арсен Ігорович Ланчинська гімназія 8 10 XXIX-XXXIII
32 Демидюк Анастасія Тарасівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 10 XXIX-XXXIII
33 Дробницька Анна Андріївна Делятинський ліцей №3 8 10 XXIX-XXXIII
34 Шкрум Юрій Юрійович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 8 10 XXIX-XXXIII
35 Волощук Сергій Русланович Стримбівська ЗОШ І-ІІ ст. 8 10 XXIX-XXXIII
36 Чубай Аліна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 9 XXXIV
37 Маланюк Інна Володимирівна Волосівський ліцей 8 8 XXXV
38 Зьола Юлія Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 7 XXXVI
39 Павлюк Юлія Василівна Делятинська гімназія 8 6 XXXVII
40 Лозинська Уляна Василівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 5,5 XXXVIII
41 Труфан Володимир Васильович Цуцилівський НВК 8 4 XXXIX

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 9 56 I
2 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 42 II
3 Гоголь Альона Олексіївна Делятинський ліцей №3 9 39 III
4 Гоцуляк Лілія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 34 III
5 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 33,5 III
6 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянський ліцей 9 31 IV
7 Романюк Ольга Тарасівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 30 V
8 Капац Ілля Сергійович Надвірнянський ліцей 9 29 VI
9 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 28,5 VII
10 Передрук Зоряна Ігорівна Фитьківський ліцей 9 28 VIII
11 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 25 IX
12 Сидорук Соломія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 22,5 X
13 Гнатишак Андріана Ігорівна Делятинська гімназія 9 21 XI
14 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 19 XII-XIII
15 Мельник Валентин Володимирович Волосівський ліцей 9 19 XII-XIII
16 Мицко Богдана Михайлівна Добротівська гімназія 9 18 XIV-XV
17 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 18 XIV-XV
18 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівський ліцей 9 17 XVI
19 Базюк Мирослава Іванівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 16 XVII-XIX
20 Гуменюк Тарас Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 9 16 XVII-XIX
21 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 16 XVII-XIX
22 Онуфрак Марія Іванівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 15 XX
23 Кадар Іван Іванович Прикарпатський ВСЛ 9 14 XXI-XXII
24 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 9 14 XXI-XXII
25 Маковійчук Вікторія Русланівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 13 XXIII
26 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 12 XXIV-XXV
27 Федорук Віталій Васильович Прикарпатський ВСЛ 9 12 XXIV-XXV
28 Сав'юк Марія Петрівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 11,5 XXVI
29 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 9 XXVII-XXVIII
30 Меланюк Юрій Юрійович Фитьківський ліцей 9 9 XVII-XXVIII
31 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 6 XXIX

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 10 80 I
2 Середюк Вікторія Романівна Надвірнянський ліцей 10 67,5 II
3 Юркевич Вікторія Андріївна Надвірнянський ліцей 10 62,5 II
4 Антонюк Ярина Олегівна Надвірнянський ліцей 10 58 II
5 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківський ліцей 10 58 II
6 Іроденко Андрій Андрійович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 49 III
7 Григораш Микола Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 48,5 III
8 Семенюк Наталія Михайлівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 10 43,5 III
9 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 38,5 III
10 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 38 III
11 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 35 III
12 Поливяний Філіпп Сергійович Прикарпатський ВСЛ 10 35 III
13 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський ліцей 10 26 IV
14 Данилюк Максим Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 25 V
15 Обідняк Евеліна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 24 VI
16 Гуржій Христина Петрівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 10 23,5 VII
17 Марунчак Василина Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 10 22 VIII-IX
18 Савчук Віктор Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 22 VIII-IX
19 Яремчук Валентин Русланович Бистрицька ЗОШ I-III ст. 10 21,5 X-XI
20 Чоботар Неля Миколаївна Делятинський ліцей №3 10 21,5 X-XI
21 Остап'юк Назарій Володимирович Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 19 XII
22 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 18,5 XIII-XIV
23 Горішна Іванна Василівна Чорноославський ліцей 10 18,5 XIII-XIV
24 Ткачук Ігор Ілліч Чорнопотоківський ліцей 10 17,5 XV
25 Кузюк Іван Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 17 XVI
26 Голіней Михайло Михайлович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 16,5 XVII
27 Іваніщак Денис Володимирович Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 14 XVIII
28 Боднарук Марія Михайлівна Делятинський ліцей №1 10 11 XIX-XXI
29 Дзебчук Надія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 11 XIX-XXI
30 Кисляк Юрій Васильович Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 11 XIX-XXI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Штогрин Станіслав Андрійович Надвірнянський ліцей 11 63 I
2 Попович Леся Володимирівна Фитьківський ліцей 11 54 II
3 Гаврилюк Андріана Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 11 51 II
4 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 47 III
5 Федорчак Валентина Валеріївна Гаврилівський ліцей 11 38 III
6 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 33 III
7 Бартошек Володимир Володимирович Гвіздська ЗОШ I-III ст. 11 31 IV
8 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 11 29,5 V
9 Дутчак Л. Т. Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 11 28 VI
10 Ватрусенко Олександр Андрійович Надвірнянський ліцей 11 25 VII
11 Хабайлюк Василь Миколайович Волосівський ліцей 11 24 VIII
12 Синчишин Ярослав Андрійович Прикарпатський ВСЛ 11 23 IX
13 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 22 X-XI
14 Козьмин М. І. Чорноославський ліцей 11 22 X-XI
15 Попович Є. А. Фитьківський ліцей 11 21 XII
16 Дяченко Тарас Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 11 20 XIII
17 Вацик Юлія Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 11 19 XIV
18 Вольвин Яна Ярославівна Делятинський ліцей №1 11 18 XV-XVI
19 Гаврилюк Ольга Волдимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 18 XV-XVI
20 Псуй Надія Володимирівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 17 XVII
21 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 15,5 XVIII
22 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 12,5 XIX
23 Степанюк Мар'яна Романівна Делятинський ліцей №3 11 12 XX
24 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 11 8 XXI
25 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 7 XXII-XXIII
26 Хопта Вікторія Богданівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 7 XXII-XXIII
27 Палійчук Іванна Іванівна Чорнопотоківський ліцей 11 3 XXIV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top