JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кузюк Катерина Богданівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 5 16,5 II
2 Вірста Діана Андріївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 16 II
3 Шпинта Софія Андріївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 5 15,75 III
4 Глинчак Валентина Іванівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 5 15,5 III
5 Яремчук Руслана Русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 5 15,25 III
6 Паньків Наталія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 5 14,75 III
7 Іроденко Вікторія Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 14,5 III
8 Дячук Марія Андріївна Чорнопотоківський ліцей 5 13,75 IV
9 Пилип'юк Марія Миколаївна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 5 13,75 IV
10 Огерук Катерина Степанівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 5 13,25 V
11 Гурмак Дарина Любомирівна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 5 13 VI
12 Петлюк Андрій Михайлович Пнівська ЗОШ I-III ст. 5 12,75 VII
13 Хімей Ангеліна Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 12,75 VII
14 Іваніщак Вікторія Ігорівна Делятинський ліцей №2 5 12,5 VIII
15 Ковальчук Вікторія Олегівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 5 12,5 VIII
16 Мельник Віра Юріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 12,25 IX
17 Костик Олександра Євгенівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 5 12 X
18 Михайлюк Вячеслав Федорович Делятинський ліцей №3 5 11,5 XI
19 Осташук Софія Орестівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 5 11 XII
20 Зубко Роман Романович Краснянська ЗОШ I-III ст. 5 10,25 XIII
21 Насадюк Софія Дмитрівна Ліснотарновицький НВК 5 10,25 XIII
22 Ткачук Дарина Віталіївна Саджавська ЗОШ I-III ст. 5 10 XIV
23 Кметюк Владислав Васильович Делятинський ліцей №1 5 9 XV
24 Янко Діана Любомирівна Добротівська гімназія 5 7,25 XVI
25 Лозинський Іван Миколайович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 5 6,25 XVII

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обруб'як Тарас Іванович Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 22 I
2 Голіней Юлія Юріївна Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 6 21 II
3 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 6 21 II
4 Гирилюк Дарина Віталіївна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 6 17,5 III
5 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 6 16 III
6 Савчук Антон Дмитрович Зеленська ЗОШ I-III ст. 6 15,5 III
7 Лавринович Катерина Любомирівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 6 15 III
8 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянський ліцей 6 14,5 III
9 Качало Соломія Олегівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 13 IV
10 Сідляр Тетяна Володимирівна Гаврилівський ліцей 6 11,5 V
11 Маковійчук Аліна Миколаївна Добротівська гімназія 6 11 VI
12 Гричанюк Каріана Михайлівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 6 10,5 VII
13 Якубів Олег Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 10 VIII
14 Марковецька Христина Ярославівна Ліснотарновицький НВК 6 9,5 IX
15 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська ЗОШ I-II ст. 6 9 X
16 Котюк Марія Петрівна Черниківська ЗОШ I-II ст. 6 8,5 XI
17 Міщук Божена Віталіївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 6 8,5 XI
18 Романюк Святослав Володимирович Волосівський НВК 6 6,5 XII
19 Хопта Маргарита Миколаївна Делятинський ліцей №3 6 6,5 XII
20 Божак Оксана Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 6 6 XIII
21 Гекманюк Назарій Іванович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 6 6 XIII
22 Данилюк Каріна Василівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 6 6 XIII
23 Римарук Андріана Любомирівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 6 6 XIII
24 Зелінська Юлія Віталіївна Цуцилівський НВК 6 5,5 XIV
25 Бойчук Аліна Миколаївна Фитьківський ліцей 6 4,5 XV
26 Гуменюк Василь Васильович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 4 XVI
27 Пасічна Діана Богданівна Делятинський ліцей №2 6 4 XVI
28 Лисак Яна Романівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 6 2 XVII
29 Бойчук Аліна Степанівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 6 1,5 XVIII

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Некрас Тетяна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 29,5 I
2 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківський ліцей 7 28,5 II
3 Слободян Андрій Васильович Гаврилівський ліцей 7 25 III
4 Ганиш Юліанна Петрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 22,5 III
5 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 7 22 III
6 Плохотінова Олександра Олександрівна Цуцилівський НВК 7 22 III
7 Микитюк Софія Василівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 7 20,5 III
8 Ославський Дмитро Миколайович Краснянська ЗОШ I-III ст. 7 20,5 III
9 Грищук Вікторія Андріївна Делятинський ліцей №3 7 20 III
10 Павлюк Єлизавета Тарасівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 7 19 IV
11 Михасюк Тетяна Василівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 7 18,5 V
12 Яворська Аліна Василівна Делятинська гімназія 7 18 VI
13 Остапюк Роман Романович Черниківська ЗОШ І-ІІ ст. 7 17,5 VII
14 Максимюк Віталія Миколаївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 17 VIII
15 Шпитко Ірина Тарасівна Пнівська ЗОШ I-III ст. 7 17 VIII
16 Боднарук Леся Любомирівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 7 16,5 IX
17 Яремчук Софія Русланівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 7 14,75 X
18 Білецька Соломія Любомирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 7 14 XI
19 Максимчук Тетяна Михайлівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 14 XI
20 Миколайчук Адріана Миколаївна Ліснотарновицький НВК 7 13,75 XII
21 Волочій Софія Андріївна Назавизівська ЗОШ I-III ст. 7 13 XIII
22 Голубко Олег Сергійович Білозоринська ЗОШ I-II ст. 7 13 XIII
23 Стельмащук Давид Юрійович Делятинський ліцей №1 7 13 XIII
24 Василаш Роман Ігорович Волосівський НВК 7 12,5 XIV
25 Татарчук Ангеліна Андріївна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 12 XV
26 Микитишин Назарій Юрійович Ланчинський ліцей ім. Ю. Шкрумеляка 7 11 XVI
27 Гуменюк Руслана Сергіївна Делятинський ліцей №2 7 10 XVII
28 Федак Тетяна Василівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 7 10 XVII
29 Яремук Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 10 XVII
30 Стельмащук Вікторія Василівна Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 7 9 XVIII
31 Андрушко Євгенія Юріївна Ланчинська гімназія 7 8 XIX
32 Стецюк Софія Орестівна Каміннецька ЗОШ I-II ст. 7 5,5 XX
33 Карманський Євген Олегович Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 7 5 XXI

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівський ліцей 8 27,5 I
2 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська ЗОШ I-III ст. 8 26 II
3 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянський ліцей 8 25,25 II
4 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська гімназія 8 23,75 III
5 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 8 23,75 III
6 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська ЗОШ I-III ст. 8 22,5 III
7 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 8 22 III
8 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 8 21,5 III
9 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 8 21 III
10 Гладиш Вікторія Володимирівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 8 20,25 IV
11 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 8 20 V
12 Чубай Аліна Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 17,5 VI
13 Данілова Аліна Миколаївна Делятинський ліцей №3 8 17,25 VII
14 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський НВК 8 17 VIII
15 Підхомна Тетяна Миколаївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 16,75 IX
16 Гаврильчук Тетяна Михайлівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 8 15,5 X
17 Космірак Христина Сергіївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 8 15,5 X
18 Кобилянська Антоніна Русланівна Фитьківський ліцей 8 15 XI
19 Боднар Ростислав Володимирович Переріслянський ліцей 8 14,5 XII
20 Стецюк Валерія Сергіївна Делятинський ліцей №2 8 14,5 XII
21 Вульчин Анна Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 8 12,5 XIII
22 Бойко Мар'яна Андріївна Краснянська ЗОШ I-III ст. 8 11 XIV
23 Марунчак Надія Михайлівна Парищенська ЗОШ I-III ст. 8 10,5 XV
24 Букатюк Богдана Романівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 10 XVI
25 Яковіщук Максим Любомирович Добротівська гімназія 8 8,5 XVII
26 Савка Вероніка Андріївна Білозоринська ЗОШ І-ІІ ст. 8 7,75 XVIII
27 Павлюк Юлія Василівна Делятинська гімназія 8 7,5 XIX
28 Мочарна Юлія Ігорівна Ліснотарновицький НВК 8 7,25 XX
29 Югас Ганна Василівна Бистрицька ЗОШ I-III ст. 8 5,25 XXI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 9 30 I
2 Мороз Марія Богданівна Гаврилівський ліцей 9 29,5 I
3 Гальчак Андріана Анатоліївна Цуцилівський НВК 9 26,5 II
4 Савчун Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 9 26,25 II
5 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 9 24,5 III
6 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 9 24 III
7 Копчук Аліна Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 23,75 III
8 Наумкіна Ніні Олегівна Делятинський ліцей №3 9 22,5 III
9 Бартосик Анна Романівна Делятинський ліцей №1 9 22,25 III
10 Гуцуляк Владислава Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 22,25 III
11 Боднар Вікторія Володимирівна Переріслянський ліцей 9 19,75 IV
12 Мицко Богдана Михайлівна Добротівська гімназія 9 19,25 V
13 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 9 19 VI
14 Грицюк Іванна Василівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 9 19 VI
15 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 9 19 VI
16 Вольвин Анастасія Миколаївна Делятинський ліцей №2 9 16,5 VII
17 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 9 15 VIII
18 Малий Остап Васильович Назавизівська ЗОШ I-III ст. 9 15 VIII
19 Гринишак Софія Василівна Гвіздська ЗОШ I-III ст. 9 14,5 IX
20 Домаровська Мар'яна Русланівна Ланчинська гімназія 9 14 X
21 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 9 14 X
22 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська ЗОШ I-II ст. 9 14 X
23 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська ЗОШ I-II ст. 9 12 XI
24 Гвоздянчук Ярослав Володимирович Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 9 11,75 XII
25 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 9,25 XIII
26 Ковцуняк Руслана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 8,75 XIV
27 Котвицька Іванна Юріївна Волосівський НВК 9 7 XV
28 Приймак Богдана Андріївна Верхньомайданська ЗОШ I-II ст. 9 5,5 XVI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівський ліцей 10 30 I
2 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська ЗОШ I-III ст. 10 29,5 II
3 Возна Яна Романівна Тисменичанська ЗОШ I-III ст. 10 29,25 II
4 Попович Неля Іванівна Делятинський ліцей №2 10 28,5 III
5 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 28 III
6 Семанюк Мар'яна Василівна Середньомайданська ЗОШ I-III ст. 10 28 III
7 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська ЗОШ I-III ст. 10 27,5 IV
8 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянський ліцей 10 27,25 V
9 Бондар Ростислав Володимирович Делятинський ліцей №3 10 26,25 VI
10 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 10 23 VII
11 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський НВК 10 21 VIII
12 Іваночко Даніель Васильович Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка 10 20,5 IX
13 Іващенко Анастасія Богданівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 17 X
14 Романіщак Уляна Богданівнав Зарічанський ліцей ім. Володимира Яворського 10 17 X
15 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 16 XI
16 Стельмах Кароліна Вікторівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 10 15,5 XII
17 Кисляк Анастасія Миколаївна Молодківська ЗОШ I-III ст. 10 15 XIII
18 Кушнірук Вікторія Володимирівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 10 14 XIV
19 Бакота Уляна Іванівна Фитьківський ліцей 10 11,5 XV

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківський ліцей 11 36,25 I
2 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 11 34,5 II
3 Максимюк Богдана Іванівна Надвірнянський ліцей 11 33 II
4 Пунак Валерія Іванівна Краснянська ЗОШ I-III ст. 11 31,75 III
5 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська ЗОШ I-III ст. 11 28,25 III
6 Воробець Тарас Романович Гаврилівський ліцей 11 27,5 IV
7 Попович Леся Володимирівна Фитьківський ліцей 11 27,5 IV
8 Чернець Яна Ігорівна Волосівський ліцей 11 25,5 V
9 Берчак Юліана Василівна Пасічнянська ЗОШ I-III ст. 11 20,5 VI
10 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський ліцей №2 11 18,5 VII
11 Вишенько Дмитро Ярославович Саджавська ЗОШ I-III ст. 11 18 VIII
12 Грицюк Анна-Діана Дмитрівна Лоївська ЗОШ I-III ст. 11 18 VIII
13 Фетько Христина Олександрівна Делятинський ліцей №3 11 17,5 IX
14 Псуй Надія Володимирівна Молодківська ЗОШ I-III ст. 11 14,5 X
15 Калабайда Тетяна Петрівна Ліснотарновицький НВК 11 12 XI

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top