JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

5 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Нагорняк Неля Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 5 31 I
2 Клюфінська Ольга Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 5 26 II
3 Шекель Софія Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 5 26 II
4 Романюк Аліна Петрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 5 25 II
5 Сербенюк Вікторія Володимирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 25 II
6 Лазоренко Ірина Олександрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 5 24 III
7 Гультай Ілона Михайлівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 5 23 III
8 Огерук Каріна Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 5 23 III
9 Пирожук Вероніка МИколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 5 23 III
10 Том'як Юлія Іванівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 5 23 III
11 Нечай Ольга Олександрівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 5 22 IV
12 Остап'юк Катерина Василівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 5 22 IV
13 Грабовецька Яна Роанівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 5 20 V
14 Процак Степан Степанович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 5 20 V
15 Лисак Яна Романівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 5 19 VI
16 Попович Микола Миколайович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 5 19 VI

6 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дідик Вікторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 6 43 I
2 Яремчук Софія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 6 42 II
3 Слободян Андрій Васильович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 6 35 III
4 Данилюк Соломія Іванівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 6 34 III
5 Василюк Марія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 6 33 III
6 Шковира Вікторія Вікторівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 6 33 III
7 Марчук Євгенія Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 6 31 III
8 Жукавський Василь Іванович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 6 30 III
9 Михайлюк Ніна Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 6 29 IV
10 Стельмащук Давид Юрійович Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 6 29 IV
11 Щербан Святослав Михайлович Цуцилівський  НВК 6 28 IV
12 Веприк Сніжана Михайлівна Цуцилівський  НВК 6 27 IV
13 Луців Андрій Ярославович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 6 24 IV
14 Стельмащук Вікторія Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 6 23 IV
15 Кушнірук Богдан Степанович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 6 22 IV
16 Зьола Ангеліна Ярославівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 6 20 IV
17 Пліщук Сергій Іванович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 6 17 V

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 45 I
2 Белдик Наталія Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 41 II
3 Струк Аліна Юріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 40 II
4 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 38 II
5 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 36 III
6 Лейбюк Крістіна Степанівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 34 III
7 Яворська Соломія Іванівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 7 33 III
8 Непеляк Марія Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 7 30 III
9 Глинчак Діана Андріївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 29 III
10 Марчинська Надія Юріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 29 III
11 Галич Христина Василівна Делятинський НВК 7 29 III
12 Федоришин Тетяна Михайлівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 28 IV
13 Грещук Вікторія Михайлівна Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 27 V
14 Тимчук Тетяна Іванівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 25 VI
15 Свідрук Марія Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 23 VII
16 Мала Анна Василівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 20 VIII
17 Савка Вероніка Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 19 IX

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 39 I
2 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 34 II
3 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 34 II
4 Остапюк Софія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 34 II
5 Гаврилаш Марія Михайлівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 34 II
6 Дячук ВІкторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 31 III
7 Щербан Ангеліна Степанівна Цуцилівський  НВК 8 31 III
8 Гуш Ірина Миколаївна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 30 III
9 Струк Марта Юріївна Делятинський НВК 8 29 III
10 Катрич Вікторія Богданівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 28 III
11 Дідик Назар Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 26 IV
12 Катрич Віталій Васильович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 8 26 IV
13 Луцюк Катерина Володимирівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 26 IV
14 Костенко Дарія Олександрівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 25 IV
15 Приймак Антоніна Віталіївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 25 IV
16 Яцків Юлія Володимирівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 25 IV
17 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 23 V
18 Сіщук Уляна Михайлівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 23 V
19 Христан Іван Васильович Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 22 V
20 Ільчук Михайло Михайлович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 19 V
21 Заремблюк Іван Дмитрович Надвірнянська ЗОШ-інтернат 8 12 VI

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Дричак Христина петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 43 I
2 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 43 I
3 Стельмащук Мар’яна Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 43 I
4 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 43 I
5 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 42 II
6 Кухарчук Мар'яна Володимирівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 41 II
7 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 41 II
8 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 41 II
9 Бенюк Аліна Андріївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 39 III
10 Питлюк Олег Васильович Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 38 III
11 Боднарук Марія М. Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 38 III
12 Кіндратюк Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 37 III
13 Чернова Іванна Володимирівна Цуцилівський  НВК 9 37 III
14 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 36 IV
15 Нижник Олег Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 36 IV
16 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 33 V
17 Гонтарю Сніжана І. Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 33 V

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 49 I
2 Попович Леся Володимирівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 46 II
3 Псуй надія Володимирівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 46 II
4 Воробець Тарас Романович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 42 II
5 Нагорняк Дмитро Миколайович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 42 II
6 Лазоренко Валентина Олександрівна Делятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 10 42 II
7 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 41 II
8 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський НВК 10 39 III
9 Семенюк Анна Ярославівна Делятинський НВК 10 38 III
9 Голіней Юрій Юрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 33 III
9 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 32 III

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Обідняк Діана Ігорівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 41 I
2 Голіней Наталія Миколаївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 37 II
3 Демидюк Марія Василівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 37 II
4 Гріздак Надія Петрівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 11 25 III
5 Синяк Ольга Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 24 III

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top