JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Кузюк Надія Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 30 I
2 Космірак Надія Дмитрівна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 24 II
3 Мороз Марія Богданівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 22 II
4 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 22 II
5 Михайлюк Анастасія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 21 II
6 Токар Тетяна Василівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 20,5 II
7 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 8 20 II
8 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 20 II
9 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 19,5 III
10 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 19 III
11 Філюк Соломія Михайлівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 18 III
12 Гринішак Софія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 17 III
13 Панкратова Діана Володимирівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 17 III
14 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 8 17 III
15 Максим'юк Христина Володимирівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 15,5 III
16 Зубко Ольга Василівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 15 III
17 Андрусяк Юлія Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 8 15 III
18 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 15 III
19 Мельничук Андрій Михайлович Прикарпатський ВСЛ 8 14 IV-VI
20 Гальчак Андріанна Анатоліївна Цуцилівський  НВК 8 14 IV-VI
21 Дячук Вікторія Василівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 8 14 IV-VI
22 Циб Даніела Вадимівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 13,5 VII-VIII
23 Куца Віра Олександрівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 13,5 VII-VIII
24 Григораш Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 8 13 IX-X
25 Гойсока Анатолій Сергійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 13 IX-X
26 Іконніков Олександр Леонідович Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 8 12,5 XI
27 Мицко Богдана Михайлівна Добротівський НВК 8 12 XII-XIV
28 Поташник Роман Миколайович Прикарпатський ВСЛ 8 12 XII-XIV
29 Бариляк Оксана Іванівна Волосівський НВК 8 12 XII-XIV
30 Олійник Анастасія Володимирівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 8 11 XV-XVI
31 Городенко Віра Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 11 XV-XVI
32 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 10 XVII-XVIII
33 Лукач Роман Вікторович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 8 10 XVII-XVIII
34 Якубчак Софія Богданівна Волосівський  НВК 8 9,5 XIX
35 Корнелюк Іван Романович Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 8,5 XX-XXI
36 Дідик Богдан Іванович Максимецька ЗОШ І-ІІІ ст. 8 8,5 XX-XXI
37 Бойчук Христина Анатоліївна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 8 8 XXII-XXIV
38 Бучак Анна Олегівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 8 XXII-XXIV
39 Ковалюк Андрій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 8 XXII-XXIV
40 Мельниченко Роман Андрійович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 8 7 XXV

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Зорій Сніжана Михайлівна Ліснотарновицький НВК 9 31 I
2 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 27 II
3 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 27 II
4 Бондар Ростислав Володимирович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 26,5 II
5 Костик Ольга Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 26,5 II
6 Шевченко Діана Іванівна Цуцилівський  НВК 9 26,5 II
7 Яновська Ольга Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 26 II
8 Тимечко Софія Олегівна Надвірнянський ліцей 9 24 II
9 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 9 23,5 III
10 Кюсюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 23,5 III
11 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 23 III
12 Яремчук Віталій Мирославович Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 23 III
13 Мельник Діана Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 22,5 III
14 Слободян Лідія Павлівна Делятинський НВК 9 22,5 III
15 Дричак Христина Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 22 III
16 Луців Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 22 III
17 Полатайко Марко Богданович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 22 III
18 Урбанович Діана Ельданізівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 22 III
19 Цомпель Софія Михайлівна Ліснотарновицький НВК 9 22 III
20 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 21,5 III
21 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 21 III
22 Римарук Діана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 21 III
23 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 9 21 III
24 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 20,5 IV
25 Боднар Надія Ярославівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 9 20 V-IX
26 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 20 V-IX
27 Онуфрак Галина Тарасівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 20 V-IX
28 Осташук Вадим Тарасович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 20 V-IX
29 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 20 V-IX
30 Каралаш Ярослав Іванович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 19 X-XI
31 Петруняк Микола Ігорович Добротівський НВК 9 19 X-XI
32 Максим' юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 18 XII
33 Лахманюк Мар'ян Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 17,5 XIII-XIV
34 Тріщук Богдан Ігорович Волосівський  НВК 9 17,5 XIII-XIV
35 Пітчук Ірина Анатоліївна Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 17 XV
36 Дзебчук Микола Юрійович Максимецька  ЗОШ I-II ст. 9 16,5 XVI
37 Гречанюк Христина Дмитрівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 16 XVII-XIX
38 Насадюк Іванна Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 16 XVII-XIX
39 Космірак Уляна Сергіївна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 16 XVII-XIX
40 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 15,5 XX
41 Бандура Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 15 XXI-XXII
42 Марунчак Василина Василівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 15 XXI-XXII
43 Левко Данило Олександрович Прикарпатський ВСЛ 9 14 XXIII
44 Ткачук Роксолана Любомирівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 13,5 XXIV
45 Кузьмич Анна Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 11,5 XXV
46 Дяків Михайло Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 9 10,5 XXVI
47 Онуфрак Андріана Миколаївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 6,5 XXVII

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 37,3 I
2 Смеречук Адам Миколайович Надвірнянський ліцей 10 27,1 II
3 Гринішак Інна Дмитрівна Надвірнянський ліцей 10 26,8 II
4 Грицюк Володимир Васильович Надвірнянський ліцей 10 26,8 II
5 Іванишин Іванна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 10 25,5 II
6 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 20,75 III
7 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 19,8 III
8 Дудура Денис Володимирович Прикарпатський ВСЛ 10 19,2 III
9 Попович Євген Андрійович Фитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 18,7 III
10 Глинчак Софія Ярославівна Волосівський  НВК 10 18,45 III
11 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 10 14,7 IV
12 Фетько Христина Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 14,1 V
13 Павлюк Юліанна Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 13,2 VI
14 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 13,1 VII
15 Гаврилюк Ольга Володимирна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 12,2 VIII
16 Сташко Анастасія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 11,95 IX
17 Мигалюк Роксолана Василівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 10 11,4 X
18 Грицюк Діана-Анна Дмитрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 11,2 XI
19 Гуменюк Андріана Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 11,15 XII
20 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 10,15 XIII
21 Дем'янець Йордана Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 10 10 XIV
22 Ріпа Лілія Миколаївна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 10 7,65 XV
23 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 7,6 XVI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 37 I
2 Мельник Яна Володимирівана Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 11 35 II
3 Воробець Стелла Іванівна Надвірнянський ліцей 11 31 II
4 Хопта Анастасія Тарасівна Надвірнянський ліцей 11 30 II
5 Чіх Богдан Іванович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 30 II
6 Максимишин Тетяна Олегівна Ліснотарновицький НВК 11 29 III
7 Василенко Софія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 25 III
8 Голіней Наталія Миколаївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 25 III
9 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 11 24 III
10 Плошенко Тетяна Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 23 III
11 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 22 III
12 Бігун Вікторія Михайлівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 11 21 III
13 Шовгенюк Людмила Миколаївна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 20 III
14 Атаманюк Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 19 IV-V
15 Томин Ірина Іванівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 19 IV-V
16 Герелишин Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 18 VI-VII
17 Щербата Ірина Іванівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 18 VI-VII
18 Лавринович Уляна Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 17 VIII-IX
19 Соколюк Любомир Миколайович Прикарпатський ВСЛ 11 17 VIII-IX
20 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 16 X
21 Кіндратюк Ліна Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 14 XI
22 Марчук Антоніна Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 12 XII
23 Михайлюк Юлія Тарасівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 11 XIII
24 Мельник Ірина Дмитрівна Волосівський  НВК 11 8 XIV-XVI
25 Пленюк Станіслав Романович Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 8 XIV-XVI
26 Гріздак Надія Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 11 8 XIV-XVI
27 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 7 XVII
28 Трачук Володимир Анатолійович Надвірнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. 11 4 XVIII

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top