JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Андрусяк Олег Васильович Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 92 I
2 Шовгенюк Микола Іванович Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 82 II
3 Прокоп'юк Степан Орестович Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 80,5 II
4 Петах Богдан Тарасович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 80,5 II
5 Романюк Андрій Миколайович Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 78 III
6 Легоняк Максим Віталійович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 9 75 III
7 Качанюк Олег Васильович Ліснотарновицький НВК 9 70,5 III
8 Передерій Богдан Юрійович Волосівський  НВК 9 67 IV
9 Зубко Андрій Русланович Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 61,5 V
10 Олійник Валентин Іванович Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 60 VI
11 Домбровський Артем Павлович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 59,5 VII
12 Савіцький Максим Дмитрович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 59 VIII
13 Ковальнівський Богдан Ігорович Надвірнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 9 58,5 IX
14 Малий Остап Васильович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 58 X
15 Федорович Валентин Іванович Цуцилівський  НВК 9 56,5 XI
16 Турчиняк Денис Мирославович Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 56 XII
17 Ужитчак Владислав Васильович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 55,5 XIII
18 Михальчук Андрій Ярославович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 54 XIV
19 Романів Микола Романович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 52,5 XV
20 Левицький Володимир Мирославович Білоославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 51,5 XVI
21 Христан Іван Васильович Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 51 XVII
22 Кузьмин Андрій Андрійович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 49,5 XVIII
23 Петрук Євген Романович Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 47,5 XIX
24 Гунда Юрій Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 46 XX
25 Гринішак Андрій Васильович Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 43,5 XXI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хопта Ігор Романович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 90 I
2 Остап'юк Богдан Степанович Ліснотарновицький НВК 11 80 II
3 Хопта Назарій Володимирович Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 77,5 II
4 Ільків Дмитро Романович Волосівський  НВК 11 73,5 III
5 Андрійчук Михайло Іванович Саджавська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 73,5 III
6 Остапюк Петро Богданович Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 72,5 III
7 Кінаш Вадим Вікторович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 62 IV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top