JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Назад до протоколів

Назад до протоколів

7 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Скородольникова Юлія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 7 36,75 I
2 Кипещук Вікторія Ігорівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 7 36,25 I
3 Федорчук Валентина Володимирівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 7 35,75 II
4 Павлюк Юлія Михайлівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 7 34,75 II
5 Пилипяк Богдан Володимирович Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 34,25 II
6 Міщук Ілона Романівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 32,5 III
7 Поп'юк Божена Віталіївна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 7 32,5 III
8 Тарасюк Христина Ігорівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 7 31,25 III
9 Мельник Анастасія Дмитрівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 30,25 III
10 Пирожук Христина Василівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 7 30,25 III
11 Гошівська Анастасія Мар'янівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 7 29,75 III
12 Кіселюк Марія Іванівна Делятинський НВК 7 29,75 III
13 Бойчук Аліна Володимирівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 7 29,25 III
14 Куєвда Вікторія Олександрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 7 29 III
15 Гвоздянчук Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 7 28,75 III
16 Капанюк Ярослав Ігорович Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 7 28,75 III
17 Ковальчук Юлія Ярославівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 7 28,25 III
18 Синяк Данило Андрійович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 7 28,25 III
19 Гугляк Ірина Іванівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 7 28 IV
20 Федорчук Іванна Іванівна Добротівський НВК 7 28 IV
21 Плитус Андрій Володимирович Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 7 28 IV
22 Бакай Богдан Васильович Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 7 27,75 V
23 Крук Давид Олегович Ліснотарновицький НВК 7 27,75 V
24 Молдавчук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 7 27,75 V
25 Мороз Іванна Сергіївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 7 27 VI
26 Ломпас Христина Василівна Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 24,75 VII
27 Дячук Андрій Володимирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 24,25 VIII
28 Ясінська Марія Василівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 7 23,5 IX
29 Тороус Софія Сергіївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 22,5 X
30 Бариляк Назар Романович Цуцилівський  НВК 7 21,75 XI
31 Волощук Анастасія Любомирівна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 7 21,5 XII
32 Легоняк Сніжана Михайлівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 7 21,5 XII
33 Федорів Іванна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 7 21,5 XII
34 Данілова Аліна Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 7 21,25 XIII
35 Марунчак Андріана Сергіївна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 7 20,75 XIV
36 Юрчук Валерія Любомирівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ Іст. 7 19,5 XV
37 Олексюк Тетяна Богданівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 7 18 XVI
38 Парфанович Юлія Романівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 7 9 XVII

8 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Василишин Михайло Михайлович Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 49,5 I
2 Савчук Сергій Сергійович Надвірнянський ліцей 8 45,15 II
3 Гавринюк Аліна Богданівна Надвірнянський ліцей 8 44 II
4 Александрова Діана Леонідівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 8 41,5 II
5 Овчаренко Ілона Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 40,15 II
6 Стефак Анастасія Михайлівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 8 35 III
7 Базюк Мирослава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 8 33,35 III
8 Мандзюк Тетяна Іванівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 8 31,75 III
9 Вишенько Марія Ігорівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 8 30,5 III
10 Якубів Наталія Володимирівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 8 29,5 III
11 Гуменюк Надія Миколаївна Надвірнянський ліцей 8 28,25 III
12 Селезінка Людмила Василівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 8 27,5 III
13 Петрів Аліна Михайлівна Пнівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8 27,25 III
14 Цапей Юлія Миколаївна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 8 26,5 III
15 Мочерняк Богдан Андрійович Прикарпатський ВСЛ 8 26 III
16 Дунець Оксана Вікторівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 25,5 III
17 Марковецький Денис Ярославович Ліснотарновицький НВК 8 25,25 III
18 Гараздюк Тетяна Любомирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 8 25 IV
19 Грицюк Іванна Василівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 8 25 IV
20 Токар Тетяна Ваксилівна Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 8 25 IV
21 Ханенко Анна Василівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 8 25 IV
22 Михайлюк Анастасія Миколаївна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 8 24,35 V
23 Бутрин Маріанна Іванівна Делятинський НВК 8 24 VI
23 Бартосик Анна Романівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 8 23,5 VII
24 Нагорняк Діана Богданівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 8 23,5 VII
25 Складановська Аліна Русланівна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 8 23 VIII
26 Гаврильчук Андрій Іванович Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 8 22,85 IX
27 Ковальчук Кароліна Романівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 8 21 X
28 Дубіщак Діана Василівна Битківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 8 19,5 XI
29 Рабінчак Андрій Миколайович Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 8 18,1 XII
30 Балабан Вероніка Тарасівна Добротівський НВК 8 17,75 XIII
31 Кокоріна Діана Дмитрівна Стримбівська  ЗОШ I-II ст. 8 17,25 XIV
32 Ільків Вікторія Андріївна Волосівський  НВК 8 16 XV
33 Романюк Христина Андріївна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 8 11,5 XVI
34 Вацик Діана Валентинівна Делятинська ЗОШ І-ІІ ст. 8 10 XVII

9 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Хабайлюк Христина Василівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 43,75 I
2 Одокій Іванна Володимирівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 9 39 II
3 Аркуша Христина Андріївна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 9 38 II
4 Шкрум Соломія Миколаївна Надвірнянський ліцей 9 37,5 III
5 Грабівчук Владислава Іванівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 36,5 III
6 Лацко Анастасія Іванівна Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 9 36,25 III
7 Мацьків Ірина Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 9 36 III
8 Гуцуляк Діана Василівна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 9 34,25 III
9 Депутат Денис Богданович Надвірнянський ліцей 9 34,25 III
10 Гонтарюк Сніжана Іванівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 9 33,75 III
11 Гурська Анна Орестівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 33,5 III
12 Возна Яна Романівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 9 33,25 III
13 Бойчук Вероніка Степанівна Надвірнянський ліцей 9 32,75 III
14 Іваночко Даніель Васильович Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 31,75 III
15 Палійчук Марія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 9 31,75 III
16 Попович Неля Іванівна Делятинський НВК 9 31,75 III
17 Чоботар Неля Миколаївна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 9 31,5 III
18 Іваночко Євгенія Михайлівна Ланчинська  ЗОШ I-II ст. 9 31,25 III
19 Ковалюк Любов Сергіївна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 9 30,25 III
20 Мариневич Софія Богданівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 9 28,25 IV
21 Косюк Іван Ігорович Бистрицька  ЗОШ I-III ст. 9 28 V
22 Луцюк Владислав Васильович Волосівський  НВК 9 27,75 VI
23 Городенко Тарас Михайлович Ліснотарновицький НВК 9 26,75 VII
24 Дем'янець Сніжанна Володимирівна Цуцилівський  НВК 9 26,75 VII
25 Гріздак Тетяна Василівна Надвірнянська ЗОШ-інтернат 9 26 VIII
26 Рудак Діана Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 9 26 VIII
27 Молдавчук Валентина Володимирівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 9 25,5 IX
28 Філюк Антоніна Іванівна Черниківська  ЗОШ I-II ст. 9 25,25 X
29 Луців Оксана Ярославівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №4 9 25 XI
30 Вихірєва Лідія Миколаївна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 9 23,5 XII
31 Максим'юк Олеся Василівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 9 23,25 XII
32 Олійник Тетяна Андріївна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 9 22,25 XIII
33 Жигалюк Юлія Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 9 18,5 XIV
34 Пирожук Вікторія Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 9 18,25 XV
35 Підчимсана Юлія Ярославівна Назавизівська  ЗОШ I-III ст. 9 18,25 XV
36 Бєлих Соломія Ігорівна Каміннецька  ЗОШ I-II ст. 9 17,25 XVI
37 Василаш Анна Василівна Делятинська  ЗОШ I-II ст. 9 17,25 XVI
38 Яценко Микола Миколайович Прикарпатський ВСЛ 9 16 XVII
39 Насадюк Вікторія Петрівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 9 15,75 XVIII
40 Савка Надія Андріївна Білозоринська  ЗОШ I-II ст. 9 14,75 XIX
41 Карманська Соломія Олегівна Верхньомайданська  ЗОШ I-II ст. 9 13,75 XX
42 Цюрак Сніжана Любомирівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 9 11,25 XXI

10 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Максимюк Богдана Василівна Надвірнянський ліцей 10 59,5 I
2 Завальнюк Надія Юріївна Ланчинська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 53,5 II
3 Василишин Лілія Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 10 51,1 II
4 Чернець Яна Ігорівна Волосівський  НВК 10 42,2 III
5 Сенатович Олександр Миколайович Битківська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 41,5 III
6 Буній Софія Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 10 39,5 III
7 Іванюк Софія Миколаївна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 10 38,6 III
8 Кисляк Ольга Петрівна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 10 36,7 III
9 Вацик Юлія Дмитрівна Зарічанська  ЗОШ I-III ст. 10 34,7 III
10 Скрипняк Дарія Олександрівна Делятинська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 10 34,5 III
11 Мельник Ірина Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 10 34 III
12 Марунчак Ольга Михайлівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 10 31 IV
13 Климко Олег Дмитрович Прикарпатський ВСЛ 10 30,7 V
14 Міщук Вероніка Василівна Фитьківська  ЗОШ I-III ст. 10 29,5 VI
15 Пунак Валерія Іванівна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 10 26,75 VII
16 Касіянчук Іванна Богданівна Делятинський НВК 10 25,7 VIII
17 Козьмин Мирослава Іванівна Чорноославська ЗОШ І-ІІІ ст. 10 25,5 IX
18 Яцюк Наталія Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 10 25 X
19 Бондаренко Інна Володимирівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 10 24,5 XI
20 Грицюк Діана-Анна Дмитрівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 10 23 XII
21 Савчин Назар Васильович Прикарпатський ВСЛ 10 22,7 XIII
22 Струк Діана Василівна Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 10 22,5 XIV
23 Стефанюк Діана Василівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 10 20 XV
24 Гайдаш Ілона Василівна Ліснотарновицький НВК 10 16 XVI

11 клас

№ п/пПІП учасникаНазва навчального закладуКласКількість набраних балівЗайняте місце на ІІ етапі
1 Іроденко Іванна Василівна Надвірнянський ліцей 11 58 I
2 Тимінська Василина Михайлівна Чорнопотоківська  ЗОШ I-III ст. 11 55,5 II
3 Сорочинська Христина Богданівна Переріслянська  ЗОШ I-III ст. 11 52,5 II
4 Петрик Катерина Іванівна Парищенська  ЗОШ I-III ст. 11 46,25 III
5 Грицюк Марія Василівна Саджавська  ЗОШ I-III ст. 11 45,25 III
6 Ткачук Мар'яна Василівна Тисменичанська  ЗОШ I-III ст. 11 44,75 III
7 Шийка Іван Іванович Середньомайданська ЗОШ І-ІІІ ст. 11 41,75 III
8 Лавринович Анна Любомирівна Пнівська  ЗОШ I-III ст. 11 41 III
9 Яремчук Марія Іванівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №1 11 40,25 III
10 Рудак Ганна Дмитрівна Гаврилівська  ЗОШ I-III ст. 11 40 III
11 Кіндратюк Ліна Юріївна Зеленська  ЗОШ I-III ст. 11 39 III
12 Мукогоренко Наталія Вікторівна Лоївська  ЗОШ I-III ст. 11 38 III
13 Лацко Станіслав Іванович Середньомайданська  ЗОШ I-III ст. 11 31,5 IV
14 Середюк Оксана Романівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №2 11 30,75 V
15 Іванків Юліана Андріївна Молодківська  ЗОШ I-III ст. 11 30,5 VI
16 Довбенюк Наталія Ярославівна Делятинський НВК 11 30,25 VII
17 Зінич Ксенія Василівна Надвірнянська ЗОШ І - ІІІ ст. №3 11 27,25 VIII
18 Хопта Анастасія Тарасівна Надвірнянський ліцей 11 25 IX
19 Лозяк Вікторія Андріївна Краснянська  ЗОШ I-III ст. 11 24,25 X
20 Сидорук Ольга Василівна Пасічнянська  ЗОШ I-III ст. 11 21,25 XI
21 Городенко Катерина Михайлівна Ліснотарновицький НВК 11 19,75 XII
22 Пилип'юк Аліна Василівна Гвіздська  ЗОШ I-III ст. 11 19,75 XII
23 Гоголь Роман Любомирович Білоославська ЗОШ І - ІІІ ст. 11 19,25 XIII
24 Михайлів Олексій Миколайович Прикарпатський ВСЛ 11 18,75 XIV

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top